Wanna, heel veel sterkte! Wat naar om je kleine smurf zo te moeten zien. Hopelijk knapt hij snel op en is het niets ernstigs. Daantje, ook vanaf hier nog even een felicibaby Daffie, knuf voor jou! Timon, fijn weer even wat nieuws van jou te lezen. Vakantie was fijn. Verder eigenlijk even geen zin in het forum Mijn gevoel zegt dat het niet raak is deze ronde, oke hij is nog niet voorbij, maar echt goed geklust hebben we niet. Temp is in tegenstelling tot vorige cyclus weer heel anders en veel lager. Er is ook nooit een pijl op te trekken! Voor de liefhebber even een leuke foto van mijn mannen in mijn album, maar ik haal hem er binnenkort ook weer uit
Wanna, sterkte! Ik hoop dat het snel beter gaat met kleine smurf. Mieke, mooie foto! En een prachtig strand, krijg ook meteen zin in de wadden.
Ego; helaas is het hier over. Vanmorgen een test gedaan en die was witter dan wit. Weet dat het te vroeg is, maar ik wordt altijd 14 dagen na de punctie ongesteld en dus zou het ook te zien moeten zijn als het wel gelukt was. Stop ook meteen met de utrogestan, dan zal ik vanavond of vannacht wel ongi worden....Ondanks dat ik het al wist, mijn lichaam ken ik zo ondertussen wel, valt het toch weer rauw op mijn dak. Het is gewoon echt k$%$%^Moet het hier dan echt stoppen?? We hadden ons voorafgaande aan deze poging natuurlijk voorgenomen dat dit de laatste zou worden. Maar ik zit al vanaf de echo's met het gevoel, dat dit niet een reeële poging is met zo weinig follikels en maar 1 embryo! Waarom mag het toch niet zo zijn, het is al eens gelukt dus mijn lichaam moet het kunnen! ik snap er niets van en wordt er erg verdrietig van als dit het eind zou moeten zijn. Mijn dochtertje heeft geen neefjes of nichtjes (zal ze wrs ook niet krijgen) en mijn vriendinnetjes hebben allemaal al wat oudere kindjes of zijn nog vrijgezel....Ik zou het voor haar ook zooooooo graag willen. En ik besef dat het voor de meiden die nog geen kindje hebben, moet klinken alsof ik niet tevreden ben. Maar de wens is nog zooo groot. Eerst dit maar eens verwerken en dan weer in gesprek met manlief. Heb gisterenavond al op de website van dusseldorf gekeken en als we doorgaan, gaat het wat mij betreft daar worden....Maar nu mijn man nog overtuigen en weet niet of dat gaat lukken??!!
Daffie: wat ontzettend naar! Ook al ging je er wel een beetje vanuit, dat is toch minder definitief dan zo'n witte test Kan me zo goed voorstellen dat je dit nu niet kunt afsluiten met het gevoel dat je er alles aan hebt gedaan. Dit was gewoon ook niet helemaal een eerlijke kans. Hoe zit het met de kosten als je naar België of DD zou gaan? Hier situatie stabiel. Niet beter, maar gelukkig ook niet verslechterd. Nog steeds hoge koorts ondanks paracetamol. Drinkt nauwelijks. Vannacht 4 uur lang ontroostbaar gekrijst. Wat was dat zielig zeg! Hij ligt nu eindelijk uitgeput op mijn arm te slapen. Heeft wat extra zuurstof gekregen en dat lijkt zijn ademhaling wel iets te verlichten. Arm klein dropje
iemand tips voor morgen.....krijgt me meisje d'r eerste prikjes en mama ziet er zooooooo tegen op !!!!
MIKI! Gewoon rustig blijven ze brullen de wereld bij elkaar maar het gaat ook over. Neem een flesje mee die ze na het prikken lekker kan drinken. Niet teveel masseren dat doet pijn. Het eerste prikje hebben ze vaak niet in de gate maar die tweede doet 't hem... Daarna gewoon voorzichtig zijn met aankleden en lekker knuffelen, dat driken helpt. Ik heb de fles van Rick toen ietsje uitgesteld dus dat wilde er wel in en dan is de pijn zo vergeten en heb je snel weer een rustig kindje, is ook voor mama fijn Maak je niet te druk meid, het valt best wel mee!!!
