Hahaha dat heb jezelf gezegd! Ik had eerst in mijn profiel staan hoogste punt van nl,en volgens mij dachten er meerdere dat dat groningen was maar ik ben toch echt een zuid limburgse ik woon kort bij maastricht en valkenburg
Oh dan moet het die plaatsaanduiding geweest zijn . Mooi gebied daar dan. Vriendin van me woont in Heerlen. Wel eens een rondritje daar gemaakt. Niet verkeerd. 10 maanden. EN puberen EN blijkbaar nogal territoriaal/dominant. Die zou ik dan idd flink onder de duim houden. Caesar probeert nu dominant te doen maar moet telkens toch weer opgeven . En dan gaat ie maar met een diepe zucht liggen . Doet ie het alleen bij anderen of ook bij jullie?
Ja heerlen kom er net vandaan ,manlief moest een bril haha Nee de hond is bij ons een schaap wat niks durft,hoef hem alleen aan te kijken en hij gaat liggen.maar owe als er iemand komt of belt dan is hij echt agressief hoor,ik schrok zelfs laatst omdat ik hem zoniet ken. Manlief zegt hij is buiten aan de lijn ook zo(ik ga niet met hem hij is mij te wild nu) e n ook naar kinderen pfobeert hij te bijten helaas. Ik heb gezegd dat ik bang ben met de beeb straks:x
Wij dachten ook een goed waker te hebben. Vorig jaar reed ik van het werk naar huis rond 23 uur en had lief aan de telefoon. Onze voordeur kan je van buiten zo openen net als een achterdeur. En lief zegt tegen mij, wacht even er staat iemand in de gang. Hij stopt de telefoon in zijn zak, neemt de hond aan zijn halsband en gaat de gang in. Ik hoor van he wat moet je hier, en vervolgens nee man dit is mijn huis, blijf van mij af. Er volgt duidelijk een soort vechtpartij. Dus ik hang op en bel 112. Ik was ongeveer 15 minuten van huis en kwam gelijk met de politie aan. Indringer was alweer weg, en lief was geschrokken, maar niet gewond. Politie loopt mee naar binnen en zegt, had die man mazzel dat jullie hond hem niet gezien heeft. Dus lief verteld dat hij de hond mee genomen had, maar tijdens de worsteling had ons lief hondje alleen maar gesnuffeld. Dat geloof je toch niet?
Mochten we tzt naar Heerlen gaan ga ik je zoeken Cindy . Ik moet overigens ook hoognodig een nieuwe bril. Ik heb nog zo'n ouwetje zonder gespiegelde glazen enzo. Op zich voldoet ie maar hij zit niet lekker waardoor ik hem buiten nooit op heb. En ik merk dat mijn ogen dusdanig zijn geworden dat dat eigenlijk niet goed meer is. @River: lol. Dat is ook wat zeg. Blaft ie ook niet dan? Nee, die van mij daar moeten ze dat niet mee proberen. Dan grijpen ze echt. Ondanks dat ze nooit en te nimmer zomaar zullen grijpen maar zodra iemand dreigend wordt dan moeten ze wel oppassen. We hebben vorig jaar bij de buren een inbraak gehad en een aantal maanden later is verderop een vrouw door haar ex vermoord (ja het is echt een nette buurt hoor ). Ik weet bijna zeker dat daarna ook gasten hier voor de deur hebben gestaan maar toen de honden aansloegen hebben ze het op het lopen gezet. Kon nog net iets door het badkamerraampje zien. En dat is maar goed ook. ANdermans spullen blijf je met je poten vanaf. Van de week was hier de onderhoudsmonteur voor de verwarming. Grote en zwaar pratende kerel. Niet zo'n fijne vent volgens mij want mijn honden gaan niet snel in de alert-staat maar toen hij binnen bezig was gingen ze van ontspannen staat in een staat van alertheid waar je u tegen zegt. En continue om me heen blijven met zo'n blik van 'denk erom, doe geen verkeerde dingen want dan heb ik je'. Ik moet bekennen......... erg vond ik het niet. Ik was alleen en het is toch echt wel fijn te weten dat je beschermd wordt door twee van die joekels. . Eigenlijk houden ze altijd mij in de gaten of lief met wat ze wel en niet zouden moeten doen maar hier namen ze echt de leiding. Een van de weinige momenten dat ik ook alle vertrouwen in de honden heb gelegd omdat ik weet dat ze zoiets nooit en te nimmer zomaar zouden doen en dat ze dit absoluut niet zonder reden deden.
