Dank je wel. Was de eerste keer dat ik zo'n taart heb gemaakt. Taartbodem bij bakker besteld, door de midden gesneden, jam en banketbakkersroom ertussen. Banketbakkersroom aan de buitenkant en toen bekleed met rolfondant. Ik heb alle informatie van internet en 1 voordeel is dat ik 7 jaar als verkoopster bij een bakker heb gewerkt en taarten heb moeten snijden en opspuiten enzo. Op de boerderij is dit een nestje van 6 en nu heeft de moeder alweer een nestje met 7 konijntjes. Ook hebben we 4 jonge poesjes, vruchtbare grond daar dus.
Ja, hij heeft leuke cadeautjes gekregen, heeft er ook al heel veel mee gespeeld. Vervelend dat je zo lang ongi bent, ik hoop dat het snel over gaat en anders even contact met de ha. Of dat de vk het hier weet.
Dank je wel hoor. Fijn dat ik ook mee mag daten, jullie zijn mijn dinnetjes ook. Gelukkig dat je darmfloorhoeraatjes weer rustig zijn. Heerlijk is wandelen hè? Vanmiddag zijn wij op de fiets naar de boerderij geweest, kan er zo van genieten met dit weer. Verveelse in de tuin morgen met je vriendin. *zwaait terug*
Whahaha, heb ik ook last van. Alleen heeft het nu nog een andere oorzaak, vanavond macaroni a la Miranda gegeten.
Leuke foto's Jomi! Bebek heeft last van gas en heeft flink gewandeld. Lekker. Hier alles goed. Denk ik. Merk wel dat ik enorm onzeker ben. Maar ja, dat hoort erbij.
Dank je wel lies. Ik kan mij wel goed voorstellen dat je je onzeker voelt. Ik had het ook toen ik zwanger was van Juarno. Maar ik weet zeker dat je het goed gaat doen lies en dat je een hele goede moeder wordt.
Thnx Jomi Ik ga maar eens wat nuttigs doen met mijn leven. Zoals douchen. Straks even naar broer toe. Hoofdpijn begint ook weer op te komen, evenals maagzuur. Jakkes.
Jomi gecondoleerd met je tante, altijd een schrik zeker als ze nog zo kwiek zijn. Sterkte! En Juarno is echt een lekker kereltje hoor, leuk dat hij zo verwend is voor zijn 1e verjaardag. Bebek geniet lekker in de tuin van je vriendinnetje vandaag, hopelijk kan je gauw in jullie eigen tuintje zitten Lies is lekker aan het zwangeren, heerlijk! Neem goed je rust hoor, je lijf is hartstikke druk nou en dan mag je best even een slaapje doen af en toe. Hier in de straat is 2 weken geleden weer eens een baby geboren. Ik had de pest in natuurlijk, waarom zij wel en wij niet??? Maar toen sprak ik de papa gisteren die me vertelde dat ze 3,5 jaar bezig zijn geweest. Ze hebben ook bewust geen uitbundige versiering buiten opgehangen omdat ze dat zelf altijd zo confronterend vonden in die periode. Alleen een mooie raamsticker met de naam van de baby. Tja, toen dacht ik wel even dat je toch echt nooit mag oordelen over anderen als je de achtergrond niet kent. Nu voelt het gelijk heel anders en gun ik het ze veel meer. Raar zit de mens toch in elkaar
@Jomi ...sterkte met het verlies van je tante. @Liesben....die onzekerheid zal nog wel even blijven tot aan de 1e echo.En waarschijnlijk nog tot aan de veilige 12 weken.Dat hoort er een beetje bij als je een mk hebt gehad.Naar deze keer gaat het goed hoor. Gister heel de dag in de tuin bezig geweest.Peperplantjes en bonenplantjes buiten gezet.En de schommelbank afgeverft.Die kan zo mooi weer in elkaar.En vanmiddag ga ik naar mijn schoonouders.Zonder Suusman,die moet werken.
Goedemorgen allemaal, Helaas geen tijd gehad om alles terug te lezen, lees af en toe wat mee, maar kan helaas niet zo vaak op ZP komen als jullie . Jomi gecondoleerd met je tante, en wat een leuk foto's van Juarno en zijn heerlijke taart. Zie het zo voor me hoe hij heerlijk knoeit met een stukje taart... hihihihihi Lies, zwanger en kwaaltjes, maar ja dat hoort er bij meid... sterkte met je hoofdpijn Bebek is flink aan de wandel geweest en toen heerlijk genoten van het zonnetje, you go girl!!!8) Iedereen die ik vergeten ben, zwaai zwaai en dikke knuff Hier is het wachten weer begonnen, dus pas op..... ik plof voor de zoveelste keer weer op de wachtbank! Vandaag gezellig dagje met familie, gaan fietsen en hebben prachtig weer wat wil je nog meer 8)8)8). Jullie ook allemaal een hele fijne zondag met alles wat jullie gaan doen en tot gauw maar weer!
