hoi vanmorgen om 10:00 uur iseindelijk de vk geweest om mij te strippen en nu maar afwachten ook moest ik van de vk onze dochter weg brengen zodat ik echt tot rust ken komen en afwachten op de eerste wee om 3 uur komt mijn ouders haar ophalen en brengen ze haar savonds weer terug mijn ouders kunnen niet eerder want die hebben nu een begravenis waar ik eigenlijk ook heen moest gaan maarja die risico neem ik nu niet verder is het afwachten en anders maandag terug en dan toch om inleiden een afspraak te maken zei de vk gelijk omdat ik echt niet later mag laten wachten omdat ik met mijn 1e dochter na de geboren veel bloed verloren heb en nu ik tijdens me zwangerschap 3 x bloed heb verloren nemen ze de risico niet we wachten af maar goed het zit nu wel te rommelen maar of het doorzet?? gtz Citta heerlijk he als je kindje snachts door slaapt onze dochter was 3 weken oud dat ze snachts niet meer kwam heerlijk en nu ook ze is 2,5 jaar oud en slaap snachts door en gaat savonds om half 8 naar bed en kom om half 10 uit bed
@seentjuh, het was 2 nachten. Vannacht was het weer 5.15 uur, al is dat natuurlijk ook heel netjes maar mevrouw had haar luier even gevuld. Hopelijk krijgt ze niet dezelfde tik als haar broer. wakker worden en beginnen te krijsen als ze haar darmen heeft gebruikt. Wel heb ik net haar fles ook verhoogt van 110 naar 120 omdat ze overdag ook steeds eerder weer wilde. Moest eigenlijk op het CB wachten maar dacht toch niet dat wat we al bereikt hebben terug draaien omdat ze meer voeding wilt maar het CB eerst toestemming moet geven. Hoop dat ze donderdag naar 120+4 mag (135ml) en ze dan weer richting de 5 flessen gaat waar ze de afgelopen 2 dagen mee bezig was. Maar we horen het wel. @Citta, geniet van je rust vanmiddag al hoop ik natuurlijk voor jou dat de weeën echt op gang komen en het strippen heeft geholpen. Wat slaapt jou kindje van 2,5 lekker lang. Max gaat hier om 20.00uur naar bed en is rond 07.00 uur weer wakker. Wel slaapt hij 's middags nog anderhalf uur. Al is het vroeg wakker worden niet zo heel erg. Op maandag en donderdag moet hij er toch om 07.00 uur uit. Verder zijn we hier erg benieuwd naar het CB donderdag, en dan vooral hoe groot en zwaar onze meid is. De truitjes mt 50 beginnen wat betreft lengte pas presies te worden al zijn de broekjes nog te lang. Afwachten dus, al is het niet nieuw het CB toch nieuwsgierig. Groetjes en aan iederen genieten van het mooie weer vandaag. Krissa
@Krissa, ben ook heel benieuwd inderdaad wat ze op het CB zullen zeggen. Met de voedingen moet je denk ik gewoon wat spelen inderdaad en zelf proberen wat het beste en makkelijkst werk voor jullie zelf. Hoe zwaar was ze met de geboorte dan?? Ben namelijk erg benieuwd of ons kleintje maatje 50 aan zou kunnen, als die echt 8 pond zal zijn.. @Citta, hoe gaat het met jou?? Hebben de weeën doorgezet? Ben erg benieuwd en ik hoop het zo voor je..!!!
