@ allen, bedankt voor de reacties...... wat betreft die collega; ik ben er voor de volle 200% voor haar, maar ben bang dat ze het te confronterend vind om het met mij te delen.......maar ik denk dat we er samen wel uitkomen hoor! Maar toch, voel mij schuldig dat ik er al 2 heb en zwanger ben van de derde en dat het bij haar maar niet lukt...... Net nog even om de toestand compleet te maken, een kop zeer heet theewater over mijn buik en lies heen gegooid! Wah wat doet dat pijn! 20 min onder een lauwe douche gestaan/ gelegen. Gelukkig alleen rode plekken en geen blaren, maar het is wel zeer pijnlijk. Ook nog even goed nieuws!! Krijg net de brief met de uitslag van de combinatietest; een kans van 1 op 4243 op down. Dat is een zeer mooie uitslag dacht ik zo. Snap alleen niets van de uitgerekende datum. Ze heeft gezegd dat dat 29 april is, ze schrijft ook in haar brief dat hij is aangepast, maar toch staat er boven 2 mei 2011. Het zijn maar een paar dagen, maar toch, het kan een heleboel uitmaken die paar dagen (bij mijn zoontje moest ik van een gewoon ziekenhuis naar een acedemisch overgeplaatst worden toen ik weeen kreeg bij 31 weken en 4 dagen. Als ik 3 dagen verder was geweest had ik gewoon daar mogen blijven).
Ga het zo meteen melden! Ze deed wel zorgvuldig hoor, condoompje erom heen en gel voor het glijen, maar ik denk dat die gel to much was ofzo.. meteen erna al naar gevoel..
@Sprokkel wat fijn dat de echo goed is!!! @Femmepelen, hoe is het met je rug? En hoe laat zondag???? Kan jij ook zien of er genoeg vruchtwater is of heb jij daar geen verstand van? Maak me opeens wat zorgen....... @EN HEB HET ZOOOOO KOUD DE HELE TIJD!
Kijk dat zijn mooie cijfers de volgende keer even vragen hoe het met die datum zit... is idd wel verwarrend *knuff
Goed zo ow spannend hoor jij ligt als het goed is nu terug te zwaaien ben benieuwd wat ze zei van je schimpy
Dat komt omdat het zo koud is ik heb het ook koud de kachel alweer opgestookt naar 21 en nog steeds niet warm....
Je hebt gelijk hoor. Het is geen desinteresse van haar kant, maar het is wel lastig. Toen ik haar belde was zij ook degene die het minst enthousiast reageerde. Dan heb je dus al geen zin om te gaan bellen. Dat was ook al zo toen ik haar belde om te vertellen dat wij gingen trouwen. Als je dan steeds zo'n antwoord krijgt van 'oh nou moet ik natuurlijk heel blij reageren', dan heb je al minder zin om iemand er over te spreken of te zien. Maar goed, ga het haar wel een keer zeggen. En ondertussen geniet ik zekers!!
He getver!! Ik had gewoon weer uitwendige echo. Maar misschien is mijn verbinding mond-blaas wat directer SUCCCCCES nu!!!!
Wat een mooie uitslag van je combitest! Hoe oud ben je als ik vragen mag? Ik had namelijk 1 op 450......
Vandaag even niet zo'n lekkere dag. Ben ook ziek thuis gebleven, last van mijn hoofd, neus en keel......Heb de halve dag liggen slapen, dus denk dat ik door te weinig slaap wat minder weerstand heb.
Geloof me: ik ook!!! Maar goed, het is nog 12 dagen afwachten... @sanne: wat vervelend dat je zo ziekjes bent. Wel goed voor jezelf zorgen hoor! Laat Sanneman je maar eens goed verwennen!
Hey Goof, rug is nu echt bagger. Gisteren begon de ellende en vandaag is het heel pijnlijk geweest. Heb zo veel mogelijk gezeten en zomin mogelijk met patienten gestoeid. Maar ja soms doe ik het toch af en toe en dan voel je het weer gelijk. Dus daarom maar een uur eerder naar huis gegaan en nu rust en beentjes op de bank. Hoe laat zondag? Noem maar een tijd. Het liefst voor mij rond een uur of 12. Moet s'midaags nog naar mijn ouders maar dat is pas op 3 uur. Kijk maar wat het beste uitkomt.
He Fem, balen van je rug zeg. Heb er ook afentoe last van en dan met name als ik de hele dag ook al van die prikjes in mijn buik heb gehad...Heb je al kunnen overleggen met je mannetje over dat weekend?
Sprokkel, fijn dat he een gode echo hebt gehad. Was het leuk om die kleine springboon te zien? Sanne. goed voor jezelf zorgen hoor. rust maar goed uit en laat je mooie man je maar goed verwennen Leo, succes bij de echo All heb niet echt veel bijgelezen dus als ik iemand vergeten ben sorry
Ja het is helemaal goed. Sorry ben je niet vergeten hoor. Beetje druk aan mijn hoofd. Maar wilde je op zaterdag of zondag? En wat voor tijd? Zoals ik ook al schreef naat Goof, voor mij komt het beste uit zo rond 12 uur. Dan heb ik weinig last meer van kwaaltjes. Maar als dat niet uitkomt zoeken we gewoon samen naar een andere tijd.
Kan me voorstellen dat je het druk hebt. Voorkeur gaat uit naar zaterdag de 13e en 12 uur is prima! Hoe is het met je sollicitaties? Heb je al wat gehoord?