Liesben off day. Lekker bankhangen en laat manlief straks z'n prakkie zelf opwarmen! Koffie heeft een beroemde dochter, leuk!! (En bedankt voor je berichtje) Marnat, wat ga je spuiten? Spannend hoor maar na de 1e valt het best mee (zegt ze dapper). Bebek, jij ook vroeg onder de wol want dat klinkt allemaal niet lekker. Natas, ik hoop dat het bij jou vandaag in elk geval los is gekomen. Sterkte. Dombo, gefeliciteerd met manlief. Ik blijf het knap vinden dat je zover gekomen bent en volgens mij duurt het best wel even voordat die knop definitief om is. BB, manloos tot morgen. Hoef je in elk geval geen ruzie te maken wie wat op tv wil kijken. Hier vandaag even dipje. Lijk echt vanalles te voelen wat ik ook voel als ik ongesteld moet worden dus ben in ene niet zo positief meer. Probeer het wel maar moet toch weer even opladen. Weet ook wel dat het allemaal geen reet zegt maar ja...
Ladouce, het zegt inderdaad geen reet, maar die woorden helpen nu toch niet En daarbij kan ik me je angst en zenuwen enorm goed voorstellen! @ de vierling: even goed luisteren naar tante Bebek: jullie blijven mooi met zijn allen (ok, 1 of 2 mag ook ) lekker negen maanden vast zitten, zodat jullie straks een hele lieve papa en maam hebben die zo enorm naar jullie uitkijken!
Meiden, ik ga mijn mandje in! Ik heb het zo benauwd, getver! En moet morgen fris zijn, dus kan maar beter goed slapen en dat gaat toch al niet lukken, want als het goed is maakt Lief me vannacht wakker om het klusseizoen te openen *geeft Ladouce en Liesben en Natas en Suus en JFT een dikke knuffel* *zwaait nog even naar Des, die hopelijk heerlijk zit te genieten van haar paps en mams!* *geeft de rest van de meiden ook maar ff een big hug *
Hoi meiden, Ik ben net terug van bodyfit, zo wat een pittige workout hebben we gehad. Vanmiddag de fotoshoot van Juarno gehad, manneke heeft het geweldig gedaan. Anika heeft wel meer dan 700 foto's gemaakt. Maar je bent nog wel even bezig om hem een beetje goed te laten zitten en staan. Maar is gelukt, 1 dezer dagen zet ze al paar foto's op haar hyves en ik krijg zo snel mogelijk (uiterlijk eind volgende week) de cd met alle mooie foto's. Ben dus erg benieuwd en dan laat ik jullie er wel een paar zien. Ik heb in ieder geval al een paar mooie op haar fototoestel gezien. Oh ja, prijs was niet duur (25,00 voor alles). Vandaag had ik wat bruin verlies, heb ik anders nooit last van. Nu eerst even koffie drinken en dan douchen. Misschien tot straks en de rest allemaal welterusten gewenst. Knuffel voor iedereen.
Ik heb verder niet bijgelezen, maar ik zag wel dat Natas helaas vandaag voor de tweede keer die pillen heeft moeten inbrengen. Meid, ik hoop dat je het nu snel achter de rug mag hebben zodat je met de verwerking kunt beginnen. Nog meer hoop ik, dat je binnen niet al te lange termijn weer zwanger mag zijn van een ander beebje dat gezond en wel braaf een maandje of 8 blijft plakken. Nogmaals sterkte en een dikke knuf. Ladouce, zag nog net op de valreep dat je het even moeilijk hebt. Ook voor jou een dikke knuf. Hoop dat je gewoon heel lang niet ongi wordt en dat 1 of meerdere wondertjes zich in jouw buik aan het innestelen zijn om hier ook 'gewoon' nog even een kleine 8 maanden te blijven zitten.
Nog even snel voor ik afsluit en m'n mandje ga opzoeken: Vandaag ben ik met Alyssa bij de KNO-arts geweest en gezien haar ziektegeschiedenis van afgelopen najaar en winter en die van vorig jaar vond hij het een goed idee om zowel de neus- als keelamandelen weg te halen. Ze zijn nog steeds flink verdikt en zouden opnieuw voor problemen kunnen zorgen. Ze kan al snel worden geholpen. Al op 26 april. Ga nog wel even informeren of er een week later ook nog mogelijkheden zijn, aangezien ze dan de meivakantie heeft. Dan hoeft ze in ieder geval niet te verzuimen van school. Mocht dat niet mogelijk zijn laten we deze datum gewoon staan. Ze heeft ook wat vocht in haar rechteroor zitten, maar aangezien ze daar verder nooit veel meer last van heeft dan zo nu en dan een beetje kriebel in haar oor kan het verder geen kwaad. Ze zal hooguit iets minder horen met dat oor. Daar merken we verder eigenlijk niks van. Des te meer van die oost-indische doofheid.
En je moet toch niet ongi worden nog he? Zei het toch...goed je best doen deze maand.. (alsof je dat niet altijd doet..)