Hier nog alles rustig trouwens. Zelfs de harde buiken worden een stuk minder Echt jammer hoor. Denk toch echt dat we donderdag gewoon weer bij de VK zitten en ik gestript zal worden, wat misschien ook nog niks op zal leveren Maar goed, we wachten het af, meer kunnen we niet doen. Het is in ieder geval heerlijk weer, dus laten we daar maar even extra van genieten nu
@friesland, Ymke was bij de geboorte 3630 gram en 50cm. Ze heeft gewoon dezelfde bouw als haar broer. Die heeft ook 1 maat groter in zijn truien dan in zijn broeken. Ik denk dat de kleine van jou echt wel in 50 pas. 4 kilo is niet echt absurt, je hoort wel vaker van kindje die 4 kilo of meer wegen. Daarnaast staan de maten voor centimeters. maat 50 is vanaf 50 cm en 56 vanaf 56 cm. Ongeveer dan, hangt ook van de verhoudingen tussen bovenlijf en benen. Ymke kan geen pakjes uit een stuk met voetjes maatje 50 aan. Dat begint echt te spannen dus alleen losse broekjes en truitjes. Ik heb gelukkig ook maar 1 pakje met voetjes gekregen. 1x aangehad en nu te klein. Met de voeding zijn we nu naar 120 gegaan en we kijken vanacht en morgen even aan. En anders volledige flessen en dan zou ze zelfs met haar geboorte gewicht op 5 flessen mogen zitten volgens de richtlijnen op het pak. Dus dat zou dan toch wel moeten mogen denk ik. Ik wilde gewoon de eerste keer nog niet afwijken, heb geen zin om bij de eerste keer weer een verhaal te krijgen al gaat het met de oudste goed. We wachten af en ik hoop voor je dat je als wij op het CB zijn niet bij de VK zit maar een kleintje in je armen heb. Zijn citta en jij de enige die nog op het wachtbankje zitten? Of vergeet ik nu per ongeluk iemand? Groetjes, Krissa
het ligt misschien ook wel aan welk merk de kleding is, want die van ons kan echt niet in maat 50. De truitjes komen tot halverwege zijn onderarmen. Broekjes passen dan weer wel precies, maar hij heeft nu eigenlijk alleen 56 aan. Ons kleintje zit nu op 6 á 7 flessen van 100, maar ik ga morgen of vanavond naar de 110cc. Hij drinkt ze allemaal helemaal leeg (gister en vandaag), dus denk dat het weer tijd is. Wij mochten tot max 120cc ophogen van de kraamzorg. CB is hier nog niet geweest (wat ik wel lang vindt duren trouwens) Nog 2 dames te gaan hier? hopelijk helpt het strippen!
't Is al weer even geleden dat ik hier een berichtje gepost heb dus bij deze wil ik iedereen dat bevallen is toch nog eens een dikke proficiat wensen! Ook diegene die nog moeten wil ik veel succes wensen! 't Is het écht helemaal waard! Nog even op de tanden bijten! Hier gaat het eigenlijk best goed! Onze kleine jongen doet het uitstekend. Hij slaapt 's nachts super goed, toch al 4-5 uur aan 1 stuk. Een groot verschil met de grote zus die toen om de 2 uur bv wou. Overdag is hij meer en meer wakker, daar genieten we echt van! Hij kan al zo heerlijk rondkijken, volgt ook al meer en meer en kan zijn hoofdje al flink recht houden. De grote zus reageert ook super op hem. Ze wil hem voortdurend strelen en telkens hij bij ons zit komt ze erbij zitten en lacht ze naar hem. Natuurlijk is ze soms nog iets te wilt maar ik had nooit verwacht dat ze het zo goed zou doen met hem! Ook met de mama gaat het eigenlijk prima. Een paar uur na mijn bevalling was ik mijn ziekenhuiskamer al aan het opruimen en dacht iedereen daar ik al naar huis mocht haha! Ik heb helemaal geen last gehad van mijn knip, alleen wel verschrikkelijke naweeën gehad!
Goedemorgen dames ik heb een GEWELDIG nieuws!!!!!!!!!!!!!!! zaterdagochtend gestript wat jullie al weten snachts om half 3 kreeg ik krampen om de 4a5 min toen om half 4 heb ik mijn moeder gebelt dat ze kon gaan komen dat ik bezig ben die was om 4 uur al bij me toen had ik de weenen om de 3a4 min heb heel erg last van rugweenen en been weenen dat ik gewoon misselijk van de pijn werd heb zelf overgeven om half 5 belde ik de vk dat de weenen nu wel heel erg komen dicht op elkaar kreeg gewoon geen rust te hettig gewoon om 5 uur was de vk bij mij en ik brak me vliezen waar ze bij was en toen voelde zse dat ik 5 cm had me moeder belde me broer op want zijn vrouw zou dan ons oudste dochtertje mee nemen en me broer mij naar het zh brengen om 5:10 uur kwam mijn broer eraan maar helaas hij hoefde me niet naar het zh te brengen want ik had al persdrang en had zelfs geen tijd om naar boven te lopen om in bed te bevallen dus ik ben op de bank in de woonkamer bevallen gelukig een lerenbankstel hwaaaa en mijn broer heeft gefilmt en mijn schoonzus en mijn man stonden naast mij en mijn moeder blijf op de trap zitten met mijn dochtertje die wakker werd van mij om 5:31 uur is onze prachtige dochter Stacey van 4180 gram en 50cm lang verder gaat het goed met mij alleen heel erg last van naweeenen en ben niet gehegt hellemaal nix maar ik moet het wel even bezinken hoor gtz xxx van ons 4e en andere die nog niet bevallen zijn heel veel succes !!!
