@Inez: Fantastisch nieuws, gefeliciteerd! @Zico: Wat een plaatje! @diaantje1 Hééééééél veel succes vandaag!! [-o< [-o< [-o<
Ik had de uitslag na 2 weken en 2 dagen. Dat is redelijk vlot. Het kan 2 tot 3 weken duren voor in het zkh de uitslag bekend is en dan moet hij nog naar jou toe. Van dat speentje is trouwens ook een mooi verhaal!
Nou, ik had gisteren en eergisteren last van mijn darmen (dacht ik), maar nu ben ik vanmorgen misselijk op gestