Aha, die kan ik in ieder geval al vinden. Maar goed, dan hebben we het daar vast nog gezellig, want het is er vaak stil alsof je bij de tandarts zit.
Timon; mijn man en ik waren idd vaak de enigen die redelijk ontspannen zaten te kletsen...iedereen is zo stil en veel zien er zenuwachtig uit....ook wel logisch hoor, maar wij probeerden altijd om het een beetje luchtig te houden.
Een meeting in de wachtkamer is helemaal geen slecht idee ivm de luchtigheid/ gezelligheid. Misschien krijgen we dan wel gezelschap.
Een aantal meiden in een andere topic willen een meeting houden. Misschien deze optie in gedachten houden.
@zico, veel sterkte meissie!!! Ik leef in gedachten met jullie mee! @heppie, yeah!! you go girl!!! Gefeliciteerd!!!!!!!!!!! @all, Cirque de Soleil was waanzinnig. Leuk als je voor aan zit (not), we werden er in betrokken. Gelukkig niet op het podium..whahahha Jens slaapt al lekker en mn moeder zei dat ie rustig ademhaalt. Morgen weer een dag (en wie weet vannacht nog)
even snel meiden Zico sterkte! Ik snap dat deze dagen je tegen staan maar het zal weer beter worden meid. Heppie, gefeliciteerd en geniet ervan meid. Liefs, simi
we ztaen vooraan en moesten mee lopen naar het podium en toen renden ze terug en gingen snel op onze stoelen zitten. Jens wordt wakker met 38.3. Straks dus weer naar de huisarts.
Zico: ach wat naar allemaal! kan me voorstellen dat je het allemaal niet meer ziet zitten. Maar hoe donker het nu ook lijkt, het gaat straks echt weer beter! Hoe gaat het met Sterre? Wonen de kinderen nu bij je ex? Hoeveel kun je ze zien? Heeeeele dikke knuffel! Pooh: wat een gedoe met Jens! Kan me voorstellen dat je je zorgen maakt! Laat even weten hoe het bij de huisarts ging? Heppie: Joepie! wat een goed nieuws! Spannend zeg! Binnenkort maar een afspraak gaan maken bij de VK! Soof: hoe gaat het met je spenen-fetisjist? Poept ze al? NEWSFLASH: Smurf heeft vannacht doorgeslapen!!! (waardoor ik me ging afvragen of alles wel goed was en twee keer ben wezen kijken ) Afgelopen weekend nieuwe (nep)boom gekocht en alles thuis versierd. Zo kneuterig gezellig! Smurfje vond het ook helemaal mooi al die lichtjes! heb helemaal zin in deze kerst! (Wel jammer dat ik kerstavond en nacht en eerste kerstdag moet werken, maar goed tweede kerstdag ga ik helemaal los )
Heppie, Gefeliciteerd, super! Nog een zwanger erbij, joehoeeeeeee! Zico, tjee meid, wat maak jij een moeilijke tijd door. Geef je niet over aan die sombere gevoelens, probeer te denken aan alles wat je wel hebt in je leven. Ik hoop dat je mensen hebt waar je goed mee kan praten, blijf er niet alleen mee zitten! Dikke knuffel! Pooh, beterschap voor jens. Soof, hoe gaat het met de poes? Simi, dat is wel heel snel..... Hoe gaat het met je? ALL, zaterdagnacht/zondagochtend was echt verschrikkelijk. Ik had weer een slaapdienst, waarbij 1 van de kinderen heimwee had en niet wilde slapen. Elke keer huilen/schreeuwen, heel zielig. Dus de hele nacht in de weer geweest, wat een drama. Vervolgens kwam om 6 uur het eerste kind alweer uit bed......en toen zat ik er volledig doorheen. De tranen zaten hoog, ik was duizelig, en zoooooo moe. Toen mijn collega om 7.30 EINDELIJK kwam stortte ik in, ik kon niet meer stoppen met huilen. Mijn ogen zijn nu wel geopend, dit kan niet verder zo. Ik had ook buikpijn die nacht, en ik maaktte me daar zo'n zorgen over......toen dacht ik "waar ben ik mee bezig, ik ben verdommme zwanger, dit kindje is nu het allerbelangrijkste". Vandaag ben ik een dagje vrij, ik ga helemaal NIETS doen...........