hey meiden ik zou nog even vertellen wat er precies gaande was met onze kleine vent. hij ligt momenteel nog steeds in het ziekenhuis, maar zoals het er nu uitziet, mag hij woensdag na 11 uur mee naar huis hij is geboren met een longinfectie. hij kwam heel benauwd uit de buik. je hoorde dat hij echt moest vechten om adem te krijgen. na een uur was dat nog steeds zo. dus hij is meteen bij ons weggehaald en naar de couveuse afdeling gebracht, hij kreeg meteen ondersteunende beademing, want hij was zichzelf helemaal aan het uitputten (waarvan i kde gevolgen niet eens wil weten) hij kreeg sondevoeding, lag aan allemaal toeters en bellen...was vreslijk om te zien. dit was niet mijn ideale kraamweek. hij is nu sinds 2 dagen van de ondersteunende beademing af en hoeft sinds gister ook neit meer aan de monitor. het gaat dus ontzettend goed. hij meot nu alleen zijn antibiotica kuur afmaken die 7 dagen duurt. dat is dus tot woensdag...maar we zijn zo gelukkig dat hi het zo goed doet. en zien er naar uit hem woensdag mee te nemen naar huis... de bevalling is overigens vreselijk snel gegaan. ben van 8 cm in 10 minuten bevallen... een stortbevalling dus...heel heftig maar heerlijk dat het zo snel ging.....en: maar 2 hechtinkjes heb niet bijgelezen. maar voor de meiden die ook bevallen zijn: gefeliciteerd met jullie kindjes! hopelijk doen ze het goed en is de bevalling goed gegaan.
Goedemorgen dames, Ja dat is ook zo, de kleertjes hangen af van de lengte van je kindje en niet eens van het gewicht. Daar had ik nog helemaal niet aan gedacht. Dat het per merk scheelt dat was me inderdaad al opgevallen. Ik heb rompertjes van de babydump, prenatal en hema, en ze verschillen enorm qua maat..!! Die van de zeeman vallen nog het grootst trouwens. @Lisa, wat fijn dat het zo goed gaat.. En ook lekker dat ie zoveel slaap s nachts, dat is toch wel fijn zodat je ook goed aan je eigen rust toe komt. @Citta, wat een verhaal zeg.. Maar van harte gefeliciteerd..!!!!!!!!!!! Eindelijk is het dan zo ver. Een periode afgesloten en een nieuwe is aangebroken. Wel een super snelle bevalling dus. Ook niet zo raar dat je dus zo last had van na weeën. Wel weer heel fijn dat je niks bent uitgescheurd. Zeker gezien het zo snel ging..!! Ik word donderdag gestript als de kleine er nog niet is, ik hoop dat het bij mij dan ook wel effect zal hebben. Of dat de kleine voor die tijd komt, maar denk ik niet eigenlijk.. @Ukkie, wat verschrikkelijk heftig zeg allemaal..!!! Dat lijkt mij inderdaad ook helemaal geen leuke kraam week. En ik denk dat niemand dat zo zal ervaren. Je wilt natuurlijk immers dat alles goed gaat met je kindje en dat je zo dicht mogelijk bij elkaar kunt zijn, en dat was nu dus niet het geval. Wel ontzettend fijn dat het nu zo goed gaat en hij zelfs mee naar huis mag..!!! Kan me voorstellen dat je daar zo naar uit kijkt. Heel veel plezier woensdag..!!! Jullie zullen vast een geweldige dag hebben
@Citta van harte gefeliciteerd. Geniet lekker van je dochter. @ukkie, het is inderdaad vreselijk om de kleine zo te zien liggen. Ik ken het van Max. Gelukkig gaat nu alles goed en mag hij bijna naar huis. Geniet ervan. @friesland, nog even en dan is het voor jou ook zover. Ik hoop voor je dat het strippen zal helpen. En inderdaad bij de kleding maakt het merk ook nog heel wat uit. Noppies valt heel klein en het truitje krijgen we al niet meer aan. Groetjes en geniet van de mooie nazomer (wil het geen herfst noemen want het is hier warm) Krissa
hey dames ik ben 23 sept bevallen van mij kleine wondertje! was vergeten hier te melden! die hormomen zijn echt nog niet weg hoor hahah!alles is goed, gezond en gewoon de mooiste haha friesland zit je kleintje nog steeds veilig bij je? ik dachtdat jij wel snel aan de beurt zou zijn! maar je hebt nog steeds je mooie buik!! en citta gefeli!!! ukkie fijn dat ondanks alles het toch wel goed gaat!Hier ook een weeenstorm, van 4 naar 9 cm in een half uur...maar half 3e snachts begonnen en om 7 voor 7 savonds bevallen dus de eerste 4 cm gingen traaaaaag..... en wat een leuke fotoooooooossss!!!! Ik heb ook foto's in mijn album maar dan moet je even vriendjes worden! vind trouwens wel dat ze alweer wat veranderd in het gezicht... apart hoe snel dat gaat zeg!
