WANNA! Ik hoop dat het vandaag beter gaat, ik denk aan je! SJORS! Wat een schattige foto's en wat een mooie ogen heeft ie ZWIJMEL ZUSJE! Hebben jullie de serre vernieuwd dan? Of heb je daarachter nog aangebouwd? Wij gaan geen dichte veranda zetten hoor, het blijft een buiten. Maar dan kunnen we meer van de tuin genieten als voorheen met die heerlijk zomers hier ALL! Vanmorgen bij VK geweest, alles keurig in orde. Hij is nog steeds heel tevreden en hij ligt al heel diep met zijn hoofdje wat gunstig was voor de bevalling zei ze. Maar waarschijnlijk wel gewoon 40 weken hoor! LIEFS
wanna, veel sterkte! Het komt goed! Heel veel liefs en hopelijk ben je snel net zo'n trotse mama als ik! Het is zooooo leuk! Ik ben effe beneden, maar lig voornamelijk nog op bed. Heb weinig energie en ben soms wat wiebelig op mn benen. En daarnaast staan die hechtingen zo strak, bah!
Eerst stond er nog een raam tussen de veranda en living en ook in de keuken he, die hebben we verwijderd hier enkele foto's dan kan je even kijken, heb ze naar je hotmail gestuurd
Ah dat is mooi geworden zeg, zal veel schelen in de woonkamer en nu kan je ook direct van je eettafel naar de tuin kijken! We komen van de zomer weer eens kijken! Foto van gipsbuik in album!!!!
Ligt er nog raar bij maar hij is nog niet helemaal droog, dat duurt 2 dagen. STraks, tegen de zomer gaan we hem bezetten met mozaiek!
Dank je! Ja we gaan dat zelf doen, en dan welteverstaan WIJ. Ik ben wel crea, maar bij mij moet alles altijd op nummer liggen en geordend zijn en dat is met mozaiek natuurlijk niet leuk. Dus mijn man gaat dit samen met mij doen zodat het ook echt mooi wordt en niet een saai op nummer gelegd tegelwerkje
Over die melkfabriek? Ikke niet, ben er trots op, straks zijn ze niet meer zo groot. Zo kan ik er later nog eens aan terugdenken en mijn man met weemoed hahahahaha 8)
Leuk Soof, ik heb ook al eea gemozaiekt is erg leuk om te doen. Kijk eens in mijn onderschrift. Boaz is echt een vetzak zeg. En hij roept me nu ook al want meneertje heeft weer honger. Doei
he zusje, wat een mooi gipsbuikje. Ja in oppervlakte is het een heel groot verschil, we eten nu in onze nieuwe veranda. We gaan wel een airco hangen moest het te warm worden dan kunnen we koelen binnen, de tuin is zuid gericht. je moet me nu zien zitten. ben m'n haar aan het kleuren, jeetje nog een rode lamp en ze kunnen iets verkeerd gaan denken. Kan het nu eens rustig doen, Sterre is bij de onthaalmoeder tot 17.30u. Morgen hebben we een trouwfeest en wil er een beetje deftig uitzien.
Amaai mieke, Sterre is 6 maanden en ben vandaag naar kind en gezin geweest ze hebben haar gemeten en gewogen. 62.5cm en 5.390kg Boaz weegt al meer dan sterre
Zico, hihi hij is 6 weken en Sterre al voorbij! Maar nog niet in lengte. Maar Sterre was natuurlijk ook wel een ukje Hoe zou het met Wanna zijn?