Ik ben vandaag 32 dagen overtijd Ik ben 23 juli bij de gyn geweest en toen zag ik een vlekje in mijn baarmoeder waarop de gyn zei dat dat mijn menstruatie. Ik voel mij menstruatie komen en ik heb hem nog steeds niet gehad. En alle zwanger schaps testen zijn negatief heeft iemand hier ervaring mee
Maak een afspraak bij je huisarts of bel met je gyn. Dat is het enige dat ik je kan aanraden, heb er zelf geen ervaring mee
Ik zou inderdaad dezelfde gynaecoloog opbellen en aangeven dat zie zogenaamde stip nog steeds niks geworden is en wat nu verder. Al heb ik ook weleens super lange cyclussen gehad, dus het komt mij (helaas) wel heel erg bekend voor.
Het kan ook zijn dat je er een overslaat. Heb ik ook gehad aantal maanden geleden. Heel erg kl*te, je gaat er van alles bij denken. Maar als het je niet lekker zit zou ik ook inderdaad even contact opnemen met je arts.