Duimelot: ik ken je niet, maar vind je verhaal heel treurig. Heb een vriendin die met hetzelfde bijltje hakt, heel verdrietig, ik leef met je mee ook al ken ik je niet. Ik hoop dat er ergens nog een sprankje hoop voor je is. Liesben: wat een kanjer zeg die Eelco! Vind je avatar ook erg mooi! Om maar even op de topictitel in de gaan: ik zag dat Shadowstep uit de Rollatorgirls ook zwanger was (heeft een ander account en nickname) dus uit die club zijn dat er nu 3 dat vind ik leuk.
MEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISJESSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Die ZG is veel te slim. Allereerst. voor diegenen die ik op Facebook heb, alsjeblieft zeg niets op Facebook nog hierover. Ik ben nog maar 6 weken en wil nog niet alles in het open gooien Daarom had ik even een nick aangemaakt maar nu heb ik al zoveel erop zitten ouweneelen dat ik hem maar hou. Maar inderdaad, it is me, Shadowstep Ik ben een hele tijd niet meer hier geweest. Reden was dat manlief wel graag een kindje wilde, maar over het algemeen te lui was het te verwekken zogezegd. Daar hebben we heel veel toestanden over gehad en eerlijk gezegd, ik was vorige week van plan de pil te gaan halen. Ik was er helemaal klaar mee. Nog niet eens om een zwangerschap maar je wordt er gewoon ook heel onzeker van. Maar goed. Toen werd ik 1 feb ongesteld. Dat word ik normaal een dag, dan heb ik een dag niets, en dan begint de ellende vier dagen lang volop. Die eerste dag ging goed, de tweede dag ook want er was niets . En toen kwam er ook niets meer. Sufferd als ik ben niet meteen bij stilgestaan. Ik ben ook niet zo van het vele testen enzo. Maar toch maar eens een setje KV testen gehaald. Positiever kon het niet zijn en het was nog eind van de dag ook. Vriend zat te gamen. Ik leg test voor zijn neus. Hij zegt 'wat is dat'? Ik zeg: 'ik ben zwanger'. Hij kijkt, en gaat weer door met gamen :S. Zal de schrik wel geweest zijn. Inmiddels is ie heel erg blij en heb ik al spijt als haar op mijn hoofd dat ik zwanger ben van een Griek :S. Want als het aan zijn ouders ligt moeten de katten meteen het huis uit en mag ik het liefst niet meer doen dan op de bank verrotten. Nou, niet dus! Ik weet dat ik geen kattenbakken moet verschonen. Dat doet hij. Daarnaast is het zo dat mijn katten binnenkatten zijn en dan is de kans dat ze die bacterie dragen zelfs al zo nihil dat het niet eens erg zou zijn als ik de bak zou doen. Desalniettemin neem ik daarin geen risico natuurlijk. Echter, katten wegdoen is me een stap te ver. DAt is even mijn verhaal in een notendop. Hoe is het met jullie. Ik hoor van ZG dat River?....en Cindy?...... WOOOOOOOOW!!! Ben heel benieuwd hoe het met jullie gaat. Ik zal weer braaf proberen mee te kwekken hier . Had al wel naar het topic gezocht maar kon niets meer vinden :/ liefs!
Allemaal nieuwe mensen hier. Mijn excuses dat ik zo kwam binnenvallen hoor. Hoop niet dat jullie het erg vinden. @Duim: dat is inderdaad heel confronterend. Ik weet niet hoe oud jij bent maar maak je ook niet te druk. Al heb ik hetzelfde gevoeld als jij hoor. Maar dat was vooral omdat je door de maatschappij soms verrekt hard werd ingepeperd dat na je 35ste je kansen al verkeken zijn :S.
hoi Cryptonism wat een naam zeg pffff hahahaha allereerst gefeliciteerd ik zie we gaan zowat gelijk op tja mannen kunnen soms nogal koeltjes reageren hahah de katten hoef je echt niet weg te doen hoor en met handschoenen aan mag je zelfs zelf de kattenbak verschonen hier gaat alles zijn gangetje,ben wel nog steeds bang voor een mk omdat het de vorige x met 7 weken mis ging maarja we kunnen niet meer doen dan afwachten. ben blij als ik de echo gehad heb alhoewel dat ook geen garantie is natuurlijk
Mooie naam toch? . Is een van mijn Warcraft characters haha. Dank je wel. Hoever ben jij? Ik zou rond 6 oktober zijn uitgerekend. Mijn katten gaan nergens heen hoor. En dat heb ik hem gister ook even haarfijn uitgelegd. Dat ie dat toch echt maar eens aan hen duidelijk moet maken. Ik snap je angst. Ik vind het soms ook eng. Eerste keer. Plus toch wat ouder. Tja, ik weet het niet. Maar wat je zegt, meer dan wachten kunnen we niet doen. Wanneer moet jij voor een echo?
Oh ik moet op 9 maart voor het eerst. Dan is het geloof ik 10 weken. Nog even en we bevallen tegelijk haha.
Zo. Zojuist iemand van 'Moeders voor Moeders' geweest. Ik mag nu 10 weken gaan plassen. Mooi doel vind ik. Ze heeft nog even een test op HCg gedaan. Hij was lichter dan de zwangerschapstest maar toch duidelijk aanwezig. Ze vertelde ook dat dat normaal was omdat ik nog net voor de zes weken zit. Ze heeft een test voor me achtergelaten om eind volgende week nog eens te testen. Zie hier: Het is toch wat he. Ik zwanger
Nou, dat vind ik knap van je! Ik kan niet tegen ouwe urinelucht en heb maar een klein pleetje en dito huisje en wist me geen raad met die collectebussen. Best slecht..
Nou ik moet zeggen dat die flessen ook echt smerig ruiken gewoon :S. Zonder pies zelfs. Maar goed, mocht het echt smerig worden dan verplaats ik ze wel naar een andere plek. Ik heb twee toiletten dus wat dat betreft is dat nog wel handig.