Jammer dat je zover weg zit. Anders had ik het wel eens van dichtbij willen zien. Alhoewel ik nu ook niet veel kan nu ik zwanger ben natuurlijk . Onze teef kwam hier met een aantal dingen. A ze had de sticker opgeplakt gekregen dat ze niet veilig met kinderen zouden zijn. Die vriend van me waar ik ze van heb had haar toen naar een bevriende fokker gedaan en toen kregen ze mot hierover. De mensen bedoel ik dan. Hij heeft haar weer opgehaald en aangezien hij zelf een kleine meid van 6 heeft kon hij me ook garanderen dat dat niet zo is. Maar je bent er dan wel alert op. Ze is toen twee weken bij die fokker geweest. Kort gelukkig dus. We konden concluderen dat ze daar in die twee weken op zijn minst niet netjes is behandeld . Ze kwam hier op van de zenuwen met dat etiket en ze vond het leuk om auto's na te jagen. Dat laatste klopte. Daarnaast wil ze nogal eens naar andere honden. Niet om ze aan te vallen maar de manier waarop ze het doet lijkt daar wel op. Ze rent dan heel snel aan de riem naar die andere hond. De andere hond weet wel aan haar lichaamstaal af te lezen dat ze niets kwaads in de zin heeft maar de tweebener die bij die hond hoort niet. Die wordt nerveus, trekt zijn hond terug en tja, dan krijg je soms dat juist die andere hond gespannen raakt. Ik heb haar vanwege haar etiket uitgedaagd tot het einde. Om de nek gepakt, op de rug gelegd, met haar op de grond gestoeid, wild gedaan etc. etc. Inmiddels weet ik wel dat ze nooit zomaar iemand kwaad zou doen. Ben dan ook best verbolgen over dat etiket wat ze meekreeg want dat verdiend ze niet. Auto's najagen doet ze niet meer. De honden hangt af van hoe de ander er mee omgaat. Dat gaat ook nog wel weg. Het is een fijne en hele trouwe hond. Ik vind dat je een hond nooit alleen moet laten met kinderen. Want we weten allemaal dat kids soms ook onbenullig met dieren om kunnen gaan. En dan is de hond wel altijd de schuldige maar in heel veel gevallen is het een kwestie van zelfbescherming. Veel mensen maken de fout 'oh mijn hond doet nooooooooooooooit wat, ik laat mijn kinderen gewoon alleen'. Ja fout. Ik zou dat dus nooit doen om juist die situaties te voorkomen. Maar goed, de goede keerzijde is dat wij daardoor (of eigenlijk lief want die is er mee begonnen, officieel zijn het zijn honden) een onvoorstelbaar fijne hond erbij hebben die we absoluut niet meer zouden willen missen. Zo lief en zo trouw. Enige wat ze wil is de boel bij elkaar houden zodat ze overzicht heeft . Tja, neem dat een herder maar eens kwalijk .
Onze hond blaft niet. Hooguit 1 keer per jaar komt er een zware woef uit en dan kijkt hij nog om wie dat geluid maakte ook. Krijgen we visite dan is hij heel blij en wil tegen ze op springen en op schoot et. Heel fijn met 65 kilo, zouden we daarom bijna geen bezoek meerkrijgen? Maar hij voelde dit keer toch dat het anders was, want hij ging ook niet begroeten. Misschien is hij van slag geraakt door de sterke alcoholgeur?
Ja we waren beiden geschrokken. Maar ik wis vrij snel wie het geweest was. De man wilde lief namelijk de deur uitwerken omdat hij dacht dat lief in het verkeerde huis zat. En een jaar geleden had er bij mij snachts een dronken man aangebeld die dacht in ons huis te wonen. Bleek in een zelfde huiste wonen in een andere straat dus daar is de politie gaan kijken en dat klopte. Dus de deurklink voor vervangen door een vate knop, en het kan niet nog een keer gebeuren.
LOL. Dat is ook wat zeg :O. Achteraf lachwekkend maar op het moment schrik je je het lazerus natuurlijk. Jeminee.
Ik ben weer in een oude gewoonte vervallen . Te weinig drinken. Ik heb nu een hele grote mok gevuld met water en ga maar weer eens opnieuw beginnen met opletten. Altijd al zo'n slechte drinker geweest maar ja, moet wel nu.
Drinken doe ik ook veel te weinig,wel koffie en thee jaja ik weet het is slecht maar ik kan niet zonder! Is gelukkig niet zo slecht als roken waar ik nu gelukkig bijna 3 maanden vanaf ben
Goedenavond dames! Ik haak vanaf hier weer in, ben vandaag terug gekomen van vakantie. Het vakantiepark was leuk maar wat hebben we een hoop regen gehad zeg, echt giga buien niet normaal meer Slapen deed ik niet echt, het matras was echt vreselijk, ik lag constant schuin/scheef in bed en het was zo smal dat Ries constant een buik of kont tegen zich aan had hahahaha Gelukkig zijn we weer lekker thuis, slaap ik straks weer heerlijk in mijn eigen bed en ondertussen ben ik 31 weken zwanger Hoe is het met jullie?
Hey, Rina weer terug . Gezellig. Het heeft idd flink gehoosd zo hier en daar. Je had eigenlijk volgende week moeten gaan. Maar ja, dat weet je in dit land nooit natuurlijk. Gefeliciteerd met je 31 weken . Hier alles zijn gangetje.
Hey rina leuk dat je er weer bent! En alweer 31 weken jaja dames nog ff en dan kunnen we onze beebjes showen