35+ en een zwangerschapswens of zelfs zwanger??

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Dombo, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    #1461 justfortoday, 4 feb 2010
    Laatst bewerkt: 4 feb 2010
    Nee, donkerder wordt ie niet! Veel plezier vanavond! ;)
    Oeps, je bent al van bil gegaan ;)

    Nou ja, BB10, jij veel fun dan ;)

    Peps, welkom hier! Ik ben 42 jr, en heb inmiddels 5 MK's achter de rug. Ben wat te laat begonnen, ben ik bang...

    Lijst opgeslagen bij favorieten.

    Suusje........... dikke kus vanuit hier!

    Desje, veel fun daarroo! En gauw terugkomen hoor!

    Marnat, mams morgen al geopereerd, sterkte ermee, ik duim dat het vlot en goed gaat!

    Vanavond met vriendin wezen shoppen, 3 spijkerbroeken rijker, wat shirts, wat hempjes, 2 linnen sets en een losse linnen blouse. O ja, en onderbroeken ;) Bijna 400 pleuro armer...... maar ja, 't was dringend nodig. Zaterdag met Vent naar de kapper toe, en dan voor hem ook nog kleren, en dan zijn we voorlopig weer klaar.
     
  2. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Trusten allemaal....ik ga nog even een film kijken.
    Desmo heel veel plezier !En roze terugkomen he ;)
     
  3. Desmo

    Desmo Fanatiek lid

    14 feb 2009
    2.925
    0
    0
    Utrecht
    Zo buren zijn weer weg hihihi. Ik had oppaskindjes via de babyfoon Suus, en ik had nog niet gepost dat ze er nog niet waren of de bel gaat.
    Even een wijntje gedaan en nu naar mijn bedje.

    Weltrusten en tot volgende week ergens vanuit Zwitserland :)
     
  4. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    desmo@ veel plezier

    jtf@ dankje wel meis hoop ook dat het goed gaat. vast wel.
    morgen om half elf moet ik zelf ook heen van wegge flauw vallen. ik merk wel wat daar uit komt.
     
  5. Dop07

    Dop07 Bekend lid

    Goeiemorgen meiden!
    Marnat succes.. ook met mams..

    Er werd in Suus d'r slootje geroerd, maar gelukkig werd het slib door de meiden hier vakkundig naar beneden gemept! ;)

    En BB10 is een raschaoot... join the club :D

    Lotuss... niet meer doen hoor.. dat filmpje.. gewoon té zoet!!!
    Tja.. Doppie en Soppie.. alleen al vanwege de namen een match made in heaven :D:D

    Petekind lekker skieën.. hou het heel hè? En roze terug!!!

    Lies en liesman hebben gezorgd voor welkomstcommité.. komt óók goed.. roze!!!

    Peps.. welkom! Ik ben 41 en zwanger van mijn vierde kindje... dat zeer waarschijnlijk nèt voor mijn 42ste geboren wordt! De oudste is 17 en de jongste is 2 hier .. tweede leg ;) Heb in de afgelopen anderhalf jaar 3x een vmk gehad.. waren niet zo dramatisch (want vroeg en met voorgevoel) maar zorgen achteraf toch voor onrust tijdens deze zwangerschap...:)

    Ik ga eens even een grote doos uitpakken die al sinds woensdag in de gang staat... kunnen klanten ook hun bestelling krijgen.. is een hele grote doos, want twee zadels en nog wat extra zut.. heb mezelf beloofd, dat als alle pakketjes bij het postkantoor liggen, ik even bij een hele mooie winkel langsmag waar de positiekleding in de uitverkoop is :p:D

    Fijne dag allemaal!!
     
  6. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    dankje wel dop.

    hoe gaat het met de zieken boeg bij jou?
    al weer wat beter?
     
  7. BB10

    BB10 Niet meer actief

    Des als het nog leest, ik wilde je nog snel een hele fijne vakantie wensen!
     
  8. Dop07

    Dop07 Bekend lid

    Hoi Marnat,
    Hier iedereen weer beter gelukkig.. alleen moe, door spokend Dopje.. (vanmorgen was hij om 5 uur wakker...) Verder alles goed! Dank voor het vragen!

    Oh ja.. en Suuske... achteraf was ik toch af en toe wel misselijk.. nu dat nu niet meer zo is, heb ik dat pas door... (hoe het voelt om NIET misselijk te zijn) ... ehm.. staat raar als ik het zo neertyp.. maar je snapt me vast wel :D :D :D
    Bottomline.. ik voel me prima.. voel ook nog geen kind.. Even terug gezocht in Dop's 'grote boek' Ik voelde Dop rond 11 weken... spannend dus ;)

    Ladouce.. ging jij nou naar Gent vandaag?? Als.. dan VEEEEEEL succes meid.. er wordt aan jullie gedacht!!!

