Lichte strepen voor DE streep?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Marley, 29 jun 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Marley

    Marley Bekend lid

    2 jun 2011
    598
    37
    28
    Ha meiden, ik had al eerder een fototje geplaatst, maar de mooie donkere streep laat nog op zich wachten. Is het 'normaal' dat je eerst een hoop lichte strepen hebt voor de donkere streep?
    Dag 1 en 2 (dag 14 en 15 van cyclus) waren ze erg licht, dagen erna donker en nu worden ze niet donkerder of lichter. Heb nu 7 test gedaan, waarvan de laatste 5 dus dezelfde donkerte.
    Ben benieuwd!
     
  2. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief

    Bij mij wel ja.
    Ik heb voor mijn eisprong en na mijn eisprong altijd duidelijke strepen en vaak maar 1 knaller. Afhankelijk van het merk testen.
    Ik gebruik de laatste tijd dipsticks van matcare en vind ze ideaal!!
     
  3. Marley

    Marley Bekend lid

    2 jun 2011
    598
    37
    28
    Thanks, dan moet ik gewoon nog even geduld hebben en door testen. Ik heb ook matcare idd, eerste ronde met testen dus wilde even goedkope testen. Ben een beetje bang gemaakt, had gelezen dat meiden met PCOS altijd die strepen hebben, dus dacht ohjeee.. Maar goed, ik ga gewoon rustig even door ;)
     

Deel Deze Pagina