@Doosje Stijn wil al een hele tijd niet echt meer rustig zitten of liggen bij verschonen, wassen, tandenpoetsen enz maar als hij zelf een tandenborstel vast mag houden is alles prima. Misschien heeft Boaz ook wel zoiets wat hij reuze interessant vind? @Meeting Sky leuk idee om het bij jouw te doen volgende keer haha, bedacht me gisteren dat ik cupcakes zou maken voor de meeting maar die houden jullie dan tegoed voor de volgende keer! @Hartedief hoe was je avondje? @Hellie hopelijk zijn Tom en Jerry idd op tijd uit elkaar gehaald haha Wij gaan zo nog even met broer en gezinnetje richting strand, het is zo lekker weer nog maar ff van genieten. Vanmorgen boodschappen gedaan, vind Tim een kinderzwerfboek, da's leuk! Wist wel dat er zoiets voor volwassenen is maar dus ook voor kinderen. Ga zo maar eens even kijken wat we zelf nog aan boeken hebben want dat zijn er zoveel, die lezen we toch nooit allemaal (het is altijd hetzelfde wat we moeten lezen haha) en dan is dit een leuke oplossing natuurlijk!
Ha Citroen, wat leuk!! Wij hebben net met ABN AMRO (en klanten) meer dan 7500 kinderzwerfboeken verspreid door het hele land (tijdens de Kinderboekenweek). Was een actie van mijn afdeling (via Nat. Fonds Kinderhulp). Zat er ook een sticker op?
ha meiden, even kort straks meer, doosje reed jij gisteren in een citroen (auto he?) richting lexmond? ik zweer dat ik je zag of je hebt een goede dubbelganger (zag overigens geen kinderzitje in de auto....)ik ben weer goed gekeurd hoor door de psych volgende week praten over arbeidsvoorwaarden voor de functie in het verpleeghuis, voor het andere bedacht dat ik eerst meer opleiding wil hebben in de vorm van HBO management snoeteman heeft eten klaar dus tot straks
goh das leuk, kinderzwerfboeken,hoe werkt dat? laat je een boek ergens achter met een verhaaltje erin? ik vond de meeting zoals eerder gezegd de moeite waard om nog eens te doen maar net als wat hartedief zegt met kleintjes heb je nooit die ultieme rust! ik heb gisteren een lange maar leuke dag gehad, uiteraard file heen en terug bij utrecht dus ik reed om 6:45 weg en was om 20:30 thuis. de psycholoog die dit soort assesements doet ken ik al van een eerdere en heb ook een training bij hem gedaan. dus hij kent me. en het is een type waar ik wel van houdt scherp en direct en houdt direct een spiegel voor, ook heeft ie me een 3 tal boeken gegeven om te lezen met de boodschap ga maar eens aan je taal werken hahahaha en de uitkomst van onderzoek komt mij niet vreemd voor zowel mijn uitschieters op sterke karakteranalyse als de aandachtspunten. het resulteerd dat ik dus volgende week een gesprek heb met de baas en ik ben in mijn huidige functie aan inventariseren wat echt af moet voor ik wegga, jaargesprekken managementrapportage ed. maar het zou zo eens kunnen dat ik medio nov/begin dec dus een andere werkplek heb. bied me alle nieuwe uitdagingen die ik nodig heb voor een goede drive in mijn werk. snoeteman heeft nog vrije dagen staan die hij op woensdag op kan nemen, gevolgd door ouderschapsverlof als ik dan de maandag vrij kan zijn zijn we eruit
Citroen, geweldig filmpje hahaha, wat schattig om zo'n mini mensje dan al te zien zingen. Snoet, gaaf dat het zo goed ging en je je waarschijnlijk kan verheugen op een nieuwe werkplek. Vind het wel super hoe jij en snoeteman het regelen zo hoor. Zo krijg jij de ruimte om je ambitie te houden en heeft het geen gevolgen voor de kindjes met meer opvang. Doosje, jee... wat blijft het lang hangen dan die geur. Ik ga van het weekend de foto's even op de pc zetten, maar ze waren alleen zo snel als wat die kleintjes.. ik zal ze doorsturen dan! En ik heb besloten om me echt wat meer te focussen op wat er thuis moet gebeuren en mezelf proberen terug te vinden..... klinkt mss wat raar, maar ik loop mezelf op het moment voorbij. Ik hou het gewoon niet vol zo. Eerst de kindjes, werk en het huishouden en dan de rest... Want niemand heeft er wat aan als ik hier kom en ik dan nogal fel reageer doordat ik zo moe ben en niet lekker in mijn vel zit. Het etentje gisteravond was zo gezellig, die ene vriendin heeft een adresje waar zij naar toe gaat ivm paranormaal gebeuren en reiki en ik ga daar binnenkort ook een afspraak maken. Zij heeft er heel veel baat bij, omdat er nu een heleboel dingen uit het verleden loskomen. En zo voelt het bij mij ook...ik heb zoveel opgekropt en ik geloof toch niet helemaal verwerkt zoals het moet. En in combinatie met 11,5 maand gebroken nachten en een kleuter die niet heel erg lekker in zijn vel zit, is dat niet zo top. Ik lees wel bij..maar hou me een klein beetje afzijdig.
