Jippiejee fijn dat je de punctie weer achter de rug hebt. Wauw 12 eicellen, mooi aantal. Wanneer hoor je hoeveel er bevrucht zijn? Ik duim heel hard voor je! Goof heel veel succes met de laatste loodjes!
Jippee, 12 Jeeeh, goed gedaan. Spannend hoor nu is het de beurt voor de zwemmers!! En ik overweeg steeds meer in januari te stoppen. Dan is dat maar zo. Jammer dan.
Vandaag tussen 9 en 10 worden we gebeld of we een terugplaatsing hebben. (daar ga ik nu toch stiekem wel vanuit) In het ziekenhuis horen we volgens mij de rest! Hoop dat die rakkers goed hun best hebben gedaan en lekker hebben lopen bevruchten! En dat ze vannacht overuren hebben gedraaid met delen! Toch blijft het spannend allemaal, hoop zo dat er een plakkertje bij zit! @Elba, doen waar je je goed bij voelt, misschien krijg je straks nog een energie boost, je hoeft nu ook nog niet acuut te beslissen toch?!? @Sas, weten jullie al meer?? Lopen er onderzoeken of zijn er andere plannen? Fijn even een berichtje van je te hebben gezien!
We zijn gebeld!En we mogen een embryotje ophalen om 11 uur!ik ben blij! We horen daar hoe het met de rest is gegaan!
Jippie; wat super meid. Hopelijk blijft deze lekker plakken Heb je al je plakspul bij je? Plakband, 1 secondelijm, fotolijst, pritt, patex noem maar op. Succes hoor
Sas, hoe is het met jou? Elba, moeilijke keuze lijkt me. Kan je er ook niet veel mee helpen ben ik bang. Goof 39+2 is al geweest. Hoe gaat het met je? Is er al enig schot in de zaak?
JOEPIE!!!!!!!!!!!!! ben benieuwd hoe goed de rest het heeft gedaan... Laten ze nu maar de terugplaatsing doen van die plakkerd!
Spannend Jippiejee, ik duim voor jullie! Wij hebben binnenkort belafspraak met LUMC. Derde poging wordt toch nog daar (wel met Cetrotide ipv Decapeptyl en daardoor ook hogere dosering GonalF). Durven nog niet de stap naar bijvoorbeeld Gent te nemen. Eerst dit nog even uit sluiten. Maar voorlopig starten we nog niet met derde poging (pas in november op zijn vroegst). Vind de rust namelijk wel erg prettig.
Jippie wat een goed nieuws. Lekker broeden maar! Misschien heeft Nanette nog 1 van haar befaamde zelf gebreide eskimo mutsjes, gauw jouw kant op dan Goof, meldplicht Sas, fijn dat de rust prettig voor je is. En dat de derde poging maar mag slagen, de weg is lang genoeg zo. Knuffel voor jou.
Mijn pc is kaduuk dus ik hou het kort op mijn iPad. (Zo lastig typen.) @jippie Wat een mooie opbrengst! Mag je zeker tevreden mee zijn. Morgen weer duimen voor je tp. @saskia Rust kan idd erg prettig zijn. Met frisse moed verder gaan is erg lekker.
4 cellig toppertje on board!! nog mogelijk 5 cryo's even afwachten wat ze gaan doen vannacht!! (ik zeg lekker doordelen eskimootjes!) Morgen mag ik bellen hoeveel er in de vriezer gaan!
Ohhhh... Lieve kippies!!!! Ik ben zo druk met hier geweest.... Sorry!!!! @ Alex: Een late, maar oprechte gefeliciteerd met de geboorte van Merlijn! Wat een toffe naam!! @ rest: Ik zal vanavond op mijn gemak eens bijlezen en reageren *knuffffff*
@ Goof: Jaaa... Jij ook bijna bevallen!!! Wauw!! Of is het al zover? @ Femmel: Jeetje meis... Wat goed!!! Gefeliciteerd met je zwangerschap!!! Voel je je goed? Hoe is het met Lars?? @ Mykelti: Hoe is het met Hugo?? Ventje groeit als kool zeker Hier ook zo'n lekkere druif @ Nanette: Wat een positiviteit meis, wat ben je ook een kanjer! Hoe is het met de dramaqueen? Lukt het allemaal nog een beetje thuis? @ Elba: Wauw!!!!!!!!!! Toppie!!!!! Gefeliciteerd met je zwangerschap!! Het is je van harte gegund! @ Femke: Jouw meissie alweer bijna twee jaar... Waar blijft de tijd!! Alles goed in België? @ Sas: Mooie opbrengst meis! Ik zal enorm voor je duimen @ alle andere kippies: Wat fijn dat het hok weer gevuld is!! Hex, Twijfel, Karen, MVL, Mamavan2snoetjes, Knuffel, Lente, Sprokkel, Jippie, Natas, Meijke, Sanne. Goed te lezen dat het met jullie en de kippies ook goed gaat en dat jullie allemaal nog / weer hier zijn. Ook ik weer " terug" van mijn eigen eiland Ik ben nu weer 3 weken 'echt aan het werk en ik moet zeggen: Heerlijk!! Zeker na die 10 maanden (overigens geweldig heerlijk genietend vd boys) thuis te zijn geweest... Maar wat een ander ritme ineens!! En de jongens worden zoooo groot!!! Ryano zit al op school en vind het geweldig! Hij is behoorlijk groot geworden ineens. Micah gaat ook superrap! Hij heeft inmiddels al 6 tanden en er zijn twee kiezen op komst. Hij kruipt het hele huis door, maar loopt ook al goed en stevig langs alles wat er maar te vinden is om langs te lopen Ook eet hij al helemaal met de pot mee. Over iets meer als 6 weken is hij ook alweer 1 jaar... Waar blijft de tijd... Ik hoop trouwens dat jullie het wel weer leuk vinden als ook ik weer wat meer mee kom tikken en tokken Een dikke knuf voor allemaal!!!!!!!
Hey karine, tok lekker mee. Wat gaat het snel hè, hier alweer bijna 13 maanden. Fijn dat je mannetjes het zo goed doen. Hier gaat het ook super goed met ons meisje. Mijn nod komt dichterbij en nu vind ik het best spannend allemaal.
@Jippie: wow! Duimen voor een mooie plakbeeb en geweldige zoertjes als cryo. @goof: Hier vandaag naar Bergeijk en zaterdag weer terug. Dan hopelijk even meer tijd om te reageren. Dikke knuff!
Op 18 septemeber om 17:18 heb ik voor het eerst het levenslicht gezien. Papa en Mama noemen mij LIZAN !