POOH! Dat vind ik ook moeilijk maar ik ben ook erg moe en heb net zo´n malend koppie als jij dat is voor mij de rede om toch echt even tijd voor mezelf hebben. Het gaat echt heel goed met mij, maar dat moment heb ik even nodig denk ik!
jaaaaaaa, wat een mooie test!!!! gefeliciteerd!!! @soof, ja dat herken ik welja. Lastig soms met een uk in huis, tijd voor jezelf vrij maken....
ja zag het handdoekje liggen en dacht heyyyyy hihihi verkoudheid zet hier goed door, me neus loopt leeg bij iedere beweging die ik maak, wordt je ook gek van hoor! kijk iedere keer naar de test of het streepje niet verdwijnd
Miki, gefeliciteerd! Geweldig zeg! Aan alle wachtbank-dames......dat dit het begin van de roze golf mag zijn!!!!!!! Pooh, vervelend dat je niet zo lekker in je vel zit. Hoop voor je dat je op vakantie je hoofd leeg kan maken. Wanneer heb je vakantie? En ga je naar zweden? Soof, heerlijk zeg, als je met je man mee kan naar egypte. Even energie opdoen in de zon, dat doet een mens goed. En rick krijgt dan een mama thuis die er weer helemaal zin in heeft, dus voor hem is het uiteindelijk ook goed. Maar kan je rick 5 dagen bij iemand onderbrengen? Mieke, hahaha, dat is wel grappig inderdaad. Ik shop nu liever voor Yfke dan voor mezelf. Tenminste, als ik haar bij me heb. In mijn eentje kan ik heel goed shoppen voor mezelf, dus moet mijn vriend of moeder maar eens lief aankijken. Ik ben ook geen H&M-fan, maar dat komt vooral omdat ik het daar zo'n zooitje vind. Ik hou ervan als kleding een beetje op kleur/stijl gesorteerd is, dan zie ik precies waar ik moet zijn. Maar bij de hennes moet je eigenlijk alle rekken doorwerken, en dan ligt de helft van de kleding ook nog op de grond:x. Moet zeggen dat het er wel aan ligt welke hennes je binnenloopt, maar die in utrecht is echt een drama. Maar fijn dat jij er geslaagd bent, scheelt inderdaad heel veel euries. Wat een vreselijk weer vandaag. Ik werd vanmorgen wakker door een getik, bleek er water via de pijp op het dak (jullie weten wel, die pijp van de ketel) op de trap te vallen. Dus het regent hier nu ook binnenshuis, heel fijn.
MB! Ja hij kan 5 dgn naar Marc zijn broer en dan wat extra naar het KDV. En bij hem heeft hij het goed. Ze zijn allemaal lief voor hem en spelen veel met hem. Maar ja, helaas bestaat de kans dat de reis niet doorgaat, te weinig deelnemers
@soof, dat zou wel jammer zijn toch niet naar egypte.. maar je hoeft je kiddie ook niet te missen @mb, handig zo'n binnenbui huh regen, gelukkig hier droog.. aan de andere kant ben toch aan het werk..
Miki!!!! GEFELICITEERD!!! wow wat goed zeg, ik hoop je volgende week te mogen volgen hoor!! Hoe voel je je nu en je vriend? En nu een mooie zwanger-banner uitzoeken!!
ja gezellig hoor!!!! mijn man werd helemaal rood hihihihihihi is het "raar" om het bijv. al aan mijn ouders te vertellen? en wel hierom: ik eet daar geregeld. waar stonden die banners ook alweer?
Haha nee hoor raar is het niet, het is meer persoonlijk. De een wacht er nog even mee en de ander verteld het meteen. Dat is iets waar jullie achter moeten staan. Banner, je kunt op iedere banner klikken die in een onderschrift staan of hier op ZP. http://www.zwangerschapspagina.nl/extra/banner/
Nee hoor niet raar! Ik heb het toen met 5wkn al verteld aan iedereen. Iedereen wist van onze behandelingen omdat ik daar zo'n last van had toen. Dus constant de vraag "en hoe gaat deze maand". Ben je dat gelijk kwijt. Maar ja, toen kregen we van een paar mensen de opmerking "is wel vroeg dat je het zegt he, kan nog vanalles gebeuren".... dus het is nooit goed
denk ook dat ik het niet zo lang voor mijn ouders verborgen kan houden hihi en ook.....mocht er iets zijn of mis gaan.....weten hun het tenminste ook
nou ja Sophia......bij ons wisten de ouders niks! alleen 2 vriendinnen van mij wisten het dat we bezig waren, en die had ik meteen verteld: je gaat niet steeds vragen hoor!
welke vitamines slikte/slikken jullie? zag namelijk net een reclame voorbij komen van Centrum Materna?
Pooh, alvast een heel fijne vakantie voor ik het straks misschien vergeet. Miki, ik slik Puur Mama van VSM.