genante vraag

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Bizzy, 23 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bizzy

    Bizzy Fanatiek lid

    30 okt 2007
    2.828
    2
    36
    thuisblijf moeder
    rotterdam
    Vriendlief en ik hebben nog vrij regelmatig het gezellig zeg maar.
    Nu is het wel allemaal wat lastiger met me dikke buik maar goed met een beetje fantasie komen we een eind.
    Maar nu dus het probleem ik merk sinds ong 2 weken dat als ik na de daad gaat plassen mijn vagina beurs en strak aanvoelt alsof het vaciuum is getrokken ofzo.
    Na een paar keer plassen is dit vreemde gevoel over.
    Ik heb geen onstekingen zijn pas kweken genomen.
    Herken iemand dit?
    Ik moet morgen weer voor controle naar vlos maar vind t raar om over te praten vooral omdat zoontje mee gaat ivm vakantie.
     
  2. Meliszy

    Meliszy Actief lid

    30 dec 2012
    454
    0
    16
    Vrouw
    Verpleegkundige kraamafdeling
    provincie groningen
    Komt waarschijnlijk omdat je opgewonden bent dat alles een beetje meer opzwelt van onderen omdat je private parts beter doorbloed zijn tijdens je zwangerschap. Snap precies wat je bedoelt en is niks om je zorgen over te maken hoor. Gewoon lekker gezellig blijven doen haha
     
  3. schoentje24

    schoentje24 Bekend lid

    6 aug 2013
    869
    1
    18
    ik heb dat ook wel eens gehad! niet altijd na een orgasme ook wel eens gewoon zo. kon het toen ook niet verklaren maar het is na een aantal maanden na de bevalling wel weggegaan.
     
  4. demie

    demie Bekend lid

    17 mei 2014
    931
    0
    16
    Misschien kun je het vragen aan de vk op het forum.
     

Deel Deze Pagina