Ik voel me vooral ongeduldig haha. Ben zo benieuwd naar ons meisje. En ook wel klachten, dus van mij mag ze komen. Maar het is nog zo rustig, dat ik denk dat het nog wel effe gaat duren.
Dag sunny 76, ik was gister ook op die andere topic. en vandaag voor het eerst een test gedaan want mijn cyclus lag al een tijdje compleet door de war en net als jij gefeliciteerd zijn ook wij dus nu in blije verwachting. Super dat je deze topic heb geopend want ik was al op zoek aangezien ik ook een 30 + ben. Het is ons eerste kindje dus super spannend maar och wat ben ik in de wolkjes. groetjes mariloe
Meiden, jullie zijn inmiddels aardig uitgegroeid tot een club. Dit topic zal binnenkort verplaatst worden naar Zwangerschap clubs - Zwangerschapspagina Dus als je dit topic niet meer terug kan vinden staat het daar. Groetjes, Lotte
Glimworm Wauw gefeliciteerd meid. Fijn dat alles zo goed gaat met Collin. Hoop dat ook jij snel hersteld en laat die tranen lekker gaan, ze horen er toch bij! Nogmaals lekker genieten en laat je verwennen!! Chantal
Glim gefeliciteerd met je prinsje. Smartie nu is het aftellen. Het is alweer even geleden dat ik geschreven heb hier, maar heb wel veel meegelezen. Was erg druk met afronden van werk voor verlof die deze week gestart is, maar lijkt wel of ik het nu nog drukker heb. Ach de nesteldrang is ook erg toegeslagen, wil alles zo snel mogelijk op orde hebben, alleen lijkt mij lichaam ook wel te merken dat ik nu verlof heb, want alle pijntjes, zoals ischias, komen nu in alle heftigheid op zetten.
Glimmmmmmmm gefeliciteerd!!!! Kwam net speciaal even kijken of je al bevallen was! Geniet geniet geniet en idd laat die kraamtranen maar stromen, niet opkroppen hoor. Gewoon even goed doorheen gaan en dan gaat het vanzelf over. Ben i.i.g. blij dat jij je fysiek ook wat beter voelt nu. Knuffel!
Glimworm, gefeliciteerd met jullie zoon! Neem rustig de tijd om te herstellen, ik spreek uit ervaring als ik zeg dat zo iets heel heftig is. Ik heb ruim een week nog bij moeten komen van de narcose (en bloedtransfusie). Genieten meid. Mariloe, gefeliciteerd! Smartie, succes met wachten. Kan lang duren he, zo op het eind.
@ Glimworm: GEFELICITEERD!!!! Fijn dat je nu lekker thuis bent. Wil je iets kwijt over waarom het allemaal zo heftig was? @ Snoet: Dank voor de beddengoed-tip! @ Smartie: Jezus, wat spannend, nog 1 week... Hier: alles goed, over 2 weekjes begint m'n verlof. Aan de ene kant kijk ik ernaar uit, maar aan de andere kant vind ik het best moeilijk om op m'n werk alles over te dragen en af te sluiten. Maar ja, dat zal ik allemaal wel op slag vergeten op het moment dat ons meisje er is .
smartie1980, heel erg bedankt voor je felicitatie. heb vanochtend de veloskundige gebelt en kan er in maart voor het eerst heen. Vind het allemaal super spannend. zo te zien is het voor jou bijna zo ver dus wens ik je heel veel succes toe. en begrijp dat je echt wel zo iets heb van nou kom er maar uit haha ik heb nog een hele lange weg te gaan. maar hoop voor jou dat je spoedig je kleine wonder in de armen kan nemen. groetjes mariloe
thanks meiden! heb nu even tijd om er tussen in te piepen, het is even erg hectisch zo'n eerste week kleine boef drinkt als een zuipschuit dus ik ben meer aan het (borst)voeden dan andere dingen aan het doen Ik heb ook nog steeds last van de narcose, nog vaak een dreunend gevoel in mijn hoofd alsof iemand je wil neertikken Ik word wel al meer mobieler, steeds minder last van de hechtingen gelukkig.
Glim gefeliciteerd!!!!!!!!!!!! Een jochie toch haha. Ik dacht het wel! Heb hier al even niet meer meegekletst en er zullen aardig wat nieuwe namen erbij zijn gekomen, maar het was (en is) ook zo waanzinnig druk met zo'n kleine uk. We genieten volop van haar, iedere dag zien we weer wat nieuws. Madam reageert nu echt goed op ons, na het eten spelen we altijd even met haar en dan glundert dat hele toetje, zo mooi om te zien! Ze heeft kuiltjes in haar wangetjes als ze lacht, vind dat zo leuk! Ze groeit als kool, heeft nu maatje 56 en soms zelfs al 62 met die lange benen van haar. Het gaat zo hard... 'k Zal meer proberen te posten / lezen etc., als madam op bed ligt moet dat toch wel lukken zeker .
CM: wat een geweldige foto! smartie: spannend hoor. Ik hoop dat je niet te lang meer hoeft wachten. marilou: gefeliciteerd! jessie: ik hoop dat die pijntjes je verder met rust zullen laten en dat je kunt gaan genieten van je verlof. Nuk: nog heel even en jij kunt dus ook gaan genieten van je verlof. Is er iemand die in jouw plaats is gekomen of verdelen je collega's het werk onder elkaar? glimworm: goed om te horen dat het allemaal steeds beter gaat en dat je kleine goed drinkt. Wel erg vervelend voor je dat je nog zo'n last hebt van de narcose. Ik wist eerlijk gezegd niet dat dat kon. Ik hoop voor je dat het snel over is en dat je dan helemaal kunt gaan genieten. cynthia: leuk dat je hier ook mee komt kletsen. Hier is iedereen gelukkig weer naar school na bijna 2 weken continu 1 of meer kids met griep om me heen gehad te hebben. Tot nu toe hebben mijn man en ik nergens last van en hopelijk blijft dat zo
foto??? en hoe staat het met de dames.... al babynieuws op glim na? lijst kan ik niet meer vinden weet dus niet wie wanneer...... zwangeren succes! net bevallen dames, geniet ze!
Fijn Narcisje!!! Ik zit nu in de wachtkamer . Zo echo (ivm laag/voorliggende placenta en bloedvat onderlangs). Ben benieuwd. Daarna suikertest.