Mooie box, zo eentje hebben wij ook. Wij zetten hem neer zodra mijn verlof ingaat. Dan heb ik nog een paar weken om de katten te leren eruit te blijven. Om nou 3 maanden tegen een lege box aan te kijken vind ik te lang.
Altijd leuk om naar toe te leven he Ik heb de meeste dingen al. maar ik telde de dagen tot bv de kinderwagen er was. Het liefst alles meteen dezelfde dag nog.
Nou moet zeggen dat ik daar ook wel last van had in het begin. Mijn schoonmamma zei nog 'beginnen jullie niet te vroeg' . Eigenlijk wel maar aan de andere kant is het met mijn financiële situatie juist wel weer fijn om dingen gespreid te doen. Zo heb je geen grote uitgaven in een keer zeg maar en is alles wel heel goed te behappen.
Scheelt een hoop dan he? Als het meezit kunnen wij aan het eind ook wat 'extra' dingetjes doen juist omdat we zo vroeg begonnen zijn. Best lekker.
Ik heb de box 2 jaar geleden al gekocht. Niet wetende dat ik nog zo lang zou moeten wachten. Verder hebben we alles al bijna, zo lang ik niet alles heb heb ik ook geen rust. Net een nieuwe strijkplank gekocht. Ik had een leifheit van 3 jaar maar die hoezen waren niet te bestellen. Nu een ouderwetse brabantia gekocht en meteen een extra hoes erbij. Kan ik weer strijken....
Ik ben ook erg moe, en nu is het nog niet eens zo warm...dat wordt nog wat Ik heb net gestofzuigd, voor de ramen gezeemd, en nu nog even gauw dweilen. Dan moet ik nog kijken of ik nog fut heb voor de strijk
Heb ik weer... Koop ik na lang wikken en wegen een Brabantia strijkplank. Met een extra hoes. Kom ik thuis, pak dat ding uit, en erger me al meteen dat er geen stopcontact aan vastzit, dat had de Leifheit wel. Ga ik toch maar strijken, zittend, want ik strijk sinds ik zwanger ben zittend, voel ik op eens een hete druppel op mijn been. He??? Dacht ik nog. Kijk ik onder de strijkplank, wat denk je? Hangt vol met condens onder de strijkplank!! BAAL :x Nu heb ik er over na gedacht, ik heb dus ook geen strijkijzer, maar dat heet een stoomgenerator. Daar zal wel een speciale strijkplank bijhoren?? Ik zag er 1 op internet bij Blokker,maar die is 195 euro! Bij de Leifheit nooit last gehad van druppels, en nu heel de vloer nat.... Ik kan hem natuurlijk niet meer terugbrengen, en heb geen idee wat ik nu moet doen. Moet je tegenwoordig eerst een studie volgen voor je een strijkplank koopt??
Ik heb stof voor de wieg. Mooimwitte broderie met het woordje baby erop geborduurd in wit glans. Heb mij ook laten verleiden om stof te kopen voor een boxkleed dus vrees dat ik van de week achter de naaimachine zit.
Zo hier weer hele nacht opgezeten door die k*tburen inclusief politie en alles,manlief ging even door het lint midden in de nacht voor oo straat. Gelukkkg hield de politie met ons. Manlief werken gegaan en rond een uur of 12 vanmiddag stond mevrouw de buurvrouw voor mijn raam met de andere buren te kletsen wat ze nooit doet. Snel ons zwart maken,nou ik heb de voordeur opengetrokken en ben even uitgeflipt dat ik nu keelpijn heb. Manlief huilend opgebeld en hij is meteen gekomen gelukkig. PFfffff wat een dag. Crypto ik stuur de zak morgen naar je toe meic,ben kapot vandaag.
Geen idee. Ik strijk, als ik strijk, heel basic. Meestal staat de droger hier op drie druppels. Dan is het netjes opvouwen en de kast in .
Ik strijk ook niet veel, voornamelijk de overhemden van mijn man. En af en toe een 't shirt of broek. Meestal vouw ik het gelijk op en dan gaat het de kast in. Maar nu zit ik dus met een strijkplank waar ik weinig aan heb. Moet nog even nadenken of ik een andere ga halen, want die zijn wel erg duur. En mijn ''strijkijzer'' is ook aan vervanging toe zag ik. Dan wordt het een duur grapje.:x
Lieve Cindy, take it easy meid. Heeft helemaal geen haast. Beeb moet sowieso nog twee maanden zitten. Wat een ongelooflijke kutburen heb jij . Waardeloos gewoon. Dat de woningbouw die lui er niet uittrappen zeg . Ik zeg GROUPHUG!
Zo. Terug uit Hengelooooooooooo en box opgehaald. Lief heeft zijn geliefde KFC gehad. Ik helaas ook. Vind er niets aan die rubber stukken kip maar de mais was dan wel weer aan mij besteed. Hier twee foto's. Niet de beste kwaliteit maar had geen puf meer om bij te stellen . Nu moet mijn box nog boxkleden maar die had mijn buuf voor me zei ze. Er zit er wel een bij zoals jullie zien maar dat is geen leuk meisjesboxkleed. En uiteraard moeten de knuffels worden aangevuld . Bekijk bijlage 260766 Bekijk bijlage 260768 Had ook geen puf meer om de zwangerschapsbox weg te zetten zoals jullie zien . Ben echt dood- en doodmoe. Hoe dan ook. Vond wel dat dit aardig gescoord was voor 30 euro. Te bedenken dat je nieuw zo 150+ euro kwijt bent ben ik wel weer trots op mij
Oh River, zie je meteen ook mijn mooie tweedehands bank. Na 50 euro afdingen kon ik die dus voor 150 overnemen twee jaar terug.
Volgende week hebben we een afspraak met de wb,desnoods nemen we een advokaat maar eruit vliegen zullen ze die idioten!!!
Hoop het echt voor jullie meis. Want dit is gewoon klote. Zag van de week bij DAS je goed recht hoe dat kan gaan. Jemig wat kunnen mensen asociaal zijn zeg :S