Hee lieve meiden. ik ben jullie niet vergeten hoor, maar het leven is gewoonweg te hectisch om in veel langdurige draadjes mee te schrijven. Ik ben allang blij als ik doordeweeks nog regelmatig kan douchen, bijvoorbeeld. Hier weinig nieuws, huis nog niet verkocht, doodop van al die maanden al fulltime werken en elke dag er om half 6 uit, maar nog altijd dolverliefd op Rozemoos, die nu de 7 maanden is gepasseerd. Ik zag leuk nieuws ( een zwangere Limmeke en een inmiddels van een prachtzoon bevallen Nicole..gefeliciteerd meiden!) maar ook weer veel triestigheid. Suzanne en Natas, oa. Voor jullie een enorme dikke knuffel. Geen blije babyfoto's..vind ik niet leuk voor de meiden die weer verlies moeten verwerken. maar als je nieuwsgierig bent: kijk dan gerust op Roosjes site...in het dagboek of het fotoalbum. Ik kom zo af en toe weer eens even binnenwaaien hoor. ik zal dan misschien niet de hele discussie volgen, maar ik merkte gewoon, dat ik toch wel heel benieuwd ben naar hoe het jullie allemaal vergaat! Heel veel liefs Heleen
Ladouce @ Ik ga het volgende spuiten: Pergon, Decapeplyl 0,5mg, pregnyl. Dt mag ik allemaal in mijn buik prikken. Bebek@ Gaat voor het eerst naar de rechtbank, ben nieuwt! Dombo@ Sterkte en beterschap met je dochter, komt vast goed. Hier gister de eerste pil gehad, met toch een raar id.Maar het is voor een goed doel. Hellen@ Leuk dat je weer even langs komt. Fijn dat het goed met jullie gaat zo houden. Wel zeer rot dat je huis nog niet verkocht is. dikke knuf.
Goedemorgen allemaal, Ik ben vanochtend helaas ongi geworden, dus volgende ronde. Normaal had ik cyclus van 26 dgn en nu maar van 22. Ik wilde jullie dit alvast even laten weten, dus weer meer ruimte op het wachtbankje. Kom straks nog wel langs om te reageren, nu eist Juarno weer even mijn aandacht.
He bah JoMi.. balen.. Op naar de volgende ronde dan maar.. Sterkte met spuiten en alles Marnat! Hoop dat je er niet te veel last van krijgt, die hormoonmonsters..
Hellen. LEuk dat je weer even langs kwam. Jammer dat er in jullie situatie nog weinig veranderd is. Jomi, balen ook voor jou! En Lies, spannend voor je. Hopelijk blijft het hierbij. Ladouce, hou jij het nog een klein beetje uit. Ik zou denk ik op zijn van de spanning. Marnat, succes met het traject wat met de pil begint en hopelijk leidt tot heel wat moois. IS, ben jij er nog? Hier ben ik weer begonnen aan mijn weekend van 5 dagen. Wat ben ik toch gezegend, 2 dagen werken. Omgekeerde werkweek. En dat allemaal dankzij het mooiste geschenk van de wereld. Natas, mijn gedachten gaan naar je uit.
Marnat, spannend het gaat nu bijna echt beginnen! Ladouce, de wachtdagen zijn erg lang voor je. Hou je taai, ik duim! Hmmm Liesben, beetje innesteling? (want iets anders kan het niet zijn toch ) Heleen, fijn weer iets van je gehoord te hebben! Wat balen dat je huis nog niet verkocht is. Jammer JoMi. Ik klink denk ik sterker dan ik echt ben hoor meiden. Als ik aan het verlies denk ik weet niet waar ik het zoeken moet. Ik klamp me nu echt vast aan de gedachte dat we straks misschien nog een kans hebben. En Danique'je helpt, heel veel. Soms ook niet, ze laat zien wat ik juist nog een keer zo verlang. En wat ik haar gun, een brusje. Maar de dankbaarheid dat zij er is overheerst, het genieten van haar, de afleiding die ze geeft, etc. Gistermiddag weer krampen en stolsels losgekomen. Ik meende nu een vlies te herkennen in de vorm van de vruchtzak die ik op de echo heb gezien dus heb goede hoop dat volgende week donderdag mijn baarmoeder leeg is op de echo. Laten we het hopen, ik wil zo snel mogelijk door. Morgen ga ik weer werken. Zie ik wel tegenop maar langer uitstellen heeft ook geen zin.
Bebek hij komt 20 april uit die film bedoel ik, als ik hem heb stuur ik hem naar je toe. Enne je mocht er toch om vragen heb ik toch zelf gezegd Jomi dikke knuf ! Suus en Natas ook een hele dikke knuf. Ladouce hou de moed erin meis maar jee wat is het spannend. Dombo ach gut dat kleine meisje maar is wel beter als steeds weer dat ziek zijn en beter nu als dat ze wat ouder zijn, ik denk dat het voor papa en Mama ook moeilijker wordt als voor Alyssa zelf. Inderdaad ik mis I S ook.... Liesben oei dat klinkt spannend ! Hier moet deze dame vanmiddag naar de arboarts, ben er best zenuwachtig over. Ik weet dat ik het werk nog niet aankan maar weet hij het ook Hellen zwaai zwaai, wat leuk je weer ff te zien. Je klinkt idd heel druk, respect voor je meis, petje af !
Ik heb morgenochtend om 11 uur een afspraak gemaakt in het zkh voor een echo,die gemaakt gaat worden door een gyn. Ben vannacht nml weer zo ziek geweest van de misselijkheid.Sliep pas om 4 uur.
Suus, dat lijkt me een goed besluit. Dit duurt zo lang voor je. Knuf! Ik vergat net m'n reactie aan Inez : niet leuk, je kleine meisje onder het mes. Maar ik hoop dat het gaat helpen en ze van die ellende af is.
Roze was zoooo weinig dat je het bijna niet zag hoor. Zal wel tussen mijn oren hebben gezeten! Jomi, balen! Suusje, succes morgen bij echo!
Suus@ Succes morgen meis bij echo!! knuffie mee. jomi@ Balen meis rot duivels ook. Meiden dankje wel , Manlief en ik gaan er voor we knallen gewoon roze ergens in jullie .