Oh ja, kennen jullie 50% en meer korting bij restaurants, fitness, sport, evenementen en nog veel meer - www.groupon.nl al? Die hebben best leuke aanbiedingen elke dag. Maar het is wel een beetje verslavend..
aaaaaaaaaaaargh had een heel verhaal..en floep!! ineens weg...grrrrrrrrrrrrrrr nu ben ik die pagina kwijt omdat doosje als laatste heft geschreven...hihi..ik sroll altijd naar boven en reageer ik...nou probeer uit m'n hoofd..weer alleen niet meer wie wie wat schreef. nuk...het is heel normaal hoor die slaapritme..romée was ook niet wakker te krijgen...en ze sliep op die leeftijd wel 15 uur per dag(als het niet meer is) nu slaapt ze nog veel hoor,na anderhalf uur is ze weer moe,en slaapt ze weer 2 a 3 uur! citroen..heb idd een leuke dag gehad,maar kkkkkoud???op die brommer???mierentietjes!!!! er waren twee zieken...1 hooikoorts..vervelend is dat he?en doosje jij ook beterschap.(ooh neem me niet kwallijk als ik de namen verkeers heb.hihi) iemand met steken in de lies???hoest nu? die korrels..ben heel benieuwd of het gewerkt heeft....we zullen het morgen vast lezen. snoet..coen vind het zielig zeg..hopen dat die osteopaat eerdaags wonderen vericht..en dat hijn wat beter in z'n velletje gaat zitten. hier ook weer ecceem hoor..sterre..ook in knieholtes..elleboog...rug en buik.smeer m'n gek weer.ook romée heeft twee plekjes naast d'r oortjes! meisje zit WEER onder de vlekjes..nu alleen buik en rug..nou ja zolang ze er geen last van heeft???? zoooo ik ga ff duimen...duimen dat romée een keer weer de nacht doorslaapt.word er gek van!!!zo komt zeker weer 2 keer per nacht,waarvan 1 keer een fles.terwijl ze rond 11 a 12 uur sávonds de laatste krijg...en tig keer is ze snachts haar speen kwijt.grrr ooh wat raak je gauw gewend zeg als je kind de nachtenb door slaapt.nu ben ik smorgen kapot! haha nou ga wachten op mannetje die komt zo rond 23:00 thuis... welterusten allemaal voor straks!
Doosje, hopelijk werkt het middel! Hier ook de strijd aangegaan vanaf gisteren tegen de kilo's. Niet dat ik echt overdreven dik ben (maar voor mijn lengte van 1.60 toch net 7 kilo te zwaar vind ik). Ik weeg net zoveel als toen ik zwanger werd van Sven, maar dat is al negen meer dan toen van Senne..... Dus ik wil terug naar de 60 kilo, maar ben bang dat het een lange strijd gaat worden hahahaha.... Kvinna, wat apart van die homeopaat. Als het werkt, ga ik ook gelijk een afspraak maken bij een homeopaat. Want wat typisch eigenlijk...Senne slaapt bijv. bij mij ook veel slechter dan bij zijn vader. Ik heb echt vier jaar uit mijn bed gemoeten 1 of 2x per nacht. En nu Sven ook zo onrustig (maar wel anders als bij Senne hoor...) wie weet breng ik ook wel iets over. Baat het niet, dan schaadt het niet he... Snoet, maak je niet te druk over de flessen he. Als je ziet wat hij nu al drinkt tegenover een maand geleden. Maar ja...is makkelijk gezegd, het blijft een geklier met de voeding zo. Meeting: ik zal me van het weekend eens even verdiepen in de Mosten hahaha...heb eerlijk gezegd door alles hier niet gekeken wat het precies is en waar het ligt. Maar ik weet nog niet of ik alleen met Sven kom of ook Senne meeneem. Manlief en zijn kindjes zijn hier ook, dus mss neem ik wel een middag voor mezelf!!!! (waar ik zoooooooooooooo aan toe ben hahahaha) Nuk, wat een melkmonster ben je zeg hahaha... Hopelijk gaat het goed met Lina en de menging met de fv. Verder ben ik het even kwijt. Ik ga snel een late fles klaarmaken en dan ons bedje in. Morgen nog een dagje werken en dan om drie uur bij de ka. En dan VAKANTIE!!!!!!!!! heerlijk hoor, hopelijk even wat bijtanken. O ja Miekie, heeft Sterre (en jij natuurlijk ook) genoten van jullie dagje?
