Tja ik kon nie slapen... dacht ff mn zus in de gaten houden En s nachts heb je ooit de beste ideeen! Maar je moet dan ook nog op het kaartje zetten, groeten van een toffe peer! Oja en Jari's filmpje is de moeite waard! Mega trots op munne neef!!!
ik denk dat je zelf leidster bent? "zakken in van die rommel?" "en gooien ze toch weg..." tis hoe je het bekijkt, ik denk dat mensen echt hun best doen. ik vind het scherp gezegd. zet mij aan het nadenken om het niet meer te doen. van al het gebak en chocola wordt men weer dik... maar van die peer is idd erg grappig!
ik lees mijn eigen reactie nog even terug en die is feller als bedoeld... het is net als met traktaties die kinderen mee terug krijgen, kinderen en leidsters krijgen idd een hoop rommeltjes. maar die toffe peer is reuze goed en gezond idee, ik onthoud hem! kan ook goed voor een dreumes die in nov een toffe peer van 2 wordt
Hahaha Snoet....ik dacht al... die is scherp!!! Maar het is idd soms best wel zuur als je veel tijd in een traktatie steekt en de mensen gooien het weg. Ik bewaar vaak de "plaatjes" zeg maar die tegen of bij een traktatie zitten en die doe ik bij de spulletjes die ik bewaar voor de jongens. Maar idd, ik denk dat er veel toffe peertjes klaar gemaakt worden in november hahahaha! Hoe is het eigenlijk op het werk? Wie gaat eigenlijk wanneer op vakantie? Wij hebben vakantie van 23 juli, ik dan twee weken, harteman is drie weken thuis. En dan gaan we 30 juli een midweekje weg.
Moet even iets kwijt hoor, vandaag eigenlijk een rotdag gehad op het werk.... Er was een collega die opa was geworden en hij kwam ons kantoor binnen (ik zat gelukkig nog alleen) en toen feliciteerde ik hem..vroeg wat het geworden was en toen zei hij een meisje.... ik heel enthousiast, ooo leuk, hoe heet ze? ......ESMEE..... *slik*...ik kreeg het warm, maar begon gelijk te trillen en kippevel op mijn lijf. Pfffff...wat is dat dan moeilijk. En toen kwam onze leidinggevende later, en die vroeg toen aan die man in het kantoortje achter me (deur stond open)... goh..hoe heet ze? ...oooo leuk, BEKENDE NAAM...terwijl hij naar mij keek. Tja...toen heb ik maar even gebaard dat ze me met rust moeten laten, want de tranen sprongen in mijn ogen, kon me echt niet goed houden... Het is heel lang geleden dat ik zo'n dag heb gehad dat ik mijn tranen niet kan inhouden, maar vandaag moesten ze dus verder niet meer vragen hoe het met me ging... Tot ik thuis kwam en mijn twee kanjers zag en dan geniet ik wel voor 200% van die lieve guitige koppies...van die lachjes op hun gezicht en het heerlijke gelach. Maar het was wel even een "door de zure appel bijten dag" . Ik ken namelijk zijn dochter ook en die vind ik niet zo aardig...dus dan vond ik het helemaal moeilijk. Maar goed... het leven gaat door, ik ben gelukkig met mijn draakjes, maar op zulke momenten mis ik toch heel erg mijn meisje..
Hartediefje ik kan me voorstellen dat het op dat moment even heel hard aankomt. Kan ook niks anders zeggen dan sterkte.... Goed dat je lekker van je draakjes geniet!
Oh hartediefje, kan me goed voorstellen dat je daar zo vele moeite mee hebt, vooral als het dan ook nog eens om iemand gaat die je niet zo aardig vindt. Zet je toch weer aan het denken als je ineens zonder waarschuwing de naam van Esmee hoort. Gelukkig heb je idd je lieve mannen waar je van kunt genieten. En Snoet, lekker pittig. MiniM is idd leidster geweest en ze weet ook wel dat iedereen moeite doet om iets te bedenken, maar je wil echt niet weten hoeveel waxinelichtjes ze door de jaren heen heeft gekregen Vakantie: wij gaan de 14e juli en dan 3 weken. Moet daarna ook meteen 's maandags weer werken, dat is dan wel een beetje jammer...
@hartedief dikke knuffel! Leuk idee van de toffe peer! Enne die peer lijkt me ook niet echt meer smakelijk als zo'n kleine uk die heeft vast gehouden (en heeft laten vallen, weer opgepakt....en ja hoor weer laat vallen haha) Nou wij zijn er klaar voor, morgen lekker weg! Voor de dames die ook nog gaan alvast een hele fijne vakantie en tot over 2 weken!
