Sjesus Koffie, wat een takketrol daar op het werk bij jou! Ik vind de optie van Ladouce wel een goeie; gewoon inderdaad de hele dag huilen en zuchten en steunen en kreunen en dan gewoon je verplichte 2 uur volhouden en voor de volgende keer weer ziekmelden dat je overspannen bent. En op naar een andere arbo arts! Hoewel de pest blijft dat de werkgever niet per se het advies van de arbo arts hoeft over te nemen.... Tis te hopen dat die draak van een leidinggevende zelf ooit eens komt te staan waar jij nu allemaal voor staat; dat trekt dat soort mensen nooit en dan zal ze met diep respect aan je terugdenken!! Maar daar heb je nu niets aan.... Ladouce lekker aan de shop geweest! Olijfjes, hmmmm, heerlijk! De groene dan he, anders niet Enne, op naar een zwart/rood geblokte Ladoucebeeb Lynn, klinkt als behoorlijk schrikken, eventueel zwanger! Maar gaat dat zo snel bij jou dan, het zwanger raken?? Ik kan alleen maar hopen dat als het dan toch raak is, beebje zich met weerhaakjes vastketent de komende maanden!
Bebek- Ja het zwanger raken gaat in een poep en een scheet maar het krijgen van een mk ook helaas. En dat is de reden dat ik niet zwanger wil worden want ben ervan overtuigd dat ik nooit meer een gezond kindje op de wereld kan zetten. We zulen zien wat de toekomst brengt. Zou nu wel ongepland maar heel erg welkom zijn. Ik hoop echt dat jij en alle andere meiden snel lekker zwanger zijn.
wat is dat nou koffie? wat moet je dan in hemelsnaam komen doen? iedere dag 2 uur koffie komen drinken of wat? *fröbelt een voodoopop in elkaar, steekt er naalden in roept HIERRRRRRRR TAKKKETROL* en ziet 2 mensen op deze aardbol inkrimpen van de pijn
Ik hoop voor je dat je gevoel er heel erg naast zit en dat het jullie nog een keertje gegund is meis!!
schat, zit te denken.. arbo steunt jou alleen bedrijf niet.. is een 2nd opinion van het UWV nix voor jou?
Heb ik vanmiddag meteen aangevraagd, ik ben redelijk tekeer gegaan door de telefoon om in janken uit te barsten, manlief moest het van me overnemen. Jee ken mezelf niet zo.........Schaam me dood eigenlijk
Niks om je voor te schamen hoor, dit riekt echt naar dik pesten!! Ik hoop dat het uwv wat voor je kan betekenen! Ik haak af meisjes. Ga even met puppie naar buiten en dan kijken of ik happie eten door mijn keel kan krijgen. Vanaaf ben ik er niet; finale van The Voice of Holland kijken Morgen zou mijn mama 60 jaar geworden zijn, gek idee. Ik ga morgenochtend testen en ik dacht dat het wel een mooi kamedootje zou zijn als ik een roze test zou hebben op mama's 60ste verjaardag, na 21 rondes op 22-01....dus duim maar voor me meiden! (al weet ik nu al dat ik toch gewoon weer een omotest ga produceren )
Pffft, ff gauw nog hoor. Ik schrijf nog weleens in het topic en daar zit Waardevol ook. Daar ging zwanger worden niet zo heel makkelijk, maar uiteindelijk was ze in verwachting van een dochter. Lees ik net dat hun beebje bij 33 weken en 4 dagen is overleden... Ben je al zo ver en denk je dat alles goed gaat komen, gebeurt er zoiets verschrikkelijks! Vind het echt verschrikkelijk voor haar! Moest het ff kwijt. Ga nu echt puppie uitlaten en eten.
Bebek wat fijn dat je weer terug bent, ik zag Desmo ook tijdens het bladeren fijn ! Ja ik zag het van waardevol, ik heb een kaarsje aangestoken op die kaarsenpagina echt vreselijk dit............
Heb ook even een berichtje achtergelaten en een kaarsje aangestoken. Dit is echt zo oneerlijk en vreselijk.
Bebek, meis ik krijg het er koud van. Ken haar wel niet, maar je verwacht het niet meer als je al zover bent. Snap dat je dit even kwijt moest, maar daar zijn we voor. Gooi het er maar even uit. Dikke knuff. Zal straks ook even een kaarsje aansteken als we weer terug zijn.
Jeetje wat een bericht Bekje, echt heel verdrietig .. Ik ga ook even kijken en kaarsje branden. Ik ben haar naam wel hier en daar tegen gekomen. Volgens mij ook bij vruchtbaarheidsbehandelingen. Hoe wreed kan het leven zijn .. Ik kom straks nog wel even terug hier, eerst even eten en bijkomen van Kutdag.
Hai meiden, ik ben er weer. Alles prima gegaan met de vergaderingen-kick off-diner-overnachting-enzovoort van mijn werk gister en vandaag, maar nu heluhmaal gesloopt. BB flink geschrokken lees ik. Gelukkig was de controle goed, nu rustig aan doen meid! Anna nog steeds aan het afwachten, moeilijk is dat! Hai Almika, welkom hier. Ik heb heel in het begin van het andere 35+ topic daar 1x gepost, maar tis mij te veel om nog een cluppie bij te houden. Bekje, fijn dat je niet meer zo ziek bent van de griep! Op de wachtlijst voor een rugoperatie, phoe meid. Lijkt me heel dubbel, het is nogal wat maar zo doorgaan kan ook niet. Knuf! En ook weer een berichtje van Des. De griep die nu heerst is een flinke, collegaatje van mij is er 2 weken zoet mee geweest. Jeetje Koffie, wat klote dat je werk zo reageert! Ik zal ongetwijfeld een aantal meiden vergeten, heb wel alles bijgelezen maar heb nu geen puf meer.
Waar kun je dat doen?? Staat er ook ergens wat er precies is gebeurd? Ik zag alleen haar onderschrift....
Bebek, ze schrijft in dit topic en je moet even terugbladeren om te lezen wat er precies aan de hand is: http://www.zwangerschapspagina.nl/zwangerschap-clubs/229722-zwangere-meiden-de-provincie-groningen-225.html#post9021241 En hier kun je een kaarsje aansteken: Groep *Hemel* Kaarsen - Steek Een Kaars Aan
Dank je Ladouce! Ik heb ook even een berichtje achterglaten en een kaarsje aangestoken. Onvoorstelbaar dat zoiets kan gebeuren, zomaar, van het ene op het andere moment....niet te bevatten!
Ik trek me terug meisjes, tot morgen. Ben echt moe, dus de griep heeft echt zijn tol wel geëist, plus de pijn die me parten speelt, dus ik duik onder mijn dekentje op de bank. Koppie thee, stukkie chocola en vanaaf lekker wijntje, ik vind dat het mag! Tot morgen meiden!
hmmm meiden...moeten jullie niet zo veel kletsten kan ik er helemaal niet in komen...had wel in de 'vluggigheid' mee gekregen het bericht van waardevol... maar even pb gestuurd en ga , als mij lukt, kaarsje branden. na deze emo ronde hoop ik dat lukt om eens in te lezen