DAFFIE! Wat ontzettend (/&%$§&/& kan mij voorstellen dat je even heel erg verdrietig bent. Het is zo oneerlijk he.... DIKKE KUS
zei inderdaad al tegen me moeder, lekker makkelijke kleertjes aan zodat we snel weg kunnen daar. Zal me moppie toch ff moeten wachten helaas, want ik geef borstvoeding Me moeder gaat ook mee, want ben zelf niet zo'n held
Ik weet niet of je een grote doek hebt zodat je in de wachtruimte even kan voeden. Of je vraagt of je even in een leeg kamertje mag, dat kan bij ons wel. Ze zal dan heel snel rustig zijn echt waar!!!! Een zacht stoffen broekje helpt het beste, meteen na de prik kan je even masseren maar daarna moet je het ongeveer 2 daagjes met rust laten want dan doet het pijn. Zo heeft onze wijk het uitgelegd en bij rick is het altijd prima gegaan!!!
Daffie, ik weet niet wat ik moet zeggen, sterkte meid en ik hoop dat julie er samen uit komen of jullie nog een poging gaan wagen. Wanna, jeetje dat is ook wat! ik hoop dat jullie gauw weer thuis zijn. Heel veel beterschap voor kleine smurf en sterkte voor jullie! Miki, je kunt daar ook gewoon gaan voeden natuurlijk, heb je haar meteen rustig en daarna lekker aankleden. Ik denk dat het allemaal wel een beetje meevalt, je moet er vooral niet een te groot drama van maken hoor, dat voelen ze precies aan. Succes.
thnx meiden, zal inderdaad anders eens even vragen of ze een rustig plekje voor me hebben, ben zelf namelijk ook niet "rustig" in een openbare ruimte
En dat 200km van elkaar verwijderd kussie Ik zit te wachten op de schilder , die komt bij rick zometeen dubbel glas plaatsen. Hij zou gisteren komen maar had verkeerd gepland
daffie en man, mega knuf voor jullie. Het is zo oneerlijk en zwaar! @wanna, sterkte met mini smurf. Hoop echt dat ie opknapt en dat ze vinden wat ie mankeert! @all, zijn net terug van de yoga, met partner. was leuK!
Daffie, ik vind het zo verdrietig voor jullie. En ook zwaar, want wat voor een keus moet je nu gaan maken? Pfff, het is soms zo oneerlijk:x. Dikke knuf! Wanna, hoe gaat het met kleine smurf en met jou? Miki, klinkt misschien raar, maar ik vond het meevallen. Yfke was uiteraard aan het brullen, maar zodra ik die kamer uitliep was het alweer over. Het is zielig, maar ze zijn het ook zo weer vergeten. Ik kreeg de tip dat ik fietsbewegingen moest maken gedurende de dag, dan wordt het beentje niet zo stijf. En ik nam een speentje mee, dat gaf Yfke meteen troost. Ik hoop voor je dat het meevalt en lisa er verder geen last van heeft. Want dat vind ik wel naar, als ze erna ziek worden. Yfke is weer naar het kdv, en ik heb nu een hele dag voor mezelf. Ik moet eigenlijk nog een hoop dingen doen op mijn werk, maar ik heb er geen zin in. Doordat ik bijna wegga is mijn motivatie tot het nulpunt gezakt. Dus ik heb bedacht dat ik lekker de stad in ga, shoppen in de uitverkoop. Oja, en ik moest mijn afspraak voor de plaatsing van de spiraal verzetten, ben nog niet ongi. Nu kan ik pas maandag, nu maar hopen dat het dan niet te laat is (of weer te vroeg). Irritant hoor, die onregelmatige cyclus:x.
Kleine Smurf nog steeds flink koorts, maar drinkt wel weer iets en is minder prikkelbaar. Hoop dat hij snel opknapt...
WANNA! Is het zorgelijk dat die koorts zo hoog blijft? Hebben ze al een idee wat er aan de hand is? MIKI! Hoe is het gegaan!!!!!!!!!!!!