wanabum wat een slecht nieuws. wat kunnen ze doen onder narcose kunnen ze alles weghalen. en kom je dan niet in aanmerking voor ivf als je een tweede baby wil? timon: spannend volgende ronde al!!! chrisje welkom hier! hier nog steeds hetzelfde nog een weekje en dan krijg ik de volgende echo. maar ik straal helemaal niet sterker nog ik zie er bar slecht uit heel de dag?!? hoor ik niet happy te stralen? ik snap er niks van ik ben echt super blij. en ik weet nu al dat ik de beeb op mijn kont ga dragen ik begin een partij heupen te krijgen net als die reclame van snack a jack haha groetjes
Puck: door de verklevingen zit er geen normaal slijmvlies meer. Er zal dus nooit iets kunnen innestelen. IVF is dan ook geen optie. Waarschijnlijk moeten de verklevingen inderdaad onder narcose of ruggeprik verwijderd worden. Maar wat ik een beetje gek vind is dat ze nu een nieuwe curettage hebben voorgesteld, terwijl overal op internet staat dat je niet blind moet curetteren, maar met een hysteroscopie, dus een camera erbij, moet kijken wat je door moet knippen. En dat het perse iemand moet zijn die hier ervaring mee heeft.... Heb ineens een stukje minder vertrouwen in de gynaecologen van mijn ziekenhuis... Morgen maar eens bespreken.
WANNA! Jeetje wat een slecht nieuws meid, bah ben er effe stil van... PUCK! Aangenaam kennis maken met je hormonen komt allemaal goed lieverd, de middelste 3 maanden ga je je super voelen! Er is nog hoop! En anders kom je maar lekker een bakkie doen LIEFS
Soof: tja, ben nu ook effe flink depri. Baal zoooo enorm. Na al dat gedoe met die pre-ecclampsie en spoedkeizersnee en moeizame start van Ruben, had ik het wel even helemaal gehad. Waarom dit nou ook nog? Sorry hoor, maar kan gewoon echt wel janken (om eerlijk te zijn zit ik dat al een tijdje te doen )
jetje wanabum wat een verhaal je moet inderdaad alles goed bespreken in het ziekenhuis en anders ergens anders naar toe gaan ik ken iemand die heeft ook zo iets die had ook geen vertrouwen meer en is naar een prive kliniek gegaan daar is ze nu super tevreden. heel veel sterkte
Hee Wanna, ff een hart onder de riem, wat een rotnieuws zeg... Ik hoop voor je dat na een good night's sleep en een goed gesprek met de artsen je wat rustiger kan worden... Sterkte meissie!
hey miepie, Ik heb wel zin in een nieuwe baby in "ons cluppie" Ga jij eens effe broeden ofzo..hehehehe @wanna, heb je een beetje kunnen slapen meid???
whahahahaha daar geloof ik nou helemaal niks van dat jij NU geduldig bent Ik wens je wel sterkte meid, zal niet prettig zijn deze hitte
Oh wanna wat vreselijk naar zeg. En het klinkt inderdaad ook wel vreemd om weer te curetteren als het daarmee ook is misgegaan. Dikke knuffel voor jou! Miepie, hoe gaat het vandaag? Timon, wat snel zeg! Spannend ik ben benieuwd hoe het bij jullie gaat lopen. Ik ben het even kwijt waarom jullie bij IUI zijn uitgekomen, was het door het uitblijven van een zwangerschap? Hihi Puck je klinkt net als mijn vriendinnetje. Zij was nu min of meer onverwacht zwanger maar had al heel lang een kinderwens. En ze vindt er niks aan. Ze vindt het heel bijzonder, begrijp me niet verkeerd, maar ze voelt zich anders en is veel misselijk. Sterkte. Hoe gaat het in de zaak is het nog bij te houden met je pols? Zico, gelukkig gaat het nu weer iets beter. En dat Sterre aan de kleine kant is is toch niet zo heel erg als ze goed eet en vrolijk is? Het zijn toch statistieken en niet iedereen past altijd in een hokje of op een lijntje. Sorry niet iedereen gehad maar moet nu weer even werken. liefs, simi
Simi, fijn dat die HSG (oF was het hgs???) is meegevallen, al klinkt het wel akelig. Goed dat de eilleiders open zijn, dat is weer een geruststelling. Klusze!!!! Wanna, dikke knuffel voor jou!! Wat een naar nieuws. Dit schopt je toekomstplannen behoorlijk in de war, en dan weer die hele medische circus....BAH. Puck, ik ken weinig zwangere die de eerste 3 maanden stralen van geluk, dus hoe jij je voelt is volgens mij heel normaal. Trek je het allemaal nog op je werk? , en met je personeelstekort ???? Miepie, alles nog steeds rustig????? Je hebt wel zware laatste loodjes met dit weer 8). Timon, goed nieuws!! En fijn dat je het goede weer mee naar huis hebt genomen, dank daarvoor. ALL, wat een weertje zeg, maar dit is voor mij een graad of 5 te warm. Liep gister met 8 !!!! kinderen door de dierentuin, wat een verschrikking. Het was heet, overal wespen, dreinende kinderen :x, ik had knallende koppijn toen ik toen ik weer thuis was. Dus een tip aan alle moeders: ga NIET naar de dierentuin als het warm weer is!!!!!!!!!
hier moet je toch niet aan denken...... RENNES - De zeven weken oude baby van een Nederlands stel in Frankrijk heeft een dodelijke val gemaakt op een pier. De moeder van het meisje liet de kinderwagen even los om een foto te maken, waarop het wagentje naar beneden rolde, omsloeg en zeven à acht meter lager een betonblok raakte. © ANP De ouders wandelden op de pier van de noordwestelijke kustgemeente Erquy (Bretagne), samen met hun andere dochtertje van drie en een bevriend stel, eveneens uit Nederland. Dat berichtte de Franse nieuwszender TF1 woensdagavond. Reddingswerkers brachten de zwaargewonde zuigeling naar het ziekenhuis in de plaats Rennes, waar die even later overleed. De aangeslagen ouders krijgen psychologische begeleiding.
Wij zijn bij IUI uitgekomen nadat is gebleken dat bij mij alles goed is (zeer regelmatig en altijd ei) en manlief tussen de 2 en 5 miljoen zit. Ze willen ons dus met mijn eigen cyclus, zonder hormonen of wat, een eindje verder helpen dmv IUI.