@ Vlinder: dank je! Duurt wel nog even. Ei wordt pas de volgende week vrijdag gemeten. Tot dan moet ik sowieso spuiten. pfffffffffffffff @ Mooiniet: wat lief, maar....doe je wel voorzichtig op de weg @ Moby: jij houdt het wel spannend he
Een aanbiedinkje..... heb je er dan weeknummers op staan in plaats van maandag t/m zondag (wat "normale" mensen hebben)? Getsie, dat is mooi balen van jouw Chris. Dat het zo lang duurt. Ik hoop dat het alsnog sneller gaat dan de standaard en dat ie nog op tijd is om jou te zien bevallen! 8)
Kan heel goed............. of een gevalletje van slechte gewoontes? Heb je zitten spieken? Dankje.....
Jazeg, ik kan niet alles tegelijk..........Hoewel een "multi-tasking" vrouw, zoals elk ander, heb ik hier toch duidelijk mijn prioriteiten. Mijn focus ligt nu gewoon bij jou (dan rijd ik maar wat langzamer....... )
Nah gatsie MooiNiet, weeknummers....... Hé, ik zie nu pas dat je foto's geplaatst heb. Leuk je gezicht gezien te hebben, knap bekkie! En jouw Chris is ook niet verkeerd om naar te kijken.
@ Mooiniet: jij bent goed in prioriteiten stellen, lees ik. Ga zo door En ja, rij dan maar langzamer, dan kom je maar overtijd
Diaantjerobeer mezelf weer een beetje op te peppen maar heb hier echt last van! En om het spannend te houden is natuurlijk ook leuk! We zullen zien........... Wel nog steeds ongi-buikpijn............ Gr, Moby
Hey Moby, hou de moed erin hè. Onze hoop is op jou gevestigd! Blijf voor je duimen hoor [-o< ! Sterkte!
Ja zal ik doen, sorry ik had ff zo'n bui weetjewel : Mijn lief is vroeg thuis, dus we gaan d'r zo voor......
Lieverd, al moet ik kruipen om te kunnen duimen, ik doe het hoor! Ik kan nog wel ff wachten (namelijk nog geen idee wat er mis is met Chris en mij). En overtijd komen kan dus altijd nog hier aan deze kant van de computer...
Hallo allemaal, Sinds vandaag ben ik hier terug om wat door te lezen op de site. Vorige week melde ik dat ik zwanger ben, dit is gelukkig nog altijd zo. Heb ondertussen een bloedonderzoek laten doen en de HCG is helemaal ok. Dit was vorige keer niet zo en is toen op een miskraam uitgedraaid. Ik ben nu al iets geruster maar toch nog niet helemaal tot ik de echo gezien heb. Het zijn hier ook heel hectische dagen en weken geweest. We waren net aan de verbouwing van onze woonkamer begonnen en nu we hier tussen de breekwerken zitten is mijn man met spoed opgenomen in het ziekenhuis met 4 hernia's in zijn rug waarvan 2 heel erge. Hij kan niet meer stappen en zitten en zit onder heel erge verdoving voor de pijn te kunnen houden. Je kan begrijpen dat ik daarom nog niet veel heb kunnen reageren op berichten laat staan zelf iets te sturen. Ik doe niets anders dan naar het ziekenhuis rijden en een klein beetje werk hier thuis. Het goede nieuws vertellen aan ouders en schoonouders is er tot op heden ook nog niet van kunnen komen omdat we dit natuurlijk graag met zijn twee willen doen. Op dit moment staat mijn man op de eerste plaats en probeer ik niet teveel stress te creeëren voor het baby'tje, hoewel dit niet makkelijk is. Ik wil iedereen hier heel veel sterkte en succes wensen voor een komende zwangerschap en de zwangeren wil ik een heel fijne zwangerschap wensen. Mijn vermoedelijke bevallingsdatum is 12/10 maar zal pas helemaal duidelijk zijn als ik mijn eerste echo heb gehad bij de gynaecoloog. Groetjes miesje
Ja...heel veel steenbokjes hier en dat zijn doorzetters! Is beschuit met muisjes ipv taart ook goed? @Vlinder: ik las bij het Etos topic dat je ook aan "de pil" was. Nam je die speciaal mee naar zonnig Cyprus want die kan je daar toch niet kopen? Het had bij jou dus wel effect! Dat geeft weer moed... @Lola, lijst is nu weer aardig "bij", ik schrijf meestal de afspraken etc op en zet ze dan weer in de lijst. Ik open ook vaak twee schermen om alles bij te houden want dat kleinde stukje forum wat je tijdens tiepen te zien krijgt is vaak niet genoeg. @Nin0: moest wel lachen dat je een bepaalde WC op werk niet neemt...beetje bijgelovig zijn we wel hoor, als nuchtere steenbok. @Sheila, pas je banner aanpassen als jij je er goed bij voelt... @Mama2X: welkom hier! Hoop dat je wens snel uit mag komen! @Diaantje: je FM op de 29e wist ik niet maar staat nu op een papiertje hier op m'n bureau voor de volgende lijst. Ik duim nog steeds voor je, 2x3 is dubbel scheepsrecht! @Vozzie: sommige banners tellen door, andere blijven eeuwig overtijd. Ik las laatst ergens dat Whisgirl problemen met computer had, misschien komt het daardoor? @Moby4: ga niet af op ongibuikpijn want die had ik in de ronde dat ik zwanger bleek ook en de eerste weken van zwangerschap ook. Ik was al door een vriendin gewaarschuwd dat je dat de eerste tijd van je zwangerschap kon hebben anders was ik meteen in paniek geraakt. Ook voor jou duim ik door! @Mooiniet: op de volgende lijst komt je NOD op 7/3, kom je gezellig naast mij staan maar dan ook samen naar het roze gedeelte, deal? @Natas: Wat balen van Chris zeg! Hoop toch echt dat het binnenkort over is zodat jullie lekker kunnen genieten van alles. Outletpositiekleding is natuurlijk nog leuker! @Miesje: gefeliciteerd met je zwangerschap en heel veel sterkte met alles!
