Gelukkig hebben wij geen formulier nogmaals hoeven invullen. Wat je zegt... ze hebben de gegevens daar! Maffe zooi om hierdoor vertraging op te lopen. Handig zo'n forum. Je word makkelijker erdoor heen getrokken, maar ook dat je samen in zo'n proces kan stappen. Dat verwacht je niet en zo meteen kunnen Daffie en ik elkaar regelmatig in de wachtkamer treffen.
Je heb eigenlijk gelijk om Smurf gewoon naar het KdV te laten gaan op zijn verjaardag. Dan heb je nog wat ruimte om zijn verjaardag nog beter voor te bereiden.
tja, ik moet van 8:00 tot 18:00 werken, dan rennen en vliegen om hem van het KDV te halen, warme hap voor hem te maken, in bedje stoppen, koken voor onszelf, afwassen en dan meestal rond 22:00 uitgeput op de bank gaan hangen ( en effe checken of jullie nog gepost hebben ) Dus veel extra voorbereidingstijd heb ik niet. Daarom probeer ik ook bij Mieke al te vissen naar goeie tips, zodat ik niet zelf het wiel hoef uit te vinden
Wanna, senioren pfoeh ik weet dat ik een van de oudsten ben, maar senior!!!! Ik zou hem ook gewoon brengen op de dag dat hij jarig is en je doet verder niets op die dag. Boaz is morgen jarig dus vandaag vieren ze het op het kdv omdat dat zijn dag is. Volgens mij begrijpt hij er ook niets van hoor!!! We hebben wel hiep hiep hoera met hem geoefend en hij doet dan heel braaf zijn armpjes in de lucht en roep waaaaaaah!!! schattig hoor.
Mieke, heb je al een stok nodig of een rollator??? Hihihi, dat herken ik van mijn neefje. Zo lief! En als je dan een taartje voor z'n neus zet snapt 'ie er helemaal niets van. Dan niest hij een keer en valt met z'n neus in de taart. Wanna, dan is het helemaal goed om Smurf op het KdV te hebben die dag. Wat een gevlieg heb jij als dagindeling.
Mieke: ik sta ook al als een idioot voor Smurf: HIEP HIEP.... HOERA! Te oefenen. Hij lacht zich ziek, maar handjes omhoog, Ho maar! Timon: je moet Mieke niet zo pesten! Zo oud is ze nou ook niet! Volgens mij heeft ze zelfs al haar eigen tanden nog!
Ooo Wanna, wat erg als je eigen kind van nog geen 1 je nu al uitlacht! Weet je het wel zeker van als die tanden? Heeft Mieke echt geen gebitje?
Ja, ik heb het zwaar met zo'n kind! Zodra hij het snapt zal ik het hem bijbrengen hoor: Eert uw vader en uw moeder! Gelukkig lacht hij zich wild om iedereen, het ligt niet specifiek aan mij! Tja, ik weet eigenlijk niet of die tanden van Mieke wel echt zijn. Kon ik niet zo goed zien op de foto's... maar misschien heb je wel gelijk en heeft ze implantaten
Gelukkig ben jij niet de gek bij je kind. Hij is gewoon maf! Hoe wil je zo'n kind dat eren nu bijbrengen? Heb je er een loep bijgehouden? Dan moet je het toch wel zien.
Volgens mij heeft Mieke geen foto's meer in haar album, anders ging ik natuurlijk direct kijken! Dat maffe heeft Smurf van zijn vader, daar kan ik niks aan doen!
Jeetje, jij heb gewoon geen schuld dat je kind zo raar is. Flauw dat alle foto's weg zijn. *Timon gaat zo even spieken*
Wij doen helemaal niets! *Timon moet nog wat in huis doen, maar heeft geen zin* Wanna ook al weg... *snik* Misschien toch maar iets in huis gaan doen. *pfffffffff......*
Hahaha ik was even boodschappen doen meiden!! Jullie hebben je lekker vermaakt zie ik. Wanna, dus jullie smurf is gewoon de lolsmurf thuis Zal ik dan eens een fotootje in mijn album plaatsen. Als je het niet kunt zien moet je effies vriendjes worden he!! Edit: staat er in hoor! Enne ik word volgende maat 38
Jeetje, 38 Heet dat tegenwoordig niet al "jong bejaard"? Timon: jij zit in ieder geval nog thuis. ik zit mijn baas z'n tijd te verdoen
Haha nou ik geloof dat er met mijn taal wel iets mis is hoor! Ik wordt volgende maand 38 en ik heb maat 38, nou ja dat zou ik wel willen Mijn vingers typen gewoon wat ze willen typen, haha.
Tja, dat zou natuurlijk iets met Alzheimer te maken kunnen hebben! Praaaachtige foto van jou en Boaz trouwens! jaloers! heb je die door een fotograaf laten maken? Maar eh.... Timon en ik kunnen je tanden niet zien op deze foto. Svp foto van brede grijns plaatsen!
Ik wil vriendjes geworden. Wil ook naar foto's kunnen kijken. Zijn er tanden zichtbaar??????? Mieke, 38 is gewoon zo oud! Ik haal dat nog lang niet (ben 34). Ships, heb ik niet eens opgelet! Natuurlijk.... LOLsmurf.