Poeh, teveel drukte in aantocht voor je Minnie. Sterkte. Goedenmorgen allen, @River: is het weer over? Lijkt me niet fijn. Hier pruttelt het Griekse eten alweer . Zo direct naar de kleine meid. Dan even naar de dokter en dan naar huis eten. Slapen. Naar de kleine en weer verderslapen .
Goedemorgen, Hier slaap ik ook slecht,overal pijn en idd hdtzelfde gevoel als wat jij hebt river Mini veel sterkte voor deze week,denk ook aan jezelf Crypto lekker alweer grieks lol gaat het een beetje met jezelf?neem vooral je tijd om te herstellen meid! En probeer je vooral niet groot te houden! Als het niet gaat trek aan de bel!!! Zo huis is eindelijk helemaal af hier geen witte muren meer dat is te steriel voor ons en wordt erg snel vies! We hebben nu overal een mooi kleurtje Moet nu alleen nog boven poetsen en dan mag ik eindelijk op de bank blijven liggen Ik hoop dat het vandaag niet zo warm wordt als gisteren grrrr heb het nu wel gehad met de warmte
Goedemorgen, Ik ben gisteren niet buiten geweest ivm de warmte. Binnen was het 23 graden, dus goed te doen. Ik krijg nu echt last net als jullie, de kleine is denk ik ingedaald. Plassen 's nachts...ik lijk wel een keupel vrouwtje. Crypto Probeer veel fruit en groente te eten, en eventueel vitamine pillen. Wat zei de dokter? Vanmiddag de stad maar gauw in voor begrafeniskleding voor de oudste 2. Ik trek gewoon een zwangerschapsjurkje aan, maar de oudste wil graag in het zwart, en de zoonlief wilt een pak. Ik weet niet of ze zijn maat hebben, maar dat zal morgenmiddag worden, ik kan niet alle winkels af, na 3 winkels ben ik doodop. Vandaag maar een beetje aanrommelen. De jongste is thuis met keelpijn en oorpijn. En dan kan ik ze wel naar school sturen, maar dan is ze straks op woensdag of donderdag ziek, en dat lijkt me ook niet erg handig. Vandaag dus een pyamadag voor haar.
De dokter heeft de bloeddruk gecontroleerd. Die was 120/80. Dus netjes. Maar hij laat wel een hele lading bloed prikken (was nog niet genoeg lekgeprikt de afgelopen weken :S ) omdat vaak na deze dingen een probleem met de schildklier kan ontstaan. Dus morgen maar weer naar het priklab. Kan mooi als ik naar de kleine meid ga. Verder zei hij dat het heel normaal is na zulke ingrijpende gebeurtenissen dat het lichaam zo gaat reageren. Ik moet rust, rust en nog meer rust nemen. @Cindy: ik weet dat ik me niet groot moet houden maar vind dat toch moeilijk. Niet echt gewend dat er iemand voor me zorgt. Maar ja, moet er toch maar aan toe proberen te geven. @Minnie: aan groente gelukkig niet te weinig. Fruiteter ben ik niet echt dus vitaminepillen is een betere optie. Ik ken mezelf, haal ik een lading fruit, ligt het uiteindelijk te verpieteren op schaal. Doe maar rustig aan Minnie. Lijkt me niet goed als je nu hele winkelstraten afgaat. @Cindy: we willen nog steeds foto's van het nieuwe kasteeltje he . Ben erg benieuwd. Ikzelf hou ook niet van wit. Of ik hou er wel van maar dan moet er minimaal een muur gekleurd zijn. In mijn geval paars. In dit huis is nog wel alles wit omdat we hier toch niet blijven maar in het toekomstig huis komt zeker die paarse muur .
Goedemiddag!! @Minnie, fijn zo'n drukkke week, sterkte met alles!! @Cindy en Crypto, hier dus ook geen witte muren.....ja 1 lange muur is creme en de andere muur is zilvergrijs metallic, echt heel mooi @Crypto, fijn dat je bloeddruk goed was. Succes met bloed prikken. Vanmorgen ben ik bij de vk geweest en alles was weer goed. Bloeddruk 120/85 dus ben weer goed gekeurd. Beebje ligt nog steeds hetzelfde en ligt ingedaald Het komt nu wel heel dichtbij hoor, zaterdag ben ik al gewoon 39 weken pfffffffffff ben benieuwd of ik de 40 weken weer haal, net als bij Samira Net de kids terug op school gebracht en nu ff lekker tijd voor mezelf
@ Crypto Ja, en dat valt niet mee, je gaat steeds naar de kleine, je wilt lekker kwebbelen met je schoonmoeder, en voor je het weet doe je weer te veel. @Rina Ik ben ook erg benieuwd, het kan zomaar beginnen he. Spannend! Ik moet ook wat rustiger aan doen, vooral stofzuigen is vreselijk. Maar ik heb het hoognodige voor vandaag weer gedaan. Straks even in de bank liggen met de voetjes omhoog zo dat ik met de oudste mee kan naar de stad. Niet dat ik ver kom hoor, 3 winkels en dan gauw terug naar de auto.
