30 plussers en zwanger worden (deel 5)

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door wannaBmum, 8 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    MB, buitenleefruimte is juist zo belangrijk bij dat soort huizen! Ook met een beetje schaduw hoop ik?

    We hebben gisteren een pyjamadag ingelast, zelfs voor Mini maar we waren nog net zo druk als wanneer we aangekleed waren geweest, haha! Ik wil wel nog even mijn man de hemel inprijzen. Hij heeft het erg moeilijk de laatste tijd (vooral met zichzelf hoor, maar toch) maar hij neemt me echt veel werk uit handen. Ik heb bijvoorbeeld zondag altijd 'vroege dienst' en als hij dan lekker uitgeslapen heeft en is opgestaan, schopt hij me gewoon naar bed. Dus gistermiddag heb ik nog een gat in de dag geslapen. Hij brengt en haalt Mini het grootste deel van de tijd van en naar bed zodat ik niet zoveel hoef te tillen en hij ruimt veel op (ik kan bijna niet meer bukken), brengt haar naar het kdv 's ochtends, enz.
    Maar het is vooral mentaal erg zwaar als ze het zo moeilijk met zichzelf heeft, je wil als ouders toch graag dat je kindje lekker in haar vel zit he?
    Ja, dat wordt aanpoten als Mini2 er is! :)
     
  2. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @miepie, nog even en jullie 2e kleine meid is er :) Naast alle "normale kwalen", heb je geen last? Ik bedoel,je bloeddruk of bekken?
    Ik heb sinds zaterdag niet meer getest hoor. het is zo en we krabbelen langzaam op uit onze verbazing. We zijn dolblij, maar hadden het TOTAAL niet verwacht!. We hebben weinig geklust de afgelopen weken, omdat mn vriend non-stop aan het werk was.
    30 december DACHT IK een ei te voelen, maar wist het niet zeker, 1x klussen en bingo. Niet normaal hoor!
    Ik wilde ook helemaal niet testen. Ik dacht, het was vast geen ei, ik voel me niet zwanger dus...niet testen. Maar de meiden van mn pco groepje van dit forum, overtuigde me toch te testen...
    Ik zei nog tegen Jens, dat wordt geen broertje of zusje voor je, en opeens verschijnt er een lich streepje...
    Nou dat streepje werd alleen maar dikker de dagen er op!

    Om 1400 uur kan ik de vk bellen...spannend!!
     
  3. MiKiJa

    MiKiJa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    1.556
    0
    0
    zo ben weer bij de vk geweest, alles goed, heb een mooi bescheiden buikje
     
  4. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    fijn mikija!!! Moet je nu al om de 2 weken komen? Of nog 1x per maand?!
     
  5. MiKiJa

    MiKiJa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    1.556
    0
    0
    over 4 weken inderdaad weer een afspraak, moet alleen over 2 weken even bloed prikken, 2x!! en daar ben ik al geen held in hihi
     
  6. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Miki; waarom moet je 2 x bloed laten prikken??

    Pooh: heb je al gebeld voor een afspraak?

    Ik had eigenlijk komende donderdag een afspraak, maar dan heeft een collega een begrafenis en ik ben de enige die kan waarnemen. Bovendien hebben we de volgende dag 20 weken echo, dus het leek me sowieso al zinniger om het te verplaatsen. gaan nu dus over 2 weken naar de VK. heb mijn eigen bloeddruk al even gecontroleerd en is met 115/70 helemaal prima!
     
  7. mammavanthom

    mammavanthom Bekend lid

    Meiden, ik heb het gedaan... ik heb mijn baan opgezegd!!!
    Ik heb er de afgelopen periode slapeloze nachten van gehad en ik kan nog niet helemaal aan het idee wennen... Pffff kan wel janken van opluchting...
     
  8. MiKiJa

    MiKiJa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    1.556
    0
    0
    keer nuchter en keer na ontbijt, om te checken om zwangerschapsuiker
     
  9. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Miki: had je eerder een hoger suiker dat je nu twee keer moet? Bij ons is nuchter alleen voldoende. Wat ga je doen, met je boterhammen naar het lab??

    MvT; wat goed zeg! En dat het als zo'n opluchting voelt zegt genoeg een goeie keus dus!
     
