Hier ging de vk gister met de hand voelen en schatten de baby 2800 gram. Ben bejieuwt aangezien mijn andere kleiner waren
Bij mijn zoontje schatte ze dat hij rond 40weken zn 9 pond zou zijn. Ik weet alleen niet meer welke weken ik denk rond 38 heb in die tijd veel groei echo's gehad omdat ze verwachte dat hij groot zou zijn. Uiteindelijk was hij 4480 inderdaad groot dus haha. Nu hebben ze al laten weten extra groei echos vanaf 28 weken te gaan doen omdat zoon groot was. Nu geloof ik niet dat dit wel een kleintje zal zijn aangezien grote babys gewoon in de familie zit haha
Hier krijg ik ook extra echo's. Dochter was bij 41+1 week 3940 gram en zoon bij 41 weken 4930 gram en 55 cm. Toen nooit extra echo's gehad. Ze schatten bij m'n dochter dat ze 6 pond zou worden maar was dus bijna kg meer. Nu met 28, 32 en 36 extra echo's.
Volgens de echo's zou mijn dochtertje een groot hoofd hebben. Nu is alles boven het gemiddelde behalve haar hoofd, dus vaak klopt het niet helemaal.
Ja waren bij geboorte aardig groot haha. Nu zijn ze nog steeds groter (langer) als gemiddeld. Dus daarom extra echo's. Wil geen kind van 6 kg en 60 cm haha
Er zit een marge in van 500 gr meer of minder werd me verteld. Hier een groeiecho gehad met 35 weken vermoeden groot kind9/10 pond. Met 38 weken nogmaals toen werd er gezegd 4200gr met 40 weken. Met 40 weken nog een echo toen ineens 3500 gr. Uiteindelijk geboren met 40+5 3585gr 52cm.
Bij mijn dochter dachten ze dat het een 10 ponder zou worden en een xl meid ik moest rekening houden met maat 62 . en kreeg ik extra onderzoeken. Dit klopte bij lange na niet ze was 48cm en 3315 gram. Ik hoop voor je dat het ook zo zal gaan Geniet nog even van je zwangerschap.