Ja die ken ik... en deze? â¬14 ipv â¬24,75 â Vijf nummers van Cosmopolitan vol mode,beauty, liefde, werk, celebrityâs etc. thuis bezorgd! - GroupDeal.nl
@ Miekiee: Ik heb er geen verstand van, maar het lijkt op zuigelingenuitslag. Al kan dat misschien nu niet meer...? @ Doosje: Jaaah, Groupon, natuurlijk ken ik dat! Ik heb de functie ingesteld dat ik een mailtje krijg als er aanbiedingen in Utrecht zijn en probeer dan niet op de site te kijken. Anders zit ik de hele dag alleen nog maar te internetten (en het is al zo erg...). @ Hartediefje: Ja, lach maar... het is niet heel fijn om een melkmonster te zijn . Echt, m'n tieten doen ontzettend zeer en jeuken . Afbouwen volgens zo'n schema betekent dan voor mij dat ik daar waar 'bv' staat dus afkolf, maar het lijkt alsof het kolven voor minder ontspanning in m'n borsten zorgt dan als Lina eraan drinkt. Het mengen gaat goed, ze drinkt super goed uit het flesje. Nadeel is dat ik dan met kolven steeds een voeding voorop moet kolven en dat is momenteel een beetje stressig... Zal blij zijn als ik er vanaf ben (sorry, klinkt een beetje cru ). Hoelang deden jullie er in het begin (dus met 6 weken) over om je kind te voeden? Ik ben soms wel een uur tot anderhalf uur bezig, ook nu met het flesje. Ze drinkt dan eerst 60 tot 80 ml. en wordt dan suf. Dan ga ik haar verschonen om haar te activeren (wat meestal wel lukt) en geef dan de rest van de fles. Maar daar doet ze dan vervolgens zó lang over. En we hebben het gaatje van de speen al groter gemaakt, sneller mag het echt niet stromen want dan verslikt ze zich. Het is al een paar keer voorgekomen dat ze dan na het verschonen na 20 ml. in m'n armen in slaap valt, ik haar in de box leg, en ze dan 20 minuten later weer wakker wordt omdat ze nog honger heeft. Dus hop, dan gaat de rest erin. Maar dan ben ik dus in totaal anderhalf uur verder. Soms drinkt ze ook maar 100 ml., wil écht niet meer, maar komt dan na 2,5 uur alweer... Ik merk dat ik het lastig vind dat er geen regelmaat in zit, terwijl dat nu toch onderhand wel een keer zou moeten. Of wil ik weer teveel? En dan nog iets: Lina had tot nu toe altijd minstens een poepluier per dag, maar sinds een paar dagen maar 1 per 2 dagen. En dan zit het van haar stuitje tot aan haar nek, zo veel , alsof ze de poep via haar navel naar haar hoofd wilde lanceren. Is dat een vorm van obstipatie? En zoja, moeten we daar iets aan doen? Ik bedoel: wie niet poept kan op een bepaald moment ook niet meer eten, omdat alles dan al vol zit, toch? Zo, nu maar eens een kopje (salie)thee met een Pijnenburg Koffieleutje . *kijkt naar beneden en stelt vast dat dat buikje er nog steeds zit*
Klinkt allemaal herkenbaar en logisch hoor Nuk. Dat buikje. haha nee je verhaal bedoel ik Het ritme is er pas als zij eraan toe is en dat kan best nog even duren....wat je wel kan doen is het rekken zodat er telkens 3 uur tussen zit en bijv. 2 weken later rekken tot 3,5 uur. Dan krijg je rustig aan misschien wat ritme. Is wel shit hoor, want als ze er niet in meegaat dan is het heel vermoeiend. Bij ons leverde het uiteindelijk wel resultaat op. Dat ze zolang over het tietje doet is niet erg hoor. Ze voelt zich blijkbaar vertrouwd en neemt gewoon lekker haar tijd. Wordt vanzelf minder. Ook de poepluiers herken ik. Was bij ons opeens ook veel minder. Geniet er maar van, want dat maakt ze later ruimschoots goed haha Mocht ze nou ook minder plasluiers hebben, dan moet je wel even de huisarts bellen, want daar kijken ze altijd even naar (helemaal met koorts enzo), maar volgens mij gaat dat heel goed. Nou, ik ga even lesje 1 van Start to Run doen, want m'n basketbaltraining gaat niet door. En aangezien zusje en vriend allebei jarig zijn morgen en we uit eten gaan....vlees, vlees, vlees.