Jomi gecondoleerd met je tante. Suus lekker in haar moestuin gewerkt. Desmo, tja ik ervaar dat ik ook steeds meer last heb van geboorte aankondigingen. Maar ik had gisteren zelfs een vlaag van jaloezie bij bepaalde mensen met kinderen (ik denk niet dat ik dat geschreven duidelijk uit kan leggen) Maar het gevoel waarom zij wel en wij niet kwam ook naar boven. Lies lekker je rust nemen. Hier een dagje huis en tuin. Gisteren op een feestje lekker wat gedronken(was alweer een jaar geleden). Morgen een dagje varen met een dinnetje met een bootje op de Maas. Verheug me er nu al op! Sorry als ik iemand vergeet. Ei is in aantocht weet alleen niet precies wanneer. Vanavond of morgen denk ik. Iig wel goed geklust tot nu toe.
bebek is de nieuwe tuin/balkon stalker? vanillevla wilt idd wel keer werken tegen maagzuur lies, maar je mag ook een rennie nemen als je er echt veel last van hebt. suus: heb je al foto geshowed van je schommelbank? zo ja, waarom heb ik die nog niet gezien dan? *klopt kussens op wachtbank op voor jowjow, zet er lekker koud watertje bij, parasolletje erover heen* vervelend natas dat je nog steeds vloeit. ik heb er geen ervaring mee dat het na een MK zo lang kan duren.. hier stopte het altijd meteen na verliezen van vruchtje. Maar kan het niet zo zijn dat je meteen je ongi erachter aan hebt? desmo: het kan idd zeer confronterend zijn opnieuw een baby in de buurt, maar zoals je zegt.. je weet het verhaal er nooit achter.. fijn dat je je nu wat blijer voor hun kan zijn, ik heb het zooo warm, zit met klotsoksels achter de pc.. wil douchen maar beeb slaapt en die word er wakker van.. misschien moet ik maar ff boven de plantjes van suus gaan hangen met oksels.. hebben die meteen water gehad
Des, dat vind ik nou nog eens mooi, wat jouw buurman zegt: geen uitbundige versiering omdat ze dat zelf ook zo moeilijk vonden! Geweldig dat er ook mensen zijn die wel meedenkend zijn! En het gevoel 'zij wel en ik niet' is hier kind aan huis Heel bekend gevoel! Liesben, ik snap dat je heel onzeker bent, maar ik heb er een goed gevoel over meis; het gaat helemaal goed komen! BB goed aan de klus en extra vruchtbaar door de hsg...als dat werkt ga ik het ook doen! JowJow, ik heb een plekkie op de wachtbank vrij gehouden voor je! Ik heb net al lekker uurtje in het zonnetje met puppie gelopen. Beetje jammer dat ik onder de zonne-allergie zit op mijn armen Vloertje is gedweild en is aan het drogen, eitjes zitten in de pan, theewater staat op, dus alles weer gereed voor de dag! Ik voel trouwens verdomd weinig deze ronde Mijn borsten zijn wel een maat groter, maar niet echt pijnlijk en verder? Niks. Darmfloorhoeraatjes deden weer beetje gek vanmorgen, maar ik heb (licht) spastische darmen, dus kan ook gewoon gekkigheid van de darmfloorhoeraatjes zijn
Suus, ik ben benieuws naar je schommelbank: foto's!! JoMi, hebben jullie babypoesjes?? Ik ben zo gek op babypoesjes!! Dus ook voor jou: foto's!!
Lim, ga je zoute sla maken voor Suus? En ja, ik ben de nieuwe balkon/tuinstalker, hahaha! Ik mis mijn balkon zo vreselijk
kan ik me voorstellen hoor dat je balkon mist. ik heb nu alleen dat ieniemienie tuintje.. ingesloten door lawaaiige buren en je zit er nooit prive.. dus ik verheug me enorm op de grote tuin in andere huis.. daar heb ik ook buren.. maar ook veel groen en gras.. je kijkt dus niet meteen weer tegen schutting aan en je hebt er ook ruimte om beschut te zitten.. op die paar m2 hier achter heeft iedereen vrij zicht op je uit de ramen.
@Limmeke....ieuw! Babypoesjes.Waar?zien zien! @Desmo...wat lief dat ze er zo rekening mee houden. Euhm wil wel foto maken van schommelbank,maar moeten hem eerst weer ff terug in elkaar schroeven Gaan we zo doen,dus ff geduld nog. @Natas....ik had het na de vorige mk ook.Heel lang vloeien elke keer.Is niet over gegaan tot ik weer zwanger was.Dus gauw zwanger worden(en blijven) dan maar Nog 2 nachtjes en dan gaan we naar het Geertgen.Had er over gedroomd.Dat we daar kwamen en ze boos op Suusman werden,omdat ie weer was gaan roken.Is ie nml in het echt dus weer gaan doen.
Ik zit net een onderwerp in de lounge te lezen en toen viel het me op dat er twee (bekende) schrijfsters vandaag zijn geblokkerd: Roeltje en Devilschase. Iemand enig idee hoe en waarom??