Hier weet ik ff niet meer wat met mijn lichaam aan de hand is.... 8 december kwam oma..... gisteravond ineens licht bloedverlies.... nu weer niets... mijn lichaam werkt me een van de manier tegen... ;(
Haha ook bij een enkele kan het zo vet zijn hoor. Heb net mijn gyn gesproken. Ik krijg mijn eerste echo op 3 januari. Ik ben dan precies 7 weken ver. (Als alles goed gaat.) "Dan zien we meteen hoeveel het er zijn" zei ze nog.
@Jaaaa 3 januari.......ik zal wel een slokje extra drinken voor jou met oud en nieuw!!! @Evelyn, hmmm vreemd is dat wel ja dat bloedverlies opeens, kan het niet je ei zijn?? @Femme fijn een baan, even je zinnen op iets anders.
Oh Lex wat is dit tof!! Ik kom elke dag even in het hok kijken, hoe mooi je banner is!! Spannend 1 of 2, maar ik denk dat vooral ZWANGER belangrijk is!!
Lexie wat nu als het er vier zijn? Uit beide embryo's een tweeling. Kan ook nog. Eentje zou natuurlijk al fantastisch zijn. Duimen en kaarsjes doen het weer voor je
@Jippie Inderdaad, als ik maar ZWANGER ben en blijf. Eén, twee of meer is van ondergeschikt belang. @Femme Hmmm... durf je er eens een pendel aan te wagen?
hey mensen ik kom ook even om het hoekje kijken vandaag.. vverder weinig te melden Femme.. 4 whahaah arme lexie.. Dan hangt na 9 maanden haar bm op de vleortegels denk ik zo
Nette wanneer moest jij nu naar de gyn? Alvast een hele dikke vette grote fijne knuffel want jij hebt het ook zeker keihard nodig SMAK
...bedoel je 2013? Enne, zou je het voor mijn dinnetje een keer willen doen. Heb ook weer sterk gevoel bij geslacht, maar hoe en wanneer dat blijft een moeilijk verhaal... Fijn dat je ander werk hebt Fem!!! Kun je wel zo lang staan dan? Hoe gaat het met je? Het blijft aanpoten he. Ondanks dat het steeds leuker wordt, voel ik me nog steeds erg moe. Is dat normaal dames, of misschien toch eens een check-up doen..? Heb t ook wel erg druk met werk en al 6 maanden geen echte kans gehad om bij te tanken. ps ik probeer terug te lezen en bij te blijven, maar dat lukt wat lastig, dus sorry als ik niet op je verhaal reageer!! Allemaal knuffels!!
Goof: zou kunnen dat het mijn ei is... heb ook steekjes aan de rechterkant sinds gisteren. Ik hou het in de gaten. heb ik het volgende maand weer dan ff afspraak maken bij de gyn..... Alex: ik vind het echt helemaal super voor je!!!!! Go girl en babe(s) blijf(blijven) plakken Pendelen? Hoe werkt dat Femme? Kun je dat ook voor mij doen?
Eh ben ik dat??? Ik durfde nooit te vragen, bang dat het nooit zou worden... Maar je hebt toch mijn geboortedatum nodig?
Jippie ben jij ja. Ik kan het door er heel sterk aan te denken. Maar reken er niet te veel op want ik heb het ook heel vaak fout gehad. Vraag maar aan Alex. Ik denk zal gewoon eens proberen, kijken of er iets uitkomt.
Sprokkel bedoelde echt 2012. We leven nu toch in 2011? Dat je nog steeds zo moe bent is doodnormaal. Ik ben ook nog steeds moe en er zijn dagen bij dat ik me weer zwanger voel. Misselijk, darmen doen raar, moe noem maar op. Maar dat is niet zo. 9 maanden op, 9 maanden af. Hoort er allemaal bij. Ik ga eerst 6 weken zittend werk doen en dan ben ik hopelijk zo aangesterkt dat ik daarna ook staand werk kan gaan doen. Het is gelukkig niet heel de dag staan.