Rica, van harte gefeliciteerd..!!!!! Het is dus behoorlijk heftig geweest en ook heel snel.. Maar fijn dat wel alles goed gaat.. Ja inderdaad.. hier nog steeds de buik. Maar zo mooi is ie niet meer. Krijg verschrikkelijke straie, die barsten en begint zelfs een beetje te bloeden en het jeukt als een gek. Ik hoop echt dat ie heel gauw komt. Ik smeer me kapot, maar het mag niks baten... Ik smeer al vanaf het begin mama buikbalsem van zwitsal en ik smeer ook cocao butter. Geen idee waarvan, maar is ook tegen straie. Verder is het hier rustig.. Hoop toch dat het niet lang meer gaat duren, zit er echt ff door heen zeg
Citta en Rica, gefeliciteerd met jullie wondertjes! Ik hoop dat ik niemand vergeten ben...anders mijn excuses Friesland, hopelijk heb je ook snel je kleintje in je armen. Heb maar weinig tijd (zo lekker druk zo'n kraamweek ) dus zal ff snel mijn verhaal doen. Woensdag zijn we bij de gyn geweest omdat ik er helemaal doorheen zat met mijn bekkenpijn. Hij besloot om me in te leiden en ik mocht de volgende morgen al komen Donderdag moesten we ons om 7.00u melden op de verloskamers. Om 8.00u wilde de vk mijn vliezen breken, maar het lukte haar niet. Ze ging de gyn erbij halen maar moest eerst de overdracht met hem doen. Om half 9 voelde ik vocht weglopen en zei tegen ml dat volgens mij de vliezen waren gebroken. De vpl kwam kijken en ja hoor vliezen waren gebroken. Nu wilde ze een uurtje afwachten of mijn lichaam het zelf zou oppikken en anders zou ik weeopwekkers krijgen. Na een half uurtje kwamen de weeen goed op gang. Om kwart over 10 kreeg ik persdrang weer op de bel gedrukt en nu kwam de vk mee om te kijken. Ik bleek pas 5 cm ontsl te hebben..dat was even een tegenvaller. Dus dat zou weer een hele tijd persww wegpuffen worden! Mijn eigen vk werd gebeld en zij kwam 20 min later binnen lopen. Zij mocht de bevalling doen dus controleerde weer de ontsl en toen bleek ik 8 cm te hebben...joehoe!!! Dat houden we nog wel even vol....alohoewel! De ene wee volgde de andere op en ik had geen tijd om tussendoor op adem te komen. Nog geen 10 min later mocht ik persen en bij de 3de perswee werd ons meisje geboren..om 10.58! 2,5 uur na het breken van de vliezen Al met al een heftige maar vlugge bevalling.