Hartediefje, wat afschuwelijk en moeilijk lijkt me dat. Wel lief dat je lg zo sensitief is. Ik snap goed dat je je lieve meisje mist, fijn dat je wel van je mannetjes kunt genieten. Citroen, fijne vakantie!
och hartedief, wat is dat confronterend... en fijn dat je geniet van je 2 mannen. maar laten we wel wezen, esmee hoort er gewoon bij ook al is ze niet fysiek in jullie gezin. en ze heeft nu eenmaal een grote plek in je hart. met je verstand weet je het wel... je gevoel spreekt enkel anders en dat mag ook! een hele dikke knuffel tja pittig zeg maar gerust af en toe een kattekop hoor. maar toen ik het terug las dacht ik "iets te scherp van tong jonge dame" nu moet ik zeggen dat ik erg moe ben mijn werk heeft me op gevreten en ik heb nu vakantie maar gewoon moeite met omschakelen. vraag me al 2 dagen of ik echt niets vergeten ben en ja hoor..... vanochtend sprong het te binnen.... sollicitant vergeten terug te bellen dat zijn dingen die ik me dan zo aan trek... ik ben echt aan vakantie toe en ben mezelf een beetje voorbij gelopen. er gebeurd zoveel op m'n werk maar bovenal leg ik mijn eigen lat zo afschuwelijk hoog. daar moet ik wat mee als ik terug ben van vakantie dus ik rij morgen naar mijn werk voor het tel. nr van de sollicitant kan ik die maandag nog terug bellen en dan is het klaar. lekker deze week met de kiddies en vrijdag vertrekken we naar bella italia!
Snoet, vervelend dat je dat vergeten bent...maar je maakt het wel goed door maandag te bellen. En vakantie komt op een goed moment, even tijd voor je gezin en dan je lat wat minder hoog gaan leggen!!!! (maar zit dat wel in de genen van een tweeling???) Gelukkig is het vandaag weer voorbij...mijn vreselijke depri-dag. Ik wilde daarom ook nog even 2 mooie foto's van mijn rijkdom van vandaag. Bekijk bijlage 256986 Mijn mooie grote kanjer met zijn lieve lach. Bekijk bijlage 256988 Mijn guitige kleine draak met zijn nichtje in de draaimolen vandaag.
Dikke kus voor Hartediefje en wat een lieve mooie foto's!! Citroen fijne vakantie!!! Ik ga mijn leidsters allebei een zak waxinelichtjes geven tegen die tijd, met de tekst 'liever een goede wax, dan het licht erop'.
Hoi, ben ik ook weer eventjes. Ik schrijf hier veels te weinig mee weer haha. - Snoet zo dat was idd even een pittige uitspraak haha maar je hebt het wel goedgemaakt - Hartediefje he jemig wat moet jij het even moeilijk gehad hebben, dikke knuffel! - Citroen fijne vakantie ! Goed idd dat je weet waar Tim nu allergisch voor is. Knap hoor dat hij zich zo goed hield! - Miekie heej hoe is het met jou? - Doosje fijn te horen dat het weer wat beter met je gaat. @vakantie : hier ook, 4 weken hebben we nu. Vrijdag heeft Marcel voor 't laatst gewerkt en is nu 4 weken vrij. Heerlijk. Lekker dagjes weg gaan we, hebben niets geboekt. @foto's : wat een leuke lieve kindjes hebben we toch allemaal he! Zal zometeen eens kijken of ik een leuke recente van Valerie heb. Die trouwens als kool zo hard groeit haha. @auto : we hebben vandaag een andere auto gekocht! M'n 18 jaar oude trouwe Polootje begint toch wel wat meer slijtage te vertonen nu, heeft weer een raar mankement soms (aanslaan en gelijk stilvallen, maar wel blijven lopen als je gelijk de koppeling los laat en weg rijdt), dit heeft ie nu 2x gehad. Dus we vonden het tijd worden ipv nog meer te investeren aan reparaties voor een andere auto. We hebben een zwarte Opel Astra Sport gekocht van 2001, met maar 122 op de teller. Hebben een ritje gemaakt en hij rijdt heerlijk. Metallic zwart, lichtmetalen velgen, dubbele airbag, airco, electrische spiegels en ramen, centrale vergrendeling etc.. Er zijn een aantal dingetjes die ze gaan maken en voor m'n polootje kreeg ik een aardig bedragje nog terug. Over 2 weken kunnen we 'm ophalen. Het is wel een 2 deurs ipv 4 maar als ik de stoel naar voren doe heb ik een zee van ruimte om Valerie in en uit de auto te kunnen halen. Heerlijke auto denk ik (is altijd maar afwachten of je geen mankementen krijgt natuurlijk), en we krijgen 3 maanden garantie ook nog. Al met al ben ik blij . Sorry trouwens als ik iemand vergeten ben, is echt niet de bedoeling! Zo en nu ga ik een foto opzoeken van onze kleine madam .
Valerie kan prima zelf eten, haar avondeten eet ze altijd met haar eigen Woezel en Pip vork (metaal), en toetje gaat ook prima. Alhoewel het ook wel erg leuk is om de vla overal op te smeren haha! Bekijk bijlage 257035
met water spelen is altijd leuk Bekijk bijlage 257038 Zo, heb nu wel genoeg foto's gespamd denk ik zo haha.
whahahahahaha! of.... liever een gevulde zak als een slechte wax? jij relativeert geweldig met je humor
gisteren was mijn moeder uit het noorden des lands over gekomen, en die was hier, gezellig. ze staat op een camping dus vanmiddag gaan wij met de kids naar de camping. hopelijk blijft het een beetje weer....