Timon heel veel succes vandaag!! Elleke, balen joh van je ongi. Ik sluit me aan bij Mieke, het kan inderdaad helpen om te temperaturen, dan krijg je wat inzicht in je cyclus. Wij houden het bij op Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting maar daar moet je van houden hoor. (krijg je wel kekke grafiekjes )
Goeiemorgen Ik ben dus niet de enige vroege vogel hahaha. Nou ja, normaal ben ik nog veel eerder, maar K. is nog bij zijn moeder, zij brengt hem naar school dus kon ik "uitslapen".... Ik wil nog niet gaan tempen, daar begin ik pas aan als ik een half jaar ofzo bezig ben, ik zit nu pas in cyclus 4. Als ik daaraan ga beginnen zal mijn vriend waarschijnlijk gaan roepen "het zou toch geen obsessie worden". Hij kan daar absoluut niet tegen. Geeft niet, ik weet dat hij het net zo graag wil als ik en ik ga nu gewoon rekening houden met een hele korte cyclus. Toevallig gister wel een gesprekje gehad over wanneer we het eventueel aan de ouders zouden vertellen. Dit ook in verband met K. En toen kwam er bij hem uit dat hij dus echt wil trouwen als ik zwanger ben. Dat had ie al eens laten doorschemeren, maar nooit zo serieus gezegd. Voorlopig wachten we gewoon weer ff af en zijn trouwens ook al mijn klachten verdwenen........:x:x Als ik ze nu niet heb, wil ik ze voor mijn ongi ook niet:x:x Goetjes, Elleke
Mieke, je kan er niet meer onderuit, zwanger!!!!!! Of heb je er vandaag nog een test tegenaan gegooid? Elleke, jammer. Ongi-klachten lijken inderdaad veel op zwangerschapskwaaltjes, heel vervelend. Op den duur leer je wel om niet teveel waarde te hechten aan die kwaaltjes, al blijft het lastig. Het is waar wat je vriend zegt, als je eenmaal gaat tempen ben je er dagelijks mee bezig. Maar een korte cyclus is wel iets om in de gaten te houden, bij een te korte LF (periode tussen je eisprong en ongi) kan je eitje niet innestelen. Miep, beterschap! Heb gister toch een winterse wandeling gemaakt, even alle spanning eruit praten en lopen. Voelde me daarna helemaal opgefrist. Vandaag weer eens een slaapdienst (eigen keus), heb wel geregeld dat ik morgen om 7.00 uur meteen naar huis mag. Dan kan ik me rustig voorbereiden op de echo, heb geen zin om daar gestresst aan te komen (en dan weer te horen krijgen dat mijn bloeddruk te hoog is). Moet er om 10 uur zijn, spannend!!!!!!!
mb, spannend morgen de echo! Willen jullie het geslacht van de kleine weten? En ga je dat dan met ons delen Heerlijk toch even gewandeld, kan een mens goed doen. Oh en toch een slaapdienst vanavond.
Joehoe, ben ik weer! Zo zeg, wat ben ik beroerd geweest! En ik maar denken dat ik iets verkeerds gegeten had en Mini eerder deze week ook, maar het lijkt er idd op dat wij dat Noro-gebeuren hebben opgepikt... Nu de husband nog want die begon zich ook niet zo lekker te voelen zojuist. Uh-oh! Ben nog steeds een beetje gammel maar gelukkig niet meer zo ziek. Een even kijken of morgen werken erin zit... Pooh: hoe is Jens? Timon: beetje melig gisteren meissie? Succes vandaag, we horen het wel! Soof: lekker he, die uien... Gat-ver-dam-me! En het blijft altijd nog daaaaaagen hangen, yak... Elleke, wat jammer dat je ongesteld bent geworden... Maar ben je onlangs gestopt met pil of Mirena? Want volgens mij kun je dan nog even niet zo heel veel zeggen over je cyclus, moet je lichaam even wennen aan geen hormonen. Ik zou dus nog eventjes wachten met temperaturen voordat je er idd iedere dag mee bezig bent! Aan de andere kant is elke maand er 1 te veel als je echt wil, weet ik uit ervaring (en ik heb niet eens echt lang hoeven wachten) Mieke: ik had je al gefliciteerd, wat heerlijk dat het zo snel is gegaan! MB, lekker dat je even bent gaan wandelen! Ik vond het tijdens mijn zwangerschap heerlijk om buiten te zijn. Mijn fietsritje naar mijn werk (tot de allerlaatste dag gefietst, jaja) (inclusief steile/lange brug over het kanaal, jaja ) was het hoogtepunt van de dag, lekker in de frisse lucht. Alleen jammer dat ikzelf daarna niet meer zo fris rook, hahaha! (omdat je alles 10x zo goed ruikt, dat mis ik echt niet van de zwangerschap zeg, bah) Kan me voorstellen hoe je je voelt over de echo MB, het is toch spannend. Ik was ook echt heeeeeel erg zenuwachtig en gespannen. Maar als je er eenmaal bent valt er een last van je schouders! Tip: neem de DVD! Want je vergeet een boel wat ze zeggen en dan kun je achteraf nog nakijken, is erg leuk! All, wij proberen ook te bedenken waar we naartoe willen in de krokus. Waarschijnlijk Gran Canaria of Tenerife, een beetje zon hopelijk. Jammer genoeg kunnen we nu nog even niet heel ver weg alhoewel ik denk dat als je eenmaal in het vliegtuig zit, het niet heel veel uitmaakt of je 4 uur of 8 uur moet vliegen maar je weet maar nooit. Anders had ik ook wel naar Curacao gewild hoor... Mijn man is nu met Mini naar het weeguurtje van het CB. Omdat ze zo weinig drinkt de laatste tijd, willen we toch even weten of ze niet is afgevallen. Als ouder zie je dat niet altijd even helder he? Vanochtend trouwens voor het eerst in hele lange tijd echt een hele fijne, rustige voeding gehad met de kleine: in 1 teug 200cc, jippie!!! (waar je al niet blij van kan worden als kersverse moeder he? ). Nou, ik ga een proberen een beschuitje naar binnen te werken, heb nog niet durven eten...