    Pakketje staat klaar.. 't is er maar één.. een ander item past in een flop.. en één bestelling is nog niet compleet.. valt weer mee dus! Ik ga aankleden en op pad!!
     
  9. Marnat

    Marnat VIP lid

    10 aug 2009
    29.821
    3
    38
    Vrouw
    Medewerker Thuiszorg
    Groningen
    graag gedaan meis.
    fijn dat iedereen weer beter is.
    ik volg het op moment niet allemaal.
    maar dat las ik nog wel snel gister.

    sorry daar voor meiden.
     
  10. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Even snel, reageer vanmiddag wel even uitgebreider want ik moet zo weg.

    Allereerst, Suus, dikke knuf
    Des, fijne vakantie
    Ladouce, succes vandaag in Gent
    Marnat, jij succes vandaag in ziekenhuis en met je moeder

    Tot later!
     
  11. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Desmo: weenie of je nog leest, maar heeeeeeeeeel veel fun in de sneeuw! Doe maar een afdaling voor mij!

    Suus: dikke knuffel van mij! Ik weet nog hoe kut je je toen voelde. En nu komt alles eruit. Laat maar komen! En wat anderen ook zeggen, jullie deden wat het beste was voor jullie, en dat was goed.

    Verder ben ik het een beetje kwijt.
    Oh ja, Marnat moet naar het ziekenhuis en haar moeder wordt ook weer geopereerd. Sterkte meis!

    @ all: mijn temp is vanmorgen wat gestegen, en ik heb nauwelijks steken meer. Wel een beurse buik (ken je dat gevoel?). Dus ik denk dat eisprong geweest is. Nu beginnen dus die ellendige wachtweken.....
    Ik zoek vast mijn dwangbuisje weer op.
     
  12. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    Mogge
    mooie stijging, Liesben! Ja, dat beurse gevoel heb ik een dag of 4-5 nog gevoeld, 't was een flink ei (of eieren, ik voelde het links en rechts, links deed het meest pijn) deze ronde.
    Desmo fijne vakantie!
    Marnat, succes vandaag!
    Ladouce, succes in Gent!

    Weten jullie, die slootjes roeren....... kweetniet, ik krijg er een jakkiebah gevoel bij, komt waarschijnlijk omdat ik alleen maar echt vieze sloten ken ;)

    In bed steken in liezen... temp nog steeds 37.0, kacheltje voelt alsof het vandaag wel heel erg hoog staat. Ik zal mijn lijf maar weer aanmoedigen met een "graaf eitje(s), graaf!".
     
  13. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    @ JFT: ik heb sowieso deze cyclus veel klachten al voor mijn ei! Sinds maandag al steken, zere borsten...
    Ach, het zal me een mooi ei zijn geweest :)
    Nu maar hopen dat eitje en zaadjes elkaar lief vinden!

    Bij jou voelt het wel goed als ik je zo lees? Spannend hoor. Alle duimen draaien vast weer overuren!
     
  14. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    AllahAllah, jullie hebben gisteren gewoon 16 (!) pagina's weg zitten schrijven! Sorry als ik ergens dubbel op reageer, maar heb extra schermpje moeten openen omdat het anders niet te volgen is :$

    Jippie, ik mag bij Suus en Des op het bankje met JFT op schoot! :D *wiebelt met de beentjes in de lucht op het bankje*

    JFT, ik weet wel dat ingraven in je baarmoeder gebeurt:p, maar ik zit gewoon weer iets te verzinnen waardoor ik vast wel weer niet zwanger ben :D

    Limmeke, kan me je angst goed voorstellen hoor meis, maar het hele topic gaat gewoon in de duimstand en we sturen allemaal weerhaakjes jouw kant op dat beebje goed vast blijft zitten!!

    Dombo, wat een gave fiets!! Ik vind ze toch wel zo top he, die bakfietsen! Lijkt me dat kids het helemaal geweldig vinden! *zoekt iemand met zo'n fiets zodat ik ook eens voorin de bak mag*

    Lotuss, lijkt me een geruststellende gedachte dat je een gespecialiseerd arts raadpleegt voor Soppie! Beter voorkomen dan genezen denk ik dan maar!

    Liesben, donkerder wordt ie niet hoor meid; je hebt gewoon een knaltest te pakken!!

    JowJow is twee dagen overtijd, meis wat spannend!! Ik duim voor je!!