  10. MiKiJa

    MiKiJa Fanatiek lid

    28 mei 2010
    1.556
    0
    0
    nee gewoon uit voorzorg zei ze.
    En nee, zo ver is het ziekenhuis niet, dus 1x nuchter en 1x 2 uur na ontbijt
     
  11. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    Ik meld mij weer even, maar hou het even echo. Heb gewoon 0-puf om te reageren meiden, I am so sorry! :):( hoop dat jullie het mij niet kwalijk willen nemen.

    Wanna, klopt. Via een topic dat ik geopend had met een vraag over de pil kwam ik in contact met een mede forumster die Ashermann heeft. Hier kwamen ze bij toeval achter. Ze had al een aantal miskramen gehad etc. Ze heeft toen direct een afspraak gemaakt bij DE specialist op het gebied van Ashermann Dr. Emanuel in het Spaarne ziekenhuis. Nou dat is hier bijna om de hoek, dus ik ben zo vrij geweest om daar voor mijzelf ook een afspraak te maken. En dat kon al op korte termijn, morgen dus. Het is dan in eerste instantie nog een 'kennismakings gesprek'. Heb een verwijsbrief en een samenvatting van mijn medischdossier mee gekregen van mijn gyn hier. De lopende afspraken hier blijven ook gewoon doorlopen. Maar vind een soort van second opinion wel fijn. En ik denk toch dat er verklevingen zitten, aangezien het zwanger worden niet echt lukt en ik ook een mk heb gehad, mijn menstruatie zo weinig is (1dag) en dan de curretage. Alles opgeteld=.... we zullen zien. Ik meld mij uiteraard morgen wel even na het bezoek.

    Miep, sterkte met de laatste loodjes.

    Wanna, bijna de 20 wk echo. Willen jullie weer het geslacht weten en ga je dat weer geheim voor ons houden :D;)

    MB, ik vond Zuid-Frankrijk al ver met de auto met een 1 jarige. Ik wil je wel adviseren om veel kant-en-klaar mee te nemen. Zodat je onderweg drinken kunt maken voor Yfke. Al gesmeerde boterhammen etc. mee hebt. Soepstengels, crackers etc. Ze zal veel aandacht vragen. Ik zat gewoon op de bijrijdersstoel trouwens. NIet naast hem achterin. En wat wij handig vonden is om de autostoel van de kleine rondom in te bouwen/op te vullen met bijv. een handdoek oid. Als ze dan iets laat vallen, beker, knuffel, speen oid kan ze er zelf bij om het te pakken naast haar.

    Mijn laatste pil heb ik zaterdag genomen dus zit nu braaf mijn ongi af te wachten, denk vanavond of morgen zoiets. Dan gelukkig weer zonder.
     
  12. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    knuf mieke, sterkte met alles!!! :(

    @wanna, ja heb net gebeld, mag 8 februari komen. Het voelde wel heel gek, het hard op zeggen en een afspraak maken!!
    Het lijkt ook nog zo kort geleden dat ik daar in de wachtkamer zat, maar het is toch bijna 2 jaar geleden!
     
  13. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Mieke; omdat er bij mij ook gesproken werd over Asherman, heb ik destijds ook een aantal hysteroscopieën gehad. Bij de eerste werd inderdaad gezegd dat het paste bij een "partiele Asherman". Heb hierover ook nog gekletst met een paar meiden hier op een Asherman forum en heb ook overwogen om naar spaarne te gaan. Omdat de tweede hysteroscopie toch een stukje beter was, heb ik daar dus vanaf gezien. Bovendien kwamen mijn lage oestrogeenspiegels toen aan het licht als alternatieve verklaring.
    Succes morgen!
    En fijn dat je van de pil af bent, want dat voelt wel heel tegenstrijdig als je een zwangerschapswens hebt!
     
  14. wannaBmum

    wannaBmum Fanatiek lid

    17 okt 2007
    2.957
    0
    0
    Pooh; fijn dat je een afspraak hebt! En het voelt inderdaad dat heel gek om hardop te praten over een afspraak bij de VK :) Nog 3 weekjes!
     
  15. MvT! Wat goed van je!!! En hoe reageerden ze?

    MIEKE! Sterkte morgen!
     
  16. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Wow MvT, wat daadkrachtig van je! Kan me voorstellen dat het een opluchting is om eindelijk een beslissing te kunnen nemen!

    Hey Mieke, het is je vergeven allemaal hoor! ;) (gek mens)
    Succes morgen alvast... Je hebt natuurlijk een curettage gehad he, dan schijnt het wel vaker voor te komen die verklevingen... Ik weet nog toen het voor Mini toch al gauw 5 hele cyclussen duurde na mijn curettage (ongeduldige harry, echt te erg :)) ik daar ook nog aan had gedacht. Beetje dom. Maar in jouw geval zou het zomaar kunnen... Hoop dat ze je kunnen helpen!
     