@rica, ik herken je verhaal en dat laatste uur is dan inderdaad zwaar. Hopelijk kun je het een plek geven want dat gaat hier nog moeilijk. Hoe heeft jou kleintje de bevalling doorstaan? @friesland, ik hoop dat het bij jou niet meer lang gaat duren. Misschien heb je nu je wondertje al in je armen, het kan ineens snel gaan als je het niet verwacht. @chantalk, inderdaad snel en heftig. Wel alles goed gegaan? Probeer ondanks de drukte wel te genieten van je kraamweek. Ik ben blij dat ik een hele rustige kraamweek heb gehad. Wilde geen bezoeken nu houden we het nog steeds lekker rustig. Hier is mevrouw steeds aan het wisselen met haar flessen. Gisteren heeft ze om 21.00u haar laatste fles gehad en kram vanochtend om 6.00 uur. Ook nu ligt ze nog in haar bedje te slapen. Gelukkig morgen naar het CB want als ze deze tijden er tussen gaat houden en 's nachts doorslapen heeft ze nog maar 5 flessen terwijl ze na de kraamzorg op 7x 110ml zat. En nu dus maar 5/6x 110. Al is doorslapen wel lekker, maar dat doe je niet. Tegen half vijf zaten we met 2 man wakker in bed om te luisteren of ze wakker werd. Ml is zelfs gaan kijken of wel alles goed ging want die maakte zich zorgen. Nou tot morgen allemaal en geniet van de zomerse herfst die we nu hebben. Groetjes, Krissa
@ChantalK, Dat kun je zeker een hele snelle maar heftige bevalling noemen zeg..!!! Al lijkt me het toch ook wel fijn als het allemaal zo snel gaat. Heb je alleen niet veel last gehad van naweeën??? Ik hoorde dat je hier soms heel erg last van kunt hebben als het zo snel is gegaan. Hoe gaat het met de kleine? Drinkt ze goed?? En heb je een leuke kraamweek?? Ik kan bijna niet wachten hihihi @Krissa, nee nog steeds niet bevallen dus. Ik moet morgen weer naar de VK. Vorige week had ie gezegd dat ie dan wel eventueel kon kijken of strippen mogelijk was. En ik krijg sowieso een echo om te zien hoe het er voor staat. Gezien de kleine toch wat groot werd geschat de vorige keer. Ik had echt gehoopt al bevallen te zijn voor de strippoging, ook omdat ik er best wel tegen op zie. Vind het echt spannend. Maar aan de andere kant wil ik het wel proberen, want nog langer wachten vind ik ook niet zo leuk hihi Ymke maakt dus lange nachten..!!! Als ze om 21.00 de laatste had, en de volgende ochtend om 6 uur pas wakker is.. pffff Ik hoop dat wij dat ook zo krijgen.. hihi al denk ik het niet, want ik wil borstvoeding geven als het kan en mijn borsten zijn nog niks gegroeid + ik lek ook niet, dus ik denk dat het van ver weg zal moeten komen voordat het wat op gang komt.. Ben benieuwd wat ze op het CB zeggen..
@friesland, hopelijk hebben ze je gisteren kunnen strippen en heeft het gehoplen. Ik ben wel benieuwd of je je wodertje eindelijk in je armen hebt of dat je nog steeds op het wachtbankje zit. In ieder geval zal het niet al te lang meer duren. Geniet ervan als het zover is. @iedereen, vandaag is onze kleine meid 1 maand oud. Wat gaat dat toch al weer snel. Gisteren zijn we dan ook naar het CB geweest. Alles was goed, ze hoorde alleen een klein ruisje op het hartje maar dat hebben meerdere kindjes blijkbaar op deze leeftijd. De volgende keer gaan ze weer luisteren en dan zou het weg moeten zijn. Verder is ze nu naar 5 flessen van 135ml en tot nu toe gaat dat goed.Ze slaapt zelfs 8-9 aan een stuk 's nachts. Echt heerlijk. Wat betreft groei was het ook goed. Ze is nu 4125 gram en 52cm. Het gewicht is gemiddeld en de lengte zit op de -1 lijn. Bij de geboorte was het gewicht boven gemiddeld en de lengte gemiddeld. Maar dat was geen probleem. Hoe gaat het verder bij iedereen? Alles hopelijk goed en iedereen thuis aan het genieten van de kleintjes en het mooie weer. (friesland ik hoop echt dat jij hier ook bij hoort) Nou ga ik even van de rust genieten dat ze beide in bed liggen en strakjes na de dutjes en het flesje lekker wandelen. Groetjes, Krissa
Ik hoop ook voor Friesland dat ze de kleine vast heeft en dat de strippoging heeft geholpen! Of vanzelf is begonnen natuurlijk! Ow ik ben echt zo jaloers op je Krissa! Nachten van 8 tot 9 uur lang! Ik ben nu al bijna 3 weken 2 tot 3 keer per nacht eruit voor een fles en ik moet zeggen dat het me echt begint op te breken! De kleine heeft nu ook medicatie ivm reflux, dus hoop dat het snel beter gaat ook! Is zo zielig dat ie zo'n last heeft van maagzuur Hoe is het verder met alle dames? Kunnen we geen topic openen bij de mama's ('na de geboorte') Kunnen we daar verder kletsen??