Miekieie: ik herken het niet....je zou eens kunnen googlen op 5e en 6e ziekte, misschien dat het dat is?? (die zijn heel onschuldig). Check ook even wat er gebeurt als je eroverheen wrijft. Wordt het dan wit, dan is er niets aan de hand (huidskleurig). Als het gewoon rood blijft, dan kan je even checken of ze kramp in haar nekje heeft en ook of ze het pijnlijk vindt als je haar verschoont (wanneer je haar beentjes omhoog houdt). Dan zou het iets ergers kunnen zijn. Maar volgens mij is het een onschuldig vlekje zo te zien. Misschien heeft het wel iets te maken met wat ze hiervoor allemaal had???
Miekiee, mss reactie op de medicijnen??? Senne had ook een keer zulk soort uitslag, maar dat bleek gewoon een reactie te zijn op warmte in combinatie met de zonnebrand zeg maar... dus heel onschuldig. Maar omdat ze al van die vreemde plekjes heeft gehad en ze aan mazelen dachten, zou ik het toch wel even bij de ha navragen hoor. (ik heb het niet zo op vlekjes...) Sky, hoe is het met jou? Helpt de kuur al tegen de ontsteking? Je hebt het ook goed te pakken. Is Chris nu nog steeds wat rustiger? Hopelijk kan je ook een beetje bijtanken als je jezelf weer wat beter voelt. Nuk, vraag maar raak hoor!!!! Sven heeft in het begin heel veel geslapen, maar dat kwam ook doordat hij toch niet helemaal goed in zijn vel zat. Maar van de oudste weet ik wel dat hij na elke voeding toch wel anderhalf uur zeker sliep. Ik liet hem dan een uurtje spelen en daarna zijn bedje terug in. Dus toch ook redelijk veel dan. En ik kan me voorstellen dat je met zere borsten zit... hoop dat het snel beter gaat, lijkt me echt vreselijk. Hier moet ik overgaan op Friso allergy care....dieetvoeding tegen koemelkallergie.... Ze wil toch kijken of het koemelk allergie is. Want ze zei dat het in zoveel vormen kan zijn en met zoveel symptomen kan voorkomen. Dus het kan zijn dat hij geen uitslag krijgt of een erge allergische reactie, maar wel heel erg gevoelig is op zijn maag en darmen ervan....Als dat zo is, zou hij met deze voeding dus rustiger moeten worden. Ze vond het ook zo moeilijk, omdat hij best een rustig mannetje is. Maar ze vind het ook een beetje raar dat hij nog steeds zoveel krampen heeft en dat zijn ontlasting zo moeizaam gaat. (ook al is het elke dag, soms is hij er zo moeilijk van.... ) Nu spuugt hij alleen wel weer meer na de fles van dat allergy care,want dat is dunner...maar goed, we kijken het wel even aan.... Ik hoop zo op goede nachten, want ik zit er echt helemaal doorheen.... Snoet, spuugt Coen nu ook nog zoveel?
@Hartediefje je kunt de fles indikken met nutriton hoor, kan nl ook gebruikt worden bij kma. Hopelijk is dit dan de oplossing, fijn dat er iig wordt meegedacht!
hihi die nuk...nou hier staat de tv ook aan hoor,wil uiteraard zien welke jurk ze aan heeft,maar verder boeit het mij ook niet echt. maar sterre?ooh heb haar wijs gemaakt dat er straks een echte prinses met een prins gaat trouwen..nou dat is wat hoor...hihi dus hier staat hij denk ook de hele tijd aan hoor. en auwwwwwwww stuwing...