nou meiden, na 2 uur stevig doorlezen heb ik eindelijk de laatste 25+ pagina's uit. 't is niet erg dat je internet het niet doet, maar je raakt zo achter op het forum he ik ben dinsdag voor de intake geweest in het erasmus, vanwege het feit dat mijn vriendje geboren is met een open buik en ze dat met 20 weken extra willen controleren. mijn moeder meegenomen om op mijn dochter te passen en die vond het toch wel heeeeeel erg leuk om haar kleinkind alvast te zien. ze had alleen nog maar echo's gezien op tv, en met haar medische achtergrond was ze erg geinteresseerd! kindje zag er prima uit en was precies zo 'oud' als ik zelf ook berekend had. ook bij mij begon ze uiteraard over nekplooimeting en puncties. voor mij zou het geen verschil maken wat er uit een punctie komt dus ik hou het bij de combinatietest: nekplooi en bloed.... en daarna natuurlijk de 20 weken echo. ik weet graag de risico's maar ben er van overtuigd dat ik met eventuele consequenties wel zou kunnen leren leven. (getver wat klinkt dat verschrikkelijk zeg) op een of andere manier heb ik nog steeds geen jubelstemming. de arts zei van de week wel dat het kindje goed is aangelegd dus dat de kans op een miskraam nu vrijwel verwaarloosbaar is. maar ik geloof niet eens dat het die angst is. ik weet niet wat het wel is, maar ik heb het nog steeds moeilijk. misschien dat de angst voor een nieuwe hernia tijdens mijn zwangerschap toch groter is dan ik denk. of misschien ben ik toch bang dat ik mijn baan kwijt zal raken door mijn zwangerschap (mijn jaarcontract loopt in augustus af, op het moment dat ik met verlof zou gaan...) kan iemand die roze wolk mijn kant op blazen? ik wil nog wel iedereen die dat nog nodig heeft een dikke HUG geven de nieuwe zwangeren uiteraard welkom en gefeliciteerd de wachtenden: geloof je lichaam voor geen meter, want je komt bedrogen uit. als je wel denkt is het niet en als je niet denkt is het wel..... (zoals bij mij de laatste 2 keer)
Ik heb mn banner aangepast. Maar je datum is nog niet helemaal zeker hoor, op internet worden 2 verschillende datums genoemd! Succes alle meiden!
@LastminuteMama Haha, nee jammer genoeg nog geen Etos op Cyprus. Maar ik kom toch wel zo'n twee keer per jaar naar Holland toe dus ik had begin december wat pakjes Etos zwanger worden gekocht. Mijn vriendin had zelfs recent nog twee pakjes opgestuurd maar die kunnen (hopelijk) in de kast blijven liggen. Of het echt helpt weet ik niet, maar ik wilde in ieder geval mijn vitaminen en mineralen binnen krijgen i.v.m. mijn endometriose. In dat verband leek de vitex mij ook wel nuttig. @Shiela Mooie banner! Wat is je (voorlopige) uitgerekende datum?
He Vlinder, 1 november zegt de 9 maanden site. Maar klinkt toch gek 3 weken zwanger. hihi. Vanmiddag gaan wij naar de dokter. Wij weten namelijk nog helemaal niet hoe alles werkt. Dus we gaan ons eerst maar eens melden bij de dokter die zal ons vast de weg wijzen.