MB, groot gelijk! geef aan op je werk dat je die slaapdiensten niet meer kunt. Volgens mij ben je ze ook niet meer verplicht. Heerlijk even een dagje niets doen. Wanna, joepie wat goed zeg dat R. lekker heeft doorgeslapen. Had ik ook hoor, dacht ik klopt alles wel en ging ik ook heel zachtjes kijken. Pooh, heb even gemist wat er met Jens is?
Oh MB, dat is niet goed hoor! Ik kan me voorstellen dat je er volledig doorheen zat!!! Lekker bijslapen vandaag! Poohbear, hoe gaat het nu met Jens, heeft hij een beetje geslapen vannacht? Ik hoop dat hij gauw weer opknapt! Heppie, dat is geweldig!!!! Spannend hoor! Nou toch maar vast een beetje gefelicteerd en hopenlijk mogen we je over een paar weken uitgebreid feliciteren! Geniet ervan! Zico, dat is geen leuk nieuws. Ik hoop dat je gauw je weg weer vind en lekker met je kindjes doorgaat! Hij is jou niet waard, jij verdient een betere man! Kop op en probeer er gezellige feestdagen van te maken samen met jouw kindjes, familie en vrienden. Je zal zien dat er veel mensen zijn die je zullen steunen. Sophia, hoe gaat het met de poes? Wij hebben ook een keer iets soortgelijks gehad. Ze hield toen niks meer binnen. Zij werd ook heel snel mager. We hebben toen bij de dierenarts van dat speciale melk gehaald dat katten krijgen om aan te sterken, hier zitten veel calorieen en vet in. Dit hield ze wel binnen. Na een poosje ging het weer over... hopelijk bij jullie ook! Flamingo, leuk dat je ook mee schrijft! Ik ben de mamma van Thom, Thom is nu 13 maanden en een heerlijk mannetje! Ik ben getrouwd, eigenlijk omdat ik het erg leuk vind dat het hele gezin de zelfde achteraam heeft nu! En het was ook we een heeeeel romantische dag hoor..... (hmmmm, ik smelt alweer ...). Gefeliciteerd met jouw zwangerschap! Alles zal straks anders zijn, je kan je er van te voren geen beeld van vormen maar het is het allemaal zo waard!!! Het is geweldig! (Nou ja, meestal dan, die doorwaakte nachten en spuugpartijen niet meegerekend , ach die ben je ook zo weer vergeten.....) Begin je al een beeetje uit te dijen? Ik ga denk ik vanavond maar eens even naar een boom op zoek, anders is het straks kerst en heb ik er nog geen..... Dat zou echt wat voor mij zijn . Helaas hebben we niet heel veel ruimte dus het zal wel een mini boom worden.... ach ook gezellig!
precies mb02, zo moet en ook denken. Ik vond dat ook moeilijk, maar je moet wel hoor! @all, Ben net terug van de huisarts. Jens zat te flirten met iedereen, eenkennig is hij totaal nog niet! Zn oren zaten vol vocht, dus moet veel neusspray gebruiken. Longen zijn toch goed en klinken zo door neusverkoudheid. Dus 1x per dag stomen, neusspray heel de dag door en voor de nacht of zo nodig die puf gebruiken. En als hij verhoging blijft houden vrijdag terug komen. Pff, hij ligt nu net in bed, met wallen onder zijn ogen. Ook al sliep hij to 7.45 vanochtend!
MB, nu op jezelf letten, hoor! Blij dat je vandaag helemaal niets moet en ga doen. Geniet hiervan. Pooh, Jens is dus ook al zo'n ventje wat iedereen zo om z'n vinger wint. Mijn neefje ook, de scheet. Fijn dat het niets ernstigs is en ik hoop dat de neusspray zijn werk gaat doen. Lekker laten slapen dat mannetje. Dan heeft mama ook even rust.
tsja, de rust was van korte duur. Hij ligt nu al di keen uur te jammeren op schoot. En maar in zijn oogjes wrijven, echt zielig!