  17. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @mvt, jee, wat goed van je!!! Als je er zelf helemaal achter staat, krijg je er geen spijt van. Wil je iets anders gaan doen, of lekker thuis blijven met de kleine man?
     
  18. mammavanthom

    mammavanthom Bekend lid

    Mieke, fijn dat je ook weer even komt kijken, ik kan me heel goed voorstellen dat je er niet altijd puf voor heb om te reageren (of zin hebt in zo'n confronterend forum). Wat goed dat je zo gauw bij deze arts terecht kon. Ik ben heel benieuwd of er wat uit komt (ik hoop van niet uiteraard).

    Pooh, we hebben ook nog een eigen bedrijf en daar doe ik de administratie en nog andere kleine dingen voor. Daar ben ik ook al gauw 1 a 1,5 dag mee zoet. Verder blijf ik lekker thuis bij mijn kleine man. Ik heb gemerkt dat het erg druk voor hem is geweest het afgelopen half jaar (toe is hij nog een halve dag extra naar het kdv gegaan) en ik hoop dat hij ook lekker tot rust komt als hij wat vaker gewoon thuis kan zijn om te spelen ipv dat hij meteen weer door zijn moeder op sleeptouw genomen wordt ;) omdat er weer boodschappen moeten komen enz enz.

    Soof, tja, hij begreep het wel maar baalde toch flink. Ik heb beloofd dat ze rustig naar een vervanger voor mij mogen zoeken en dat ik er ook wel voor wil zorgen dat hij/zij goed ingewerkt wordt. Ik snap ook wel dat hij er van baalt, als ik zie hoeveel werk er altijd op me ligt te wachten als ik weer aan het werk ga en dat is veelal werk waar mijn collega de kennis niet voor heeft, dus ja...(is ook behoorlijk digibeet ;)).

    Miepie en wanna, ja ik heb er lang tegenaan 'gehikt' om het maar zo te zeggen. Ik voelde al heel lang dat het zo eigelijk niet kon en dat ik steeds slechter in mijn vel ging zitten. Wat er uiteraard ook voor zorgde dat Thom er ook niet gezelliger op werdt (die voelt zijn moeders humeur altijd feilloos aan ;)). Dus ja kan wel zeggen dat het een enorme opluchting is (al moet het nog wel even wennen, het idee dat ik daar straks niet meer werk).
     
  19. Mieke8

    Mieke8 VIP lid

    9 nov 2006
    14.188
    0
    0
    Noord-Holland
    #1479 Mieke8, 17 jan 2011
    Laatst bewerkt: 17 jan 2011
    Nu ik morgen deze afspraak heb begin ik hem wel een beetje te knijpen meiden. Ben zo bang voor wat er komen gaat. Ik weet wel dat ik niet zo negatief moet denken, maar ik ben gewoon wat bangig. :( Ook omdat als er wel verklevingen zijn, ik dus geopereerd moet worden, daarna een aantal weken een spiraaltje moet en daarna misschien pas verder kan. Het maakt me gewoon verdrietig. Daarnaast blijven die twijfels ook nog steeds de kop op steken wat het allemaal niet makkelijker maakt. Nu zal er morgen niet meteen een diagnose gesteld worden, want daar is die hysteroscopie voor. Het is gewoon dat het allemaal zo lang op zich laat wachten. Ik weet het gewoon even niet meer hoor. Ook ben ik alweer bang dat die rotpil weer een negatieve werking heeft op mijn lichaam en het alles ontregelt heeft. Ik zit nu op mijn ongi te wachten, hoop dat deze morgen opgang komt.


    MvT, ik vind het ontzettend stoer van je dat je ontslag hebt genomen!!!
     
  20. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    12 feb 2007
    9.547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @mvt, ok, nou dan ben je toch lekker bezig, naast mama zijn, wat in mijn ogen ook een fulltime baan is! :) Wat doen jullie voor werk?

    @mieke, lieve mieke, ik leef met je mee. Je hebt er misschien geen bal aan maar het is echt zo. Het idee van een operatie en nog maanden misschien moeten wachten op een kans, is heel pittig. :(
    I kwens je alle geduld, en succes toe die je nodig hebt!!
     

Deel Deze Pagina