*breekt even in* Heej mama's, Ik ben sinds begin dit jaar begonnen met geboortekaartjes te verzamelen. Ondertussen is mijn verzameling al serieus gegroeid (ongeveer een 120-tal kaartjes). Deze gaan van kaartjes uit de jaren '50 tot de meest recentste van dit jaar. De reden waarom ik ben begonnen met geboortekaartjes verzamelen is omdat voor mij iedere geboorte iets speciaals is. Een unieke gebeurtenis op zijn eigen manier telkens weer. En dan vertaald dat intense geluk zich in het geboortekaartje. Soms is een geboorte van een kindje iets waar de ouders jaren lang naar hebben uitgekeken, waar mensen een lange weg hebben voor moeten afleggen. Maar even goed het verhaal vertellen van een kindje die (veel) te vroeg kwam of een meerling. Het prachtige nieuws van een eerste kindje die de liefde van de ouders bezegeld of een brusje erbij voor de kindjes die er al zijn. Daarom kom ik hier even een oproepje plaatsen. Moesten jullie nog een geboortekaartje van jullie kindje(s) hebben die jullie mij willen bezorgen zou ik jullie daar heel erg dankbaar voor zijn. Andere geboortekaartjes die jullie nog zouden liggen hebben en niet meer bijhouden zijn ook steeds welkom natuurlijk! Stuur me even een privé-berichtje en dan stuur ik je mij adres terug! Alvast heel erg bedankt op voorhand! Groetjes *breekt weer uit*
hallo meiden, ben ik weer even ik ben zo chronisch MOE!!!!! heb even snel terug gelezen: nuk..... weet je wat een president kost???! en neem dan berlusconi..... nee, dan toch maar een romantisch koningshuis....... poep veranderd bij overgang op flesvoeding tip: 10 cc extra water toevoegen hartedief, koemelk allergie.... verbaasd me ook niets, en coen had ook zijn rustige periodes hoor! coen is nu weer meer gaan spugen en het houdt ook verband met zijn poepen, minder poep meer spugen, maar het lijken bijna cyclussen van 4 weken te zijn.... zoals ik al zei ik fixeer me niet op die fles al wordt ik wel moe van de omgeving, op kdv had ie gisteren heel slecht gedronken...... en dan krijg je een heel verhaal over uitdrogende kindjes, en of ik het aub echt goed in de gaten wil houden, zo ook de kinderfysio die een preek afsteekt, nee hoor mensen vind het gewoon leuk om babies uit te laten drogen...kijken hoe lang ze er over doen....NATUURLIJK LET IK OP!!!!! das ook mijn frustratie..... gelukkig compenseert hij wel en komt ie boven of rond de 500cc uit maar betekent dus ook weer korte nachtjes gelukkig 9 mei naar de ka ben moe dus ga naar bed, morgen meer reactie...... heej shadow kan je de jurk van kate niet leasen?
Ik vond de jurk erg mooi, vooral de bovenkant ja hahaha... tenminste een beetje modern. Maar wat een magere kusjes zeg hahahaha..... zo geef ik manlief tussendoor een kus. Maar als je dan net getrouwd bent en je staat daar op een balkon met weet niet hoeveel mensen, toon dan je liefde voor elkaar door een innige kus MET elkaar vast te houden...Maar ja...dat zal wel zo horen bij het koningshuis. Snoet, we kunnen elkaar dan wel een handje geven.... ik heb ook het gevoel echt chronisch moe te zijn. Maar ik vrees dat ik me moet afmelden voor de meeting..... We hebben zo'n tegenslag met de auto. Hij moest naar de garage voor apk en grote beurt en wat ik hoorde toen ik belde of hij klaar was, maakte me bijna aan het huilen. Het komt zeker op 1500 euro alleen al om hem fatsoenlijk door de keuring te laten komen en dan zijn er nog dingen die moeten gebeuren binnen nu en een tijdje... PFFFFF, hoeveel kan een mens hebben? Er zit een breuk in de rechter achterband en het advies was om dan ook de auto niet te gebruiken en nu in de garage te laten staan tot hij gerepareerd was met alle dingen. Dus ik weet ook niet wanneer hij volgende week gemaakt wordt. Op het moment zitten we ook met het belastinggeld wat we nog niet krijgen voor de opvang doordat er dingen niet goed zijn gegaan in de computer..... dus het geld slipt er doorheen met tegenslagen. (autootje manlief met panne vorige week en een flinke rekening, lenzen versleten en nieuwe afrekenen, de grote auto nu zo in de penarie, de Wii kapot....) Ik zit er eventjes door.....morgen maar even proberen om mijn gedachten een beetje te verzetten met koninginnedag en genieten van hoe de kindjes weer genieten. (vooral de fietsoptocht ga ik van genieten met de muziek..wordt weer even sentimenteel hahahaha)
HOI HOI,idd heel leuk dat je ze spaart,maar helaas vind ik het toch iets te prive om ze naar je te sturen,dit omdat er toch overal op welk kaartje maar ook,toch het adres en telefoonnummer op staan!