Daar ben ik weer, ik ben nog steeds een gelukkige bezitster van PCOS! 8) Ze zijn letterlijk "dit schiet niet op" Ik moest wel lachen, had het toch al verwacht. Het zit weer aan beide kanten vol met blaasjes (follikels). Wel gaat ze me deze cyclus volgen en dan de volgende cyclus weer aan de Clomid. VOlgende week maandag weer een echo om te kijken wat er gebeurt. En dan over 2 weken wordt ik gebeld door de fertiliteitsarts voor een telefonisch onderhoud. Dat is nu standaard procedure om beter inzicht in de patient te krijgen. Prima toch! Ze hebben gelijk bloed afgenomen voor de standaard testen. Mijn vleesboompje is goed te zien. HIj zit om een vervelende plek zegt ze, bovenop een eierstok Waarschijnlijk heb ik daarom zoveel pijn tijdens een eventuele eisprong of groeiende follikels. Het is gelukkig niks om me zorgen over te maken, het is hoogstens vervelend. Hij is overigens nog 1.5cm groot. Was wel leuk, ze herkende me gelijk, sjee zegt ze "als ik jou zie denk ik dat het vorige week is geweest, maar volgens mij is het al even geleden". Ja er is inmiddels door u al een kindje geboren Was wel leuk hoor!
Klinkt als een fijn bezoekje Soof. Leuk ook dat ze je nog zo goed herkende. Is altijd fijn zulke mensen, dan ben je iig niet een van de velen. Miepie, beterschap hoor, hopelijk blijft je beschuitje er in en hopelijk wordt je man niet al te ziek. Het is idd ontzettend snel gegaan, dit hadden we nooit verwacht.
Hee Soof, je weet waar je aan toe bent... Gelukkig kon je snel terecht en weet je een beetje hoe het allemaal werkt. Klinkt positief! Mieke, zo is bijna precies 18 maanden na mijn geboorte mijn zusje geboren, hahaha! Mijn moeder dacht ook: dat duurt nog wel even maar het was meteen raak! Lekker hoor, ben echt heel blij voor je!
Mieke: nogmaals hartelijk gefeliciteerd (nu niet via hyves) sophia: ja die vrouw heeft haar roeping zeker niet gemist in het ziekenhuis ze is echt een schat ze hadden twee weken geleden weer een prijs gewonnen als het klantvriendelijkste afdeling van nederland op biometrie. hier alles ok zit wederom op het wachtbankje tot donderdag. liefs puck
Puck, moest nog aan je denken vanochtend, goed weer even wat van je te horen en veeeeeel succes op je bankje!
Vanmorgen zijn we bij de genetisch specialist geweest om uitleg te krijgen over het Klinefelter Syndroom. Dit blijkt niet genetisch doorgegeven te worden, maar bij het splitsen van de genen tijdens groei embryo er wel of niet in te zitten. Het is een toevalstreffer als je kindje het zal hebben. Zie het als het Down Syndroom. Dat is ook niet erfelijk. De arts heeft het heel duidelijk uitgelegd en had een uur voor ons. Dit bleek te komen door de druk die ik erachter had gezet, want eigenlijk had ze geen spreekuur! Zo fijn dat ze dan alsnog ruimte voor ons hebben gemaakt. Nu nog op het telefoontje van de gyn. wachten.
@timon, goed dat ze lang de tijd voor jullie heeft genomen!! Top hoor! EN ook fijn dat het niet erfelijk is. @soof, ja die pco...soms ben ik wel nieuwsgierig hoe het er bij mij nu van binnen uit ziet. Dus dat houdt in dat je weer de mmm in moet?
Timon, weer terug! een goed gesprek gehad dus en idd fijn dat ze de tijd genomen heeft. Gelukkig is het niet erfelijk. Ik dacht trouwens dat het Syndroom van Down wel soort van erfelijk kon zijn. Ze vragen er toch altijd naar of het in de familie zit, bijv. ivm de combinatietest? Pooh, hoe gaat het met Jens?
POOH! Ja we moeten weer de mmm in. Maar ik had niet anders verwacht hoor en ach de vorige mmm heeft een mooi kind opgeleverd, dus ik klaag maar niet! PUCK! Ha daar ben je weer, ja ze zijn ook echt super aardig daar! Voor jullie weer spannend dan! Ik duim voor je hoor!!!! HIer een snotverkouden kind, hij roggelt als een verstokte roker en heeft rode oogjes! Als hij wakker is is hij super vrolijk, maar vreselijk jengelilg op het moment dat hij moe wordt. SLaapt gelukkig wel goed!
Het is niet erfelijk, maar je heb iets meer kans dat de genen zich op dezelfde manier splitsen. Ligt aan de dna streng van beiden en welke de overhand neemt. Sophia, weer de mmm in. Je weet wat het is, dus dat scheelt. Als het je een tweede mooi kind oplevert...