Ja klopt zit een sticker op (idd met abn logo) heb al op de site gekeken maar dit boek is niet aangemeld dus dat heb ik nu gedaan. Ik heb ook de stickerset besteld en 5 boeken gevonden die we gaan neerleggen.
Je laat idd een boek achter wat je zelf gelezen hebt, je kunt het via de site laten weten als je een boek gevonden hebt en weer ergens neer hebt gelegd en je kunt een eigen boek rond laten gaan. Je kunt stickers bestellen zodat je boek herkenbaar wordt als zwerfboek en bij het aanmelden van je boek krijg je een code die je in je boek schrijft, dan kan de vinder het makkelijker melden op de site... www.kinderzwerfboek.nl
@Snoet pff lange dag dus, fijn dat het wel een bekende was denk ik. Ben benieuwd naar de ontwikkelingen! @Hartedief Denk aan jezelf idd hoop dat je baat hebt bij he adresje wat hebt gekregen! Ben benieuwd naar de foto's! Als je mij je mailadres geeft dan stuur ik de foto van de 3 grote naar je door! Wij zijn vanmiddag nog naar het strand geweest, kwamen in de file terecht pff hier scheen de zon volop toen we gingen en bij Rotterdam werd het toch grijs en grauw.. alles bij elkaar maar een half uurtje op het strand geweest maar nog wel samen wat lekker gegeten en nu is het rust hier.
Ohja en Stijn kan maar niet van de microfoon afblijven haha als hij hem ziet gaat hij er als een speer op af!
citroen bedankt voor de leuke foto's elleke ben benieuwd naar de jouwe hartedief fijn dat je donderdag leuke avond met vriendin hebt gehad, hebben sven en senne ergens anders geslapen? of moest je ze halen? enne jij bent ook een mens.... je hebt het gewoon gehad! en dan kan je weinig andere dingen hebben zeker als je al 11,5 maand niet slaapt en een jongetje hebt waar je zorgen over maakt. jij moet het wel "alleen doen" hubby is enkel in het weekend thuis en dan heb je zorgen voor 4 kinderen. ik vind het eigenlijk een wonder dat jij op deze manier alle ballen hoog probeert te houden. en dan kan je zeggen dat het een keuze is maar je weet niet van te voren dat je kind zo'n last van buikje heeft, slecht slaapt en dus al je energie en zorgen vraagt. en je werkt nog eens! ehm.... waar is de tijd voor jou?
tis stil hier... hopelijk geniet een ieder van het weekend, en elkaar als alle kindjes liggen te slapen.... ik ga eens een roseetje inschenken (doe ik bijna nooit meer)
hey dames... klikt leuk van die zwaerfboeken zeg! iemand vroeg naar knuffel...die is vorige week geopereerd aan een hernia en alles is goed gegaan.nu moet ze dus weer aansterken....en dan maar hopen dat ze weer snel voor haar 1e kindje kan gaan!heeft ook al een hoop mee gemaakt hoor.sneu,maar ze houd zich sterk! hier heeft sterre vandaag haar zwemdiploma B gehaald.heerlijk ze is er vanaf! en ik ook,ben nu voortaan elke woensdagmiddag vrij!komt goed uit nu ivm as woensdag romée haar 1e verjaardag! en nog groot nieuws ga binnenkort WEER stoppen met roken...blijf een jojo ook daarin.met gewicht en ook daarmee.haha was na de zwagerschap weer begonnen...en nu...tja door gesprek met de arts van mijn man..toch weer geschrokken..en een vriend van mijn man ligt ook slecht,dus des te rede meer tot..? ben juist vrijdag met mijn man naar het ziekenhuis geweest voor die drie plekken op zijn lever..en aangezien er bij mijn man kant veel kanker voorkomt,raadde de dokter ons toch een ct scan aan! dus 8 november moet hij daaronder en horen wij 11 november de uitslag!ondanks dat ze toch denken dat het hemanigionomen zijn,vind ik het toch wel spannend.wil zekerheid! ikzelf moet as donderdag naar een cardioloog ...huisarts hoorde een flinke ruis...waar ik al mee bekend was,maar omdat ik toen die tijd bij een andere huisarts was,en die het nooit doorgegeven heeft aan onze nieuwe arts,willen ze toch weer deze onderzoek laten doen!ach vind het niet erg..zo weet ik toch of straks daarmee alles goed of niet! weer lekker idee daarna toch? dus hoop ziekenhuis bezoeken voor ons...maar goed kan je het maar gehad hebben. hier het kado van romée al in huis.voor ons krijg zij een looppoppenwagen..en van mijn schoonouders een onwijs groot activiteit center..van 57 bij 57 groot.ze vind hem helemaal geweldig!maak as woensdag wel foto's...kunnen jullie het zien! verder niks te melden dames... fijne dagen nog allemaal
jeetje miek, das niet niks meid! een ruis kan vele redenen hebben maar toch.... en van je man blijft dus spannend nog steeds geen definitieve diagnose, durft niemand wat te zeggen denk je? of hebben ze gewoon meer nodig om uit te sluiten? en stoppen met roken.... al ben je gestopt het blijft verleidelijk, altijd! heb je al een gehoord van jean pix? (als ik het goed schrijf) dat zijn medicijnen die symptomen van roken onderdrukken en je echt kunnen helpen de eerste weken door. het psychische zal je zelf door heen moeten maar das een kwestie van tijd en afleiding veel sterkte meid! trouwens, nog wat gehoord van je kinderwagen roof? oh en romee al weer een jaar weet nog goed dat je ons op de hoogte hield vanaf de verloskamer.... en van je cho's etc! wat hebben we toch al veel mee gemaakt en gedeeld met elkaar he? geef knuffel een knuffel van ons!