    Peps welkom. Je schijnt altijd een vaag streepje te hebben op ovutesten, is normaal. Ik ben zelf 36, nog geen kindjes maar druk bezig voor ons eerste multicultiwondertje ;) Enne, die bevallijst zijn idd allemaal meiden van boven de 35, dus er is hoop voor deze ouwe theemutsen! :D

    Lotuss, fijn dat we je engen boze ex weg hebben kunnen jagen midden in de nacht :D

    Ehm, hoe sla je zo'n lijst op en waarin? :D

    Suus, erg ongevoelig van die vrienden van hubbie! Heb je jullie gevoel daar ook neergelegd en gezegd dat je je onwijs alleen en kut voelde? Zou ik ook wel even duidelijk maken hoor! En hubbie heeft voor zijn vrouw gekozen, wat ik heel begrijpelijk vind!! Maar met zijn karakter snap ik ook wel dat ie nu last van schuldgevoel heeft, maar op het moment supreme was ie waar ie moest zijn: bij jou! Plusje voor mijn broertje hoor! ;)
    Enne, ik was in gedachten bij je hoor!! Knuff!

    Marnat, succes voor je mams! Mijn operatie duurde ook twee uur en ben er goed weer uitgekomen, dus het komt vast allemaal goed!

    Desmo staat op de lange latten inmiddels denk ik? Wees voorzichtig en heel veel plezier!! En hou ons op de hoogte!!

    Ik heb Lotussman al eens gespot hoor, op hyves! Een echte manman ;) En Desmoman is ook een leukert!

    BiBi, hoe gaat het meis? Weer beetje rustig allemaal? Al iets gehoord van je allergietesten? En hoest met je vriendin?

    *zwaait even naar Hellen en Benthe en Nef*

    Dop, fijn dat alles zo voorspoedig gaat meis! Hoop dat je frummeltje gauw mag voelen!!

    Hier heb ik nog steeds een rare maag en darmen werken de ene keer gewoon niet en de andere keer overdadig :D Verder voel ik echt niks. Had alleen gisteren echt veel dik, wit slijm (sorry) en daar schrok ik beetje van, want heb ik nog nooit gehad. Maar zal wel weer een nieuw dwaalspoor zijn :D
    Gisterenavond in de groepsleiding gewerkt op een groep met psychiatrische patiënten, dus heb me rot gelachen! Weleens aan één tafel gezeten met de duivel én Jezus Christus tegelijk? Nou, ik dus wel gisteren :D Verder ga ik vanaaf met Lief naar het theater, heb ik ook veel zin in!
     
  15. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Hier gaan we vanaaf naar toe:

    Stadsschouwburg Utrecht

    Ik vind dat altijd zo leuk he!! Moest ik ff kwijt, ook al snap ik zelf niet wat jullie ermee moeten :D
     
  16. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Bebek: als je eenmalig een berichtje achter laat in het topic met de lijst heb je meteen een "abonnement" ;)
    Volgens mij kan je ook onderin iets aanklikken waarin je aangeeft dat je een abonnement wilt? Maar dat weet ik niet zeker.
     
  17. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    Jawel, maar de gedachte " 't blijft toch niet plakken. ;)" en "misschien wordt het tijd voor sterilisatie" zijn wel gedachten die af en toe opkomen (en weer worden weggeduwd) hoor.
    Ik wil eerst de uitslagen van chromosomenonderzoek weten, en moet volgende week bloed geven voor stollingsonderzoek, eind maart terug bij gyn, dan zien we wel verder. Ik kijk niet te ver vooruit.
     
  18. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Oja, heb vraagje: heb weleens begrepen dat je met een ovulatietest ook kunt testen of je zwanger bent, klopt dat? Krijg je dan gewoon zo'n donkere test en dan is het raak? ;)
     
  19. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Tja, je (jullie) hebt ook al heel wat moeten doorstaan, dus dat soort gedachtes zijn begrijpelijk!
    Maar stop ze maar weer weg hoor. Er graaft zich nu wat in (hmm, ik zie een embryootje met schepje bezig nu...bedankt) en dat blijft keurig een maand of 9 zitten. Toch?
    (positief denken is goed voor je heb ik ergens gelezen :D )
     
  20. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Heb van Suus de link gehda, maar werkt niet :( Naja, komt wel goed. Ooit :D

    JFT, wij zijn hier zeer vakkundig in het wegmeppen van negatieve gedachten, dus ik mep jouw kant vast op! :D Het gaat echt wel lukken en het gaat echt blijven plakken, ik stuur al mijn weerhaakjes jouw kant op!!! Zo, ik heb gesproken ;)
     

Deel Deze Pagina