Ja die paarse muur was gaaf. Stond een knal rood bankstel voor. Maarja hij moest opnieuw na 3 jaar. Toen voor grijs gegaan, maar met een zwarte vloer en dit donkere bankstel werd het toch te donker allemaal. Maar steriel is het hier niet hoor. Meubels zijn verder van teak en steigerhout, dat maakt het geheel weer warmer. Lief is nu naar de tandarts, daarna gaan we ff naar mijn ouders en voor het eten wil hij de muren in de keuken nog doen. Dan is het beneden weer knap.
@Minnie, idd spannend he.......veel plezier in de stad. @River, wij hebben hier ook teakhouten meubels en teakkleur laminaat, hier dus ook een warmer sfeer daardoor Ik ga zo de kids uit school halen!
Onze meubels zijn van dat licht/grijzige houtkleur. Van de Leen. Als ik er dan op uitgekeken ben, en dat ben ik meestal snel, dan was hrt tenminste niet te duur. Vlg keer ga ik voor mp als ik wat anders wil.
We doen nu eerst wat winkels met de auto. Blijf ik wachten. Dochter gaat de winkel in... Zo de auto parkeren, en een toilet zoeken...
@Crypto, idd heel spannend......het kan nu gewoon elke dag gebeuren Alleen ons bankstel is nog licht eiken, deze moeten we t.z.t vervangen, hij zit helemaal onder de kattenhalen.....maar ja, zolang we de katten hebben, komt er geen nieuwe bank (denk ik) Die bank valt dus een beetje uit de toon bij de rest van de meubels, maar ja......so be it En ach, anders idd maar via MP een goedkoop ander bankje kopen, kan ook natuurlijk nog
Hier komt ook veel van marktplaats af hoor. Alleen mijn eetkamertafel van bijna 3 meter hebben we laten maken door een leerproject van jeugdzorg. Ik zoek nu nog een leuke tvkast, maar de meeste van teak zijn lage kasten en die van mij wil ik toch wat hoger hebben want anders zien we niets als de hond langs loopt
Da's wel gaaf dat dat kan River, zo'n tafel laten maken. Tja, sinds ik MP ontdekt heb vind ik het gewoon leuker om daar te kopen. Ten eerste om het geld maar als je een beetje goed kijkt kun je vaak nog hele leuke dingen vinden. In de winkels is het toch vaak laatste mode en ik vind niet altijd laatste mode het leukst.
Ik heb ook veel via marktplaats. Stuk voordeliger, en bij ons zitten er zo krassen op. Zo...pff we zijn voor vandaag klaar met winkelen. De oudste heeft een zwarte jurk met zwarte schoenen, de jongste heeft nu ook een zwarte jurk met zwarte schoenen. Ja Oma was zelf gereformeerd, dus de meiden vinden dat ze in het zwart moeten gaan. Prima hoor. Ik heb (had ik al ) zelf een leuk zwangerschapsjurkje met een nieuw zwart tasje. Voor manlief heb ik een nieuw overhemd en een stropdas gekocht, die kan hij zo gaan passen, en anders kan ik het morgen nog ruilen. Morgen voor zoonlief op stap. Zometeen komt de stucadoor kijken. En daarna begin ik aan het eten, en dan doe ik echt he-le-maal niks meer. Oja...ik moet mijn bed nog verschonen, fanatiek vanmiddag afgehaald, nu nog opdekken.
Onze teakmeubels komen allemaal bij een teakwinkel in Utrecht vandaan, het was vreselijk duur dus dat gaan we echt geen 2e keer meer doen @Minnie, je bent goed geslaagd met shoppen!! Justin had vanmiddag weer voetbaltraining en weer ff 5 doelpunten gescoord.......hij mag van ons naar de voetbalschool, dat gaat van zijn voetbalclub uit maar we wachten even tot de volgende ronde. Nu heeft het toch geen zin om hem aan te melden, moet nog bevallen dus dan zou hij al een aantal keren niet kunnen gaan, is zonde. Straks maar even op de website kijken Zo de kids naar bed brengen en vanavond ga ik weer tv kijken, naar "wie trouwt mijn zoon"
De stucadoor is net weg. Ik ben benieuwd wat het gaat kosten.... Geen idee. Hij begint maandag, en dan het weekend er na gaat manlief het laminaat leggen en kunnen de oudste 2 naar zolder...maar dan moeten we nog aan de babykamer en kamer van de jongste beginnen....dan zitten we al op 38 weken zwangerschap!!! Vanavond gtst kijken. Zo die zoon van jou doet het goed Rina!!
Jee Minnie, zou toch echt geen rust meer hebben als er nog zoveel gedaan moet worden. Maarja de baby slaapt voorlopig toch eerst bij jullie op de kamer dus een ramp is het ook weer niet. Hier is het witten klaar. Erg blij mee.