Snoet...ik zweef dus overal tussendoor..maar tijd voor mezelf heb ik niet. Miekie, ik hoop dat het allemaal meevalt, maar idd positief blijven, heb je de helft al gewonnen!!! Je kunt jezelf anders zo gek maken. Maar goed..je moet het wel kunnen. De wachttijden zijn altijs zo lang (tenminste als het om jezelf gaat is een week wachten al lang vind ik..) Romée bijna een jaar!!!! Alvast heel veel plezier met haar verjaardag. En wat zal ze blij zijn met haar cadeau. succes met het stoppen met roken... ik doe weer een poging vanaf morgen om wat kilo's kwijt te raken. Ik heb vanochtend de box uit elkaar gehaald. Sven zit er nooit meer in om te spelen. Alleen maar huilend en anders ligt hij vol met speelgoed... Nu de kasten eens goed uitgezocht met het speelgoed en zo dus begonnen met het opruimen in het huis. (eindelijk... maar wat voelt het goed nu ik er aan begonnen ben) Morgen moet ik weer naar Genderen, naar die homeopaat. Ik ben benieuwd wat ze zal zeggen, want het zit gewoon niet goed met Sven zijn buikje. Ik ga morgenochtend eens naar Gent bellen en informeren hoe het gaat met een second opinion, ik wil nu gewoon door...hier in het ziekenhuis word ik ook niet verder geholpen. (en even informeren bij de verzekering hoe dat met een second opinion in zijn werk gaat)
@HArtediefje misschien heb je hier al iets aan Wat is een tweede mening of second opinion in de zorg en hoe kan ik die krijgen? | Vraag en antwoord | Rijksoverheid.nl
dus toch geen boom in de box voor jou hartedief hahaha, ik moet eerlijk zeggen dat ik ook niet kan wachten om het ding uit elkaar te halen, het heeft zo'n prominente plek in de huiskamer.... maar het werkt vooral nu als naughty plek 3x nee zeggen is in de box als coen echt stout is: lees draden trekken, lamp slopen, eea omver trekken, kattenbrokken eten, katten plagen en favouriet: zus plagen. coen haat het ook om in de box te gaan, staat dan binnen no time op, trekt boxkleed omver en gooit wat er in ligt er uit om daarmee te zeggen: "ik pik dit niet!" succes bij de homeopaat en ik zou ook door gaan voor second opinion! succes!!! citroen bedankt voor de tip!
@Snoet zag net een oude aflevering van yorin travel met Gozo, wij zijn ook eens naar Malta en Gozo geweest (toen we nog met z'n 2en waren) en dit zijn ook hele mooie eilanden, ook goed zelf te ontdekken met een auto en als je van authentiek houd heel mooi! en volgens mij ook maar een uurtje of 3 vliegen. @Hartedief oh heerlijk die box al weg.. maar hier blijft ie toch nog even want Stijn moppert ook wel als we hem erin zetten maar na even mopperen gaat hij wel lekker zitten spelen en dat geeft mij net de tijd om even de was op te hangen oid @Miekie of eigenlijk Sterre gefeliciteerd met je B diploma, wat een fijn idee lijkt me dat! Nou jullie blijven ook maar aan het dokteren maar idd beter een keer teveel laten onderzoeken dan straks te laat.... Veel plezier met Romee haar verjaardag! Succes met het stoppen met roken, idd als je dan weer even iets hoort (of zelf meemaakt in jullie geval) geeft dat net weer wat meer motivatie! Ik ga vanavond weer een paar uurtjes meehelpen bij m'n broer.
maltha en gozo is dat nu op zich zelf staand of hoort het bij frankrijk of italie? wij hebben bedacht absoluut niet naar griekenland te willen ivm onstabiele situatie, als ze gaan staken ben je de sjaak