Wat fijn dat je een goede nacht hebt gehad! Verstandige keus geweest. Nu kijken wat de dag vandaag weer brengt.
Ah nee toch meis, ik liep achter dus heb net alles pas gelezen, wat ontzettend klote allemaal. Wel fijn dat je een goede nacht hebt gehad, ik hoop dat de dag verder ook rustig verloopt.
Lieve Madelein wat die je dat ontzettend goed. Ik hoop mee dat alles nog een beetje stabiel blijft voor de baby en het haalbaar blijft voor jou. Heerlijk van die nachtrust want slecht slapen is slopend. Veel ups en downs voor je. Maar straks gaan jullie alleen maar up daar ben ik zeker van. Groetjes
Snap ik dat je dat idee niet zo fijn vindt. Maar toch goed van je dat je nu even voor jezelf gekozen hebt. Soms is dat nodig en dat mag best Ach nee.. ik hoop dat je toch nog wat beter nieuws krijgt vandaag.
Nou doc is geweest. Mag 3x 15 min m’n bed uit. En morgen naar huis als dat goed blijft gaan. Ook gelijk even gevraagd of ze onze eigen gyn even langs kunnen sturen als hij in huis is, en of ze een duidelijk advies willen formuleren voor als ik thuis ben. Dan ben ik deze keer vooraf goed voorbereid
Goed om te horen, klinkt weer positief! (Hier vanmorgen weer goedgekeurd door de verloskundige, nog niet ingedaald, wel met hoofd naar beneden, geschatte gewicht rond de 6 pond. Met 40 weken zal ze boven de 8 pond zitten als ze zo doorgroeit)
Ja idd. Ben blij dat ik weer wat meer eruit mag . Was het liggen meer dan zat! Fijn @Fristi2012 ! 8 pond is vrij gemiddeld toch met 40 wk? Heb geen idee eigenlijk Haha
8 pond is wel flink aan de maat. Volgens mij zat ze op de 80% lijn ongeveer. Hoofd en benen zaten nu rond de 70% en buik 95%. Maar we zullen het zien. Ben in ieder geval blij dat ik niet zoveel maat 50 gekocht heb. Ik kan me voorstellen dat je het liggen zat bent. En wat kan je dan blij zijn met 3 keer een kwartiertje he.
Onze dochter woog 3515 met 37 wk Haha. Ik vind 8 pond dus vrij normaal klinken, maar is dus groot als ik dit lees Onze dochter was wel heel klein trouwens, ong 46 cm. Bijna net zo dik als ze lang was toen Zij heeft trouwens wel nog 2 mnd in maat 50 gezeten.
3500 is een gemiddeld gewicht voor 40 weken volgens mij. Zoon was 3540 met 39 weken en volgens mij zat hij net boven gemiddeld. En nu is hij zeker bovengemiddeld. Geen idee wat hij weegt maar denk zeker wel 13 kilo. Hij was met 6 weken al uit maat 56. En paste vanaf de geboorte er al wel redelijk in. Al sloot maat 50 net iets mooier aan, maar vond het zonde om daar meer van te halen. Mocht dochter straks toch veel beter in maat 50 zitten is er snel genoeg wat gekocht.
Grappig he hoe dat verschilt. Snel uit 56 zeg jemig! Dl zat er tot een maand of 3 nog in. Ons meisje is nu nog steeds klein, 81 cm en 10.5 kg. Idd het zo gekocht. Lang leve internet
Groot verschil inderdaad. Hier was hij met 6 maand al 9,5 kilo. Dus ging hard. Nu ruim 90 cm en zit in maat 92. En dus behoorlijk aan het gewicht. Vinden m'n bekken erg leuk.
Jemig wat een beer! Hij is ook lang dan! Is hij groter dan gemiddeld? Roos is kleiner. Nee dat zal je bekken zeker niet leuk vinden, au!!
Hij is inderdaad wel wat groter dan gemiddeld, maar het is niet dat je zegt wow als je hem ziet lopen. Maar als je kleine man op dezelfde manier groeit als je dochter, heeft ie wel mooi een goede basis. Beter dan zo'n klein iel gupje.
Maar dat klopt dan dus wel, jouw zoontje iets groter en onze dochter iets kleiner als gemiddeld. Vriendin van me heeft wen zoontje die een maand ouder is, en hij is ook al een kop groter Haha. Ja door alle rust hebben beiden genoeg kans om spek op te slaan . Dus dit mannetje zal ook wel lekker spekkie zijn denk ik. Heerlijk, hou van spek babies
Herkenbaar! Volgens mij gebeuren er ook veel medische fouten op deze manier. Fijn dat je laatste berichten positief zijn! 3x ff een kwartiertje uit dat bed kunnen doet je vast erg goed na zo'n goede nachtrust
Ja dat denk ik ook. Komt net iemand binnen vallen, mag naar huis . Dus nu wachten tot ml komt. Dat duurt nog 2 uur helaas. Maar wel lekker m’n eigen bedje weer vannacht
Hee wat fijn, toch nog naar huis vandaag! Ik dacht er vanmorgen nog aan "zal je zien dat ze vanavond ineens toch naar huis mag", toevallig! Wat zal je dochter weer blij zijn Heb je je eigen gyn nog gesproken en een duidelijk advies mee gekregen voor thuis? Hoe voel je je nu?
Wat heeeerlijk! Lekker weer in je eigen huisje met eigen bed. Hopen dat je de komende dagen gewoon thuis kunt doorbrengen
Hahaha ja eenduidig beleid is nog een punt van aandacht geloof ik Heeft er wel mee te maken dat ik medisch onderlegd ben zei de verpleegkundige. Dan vertrouwen ze erop dat je echt wel gelijk belt als er wat aan de hand is. Nee eigen gyn niet gezien helaas. Advies voor thuis wel gekregen, vroeg wat ik mocht ‘niks’ was het antwoord Ik voel me op zich wel prima. Buikpijn en voorweeen, maar das al 1.5 week zo dus geen reden om hier te blijven. Heerlijk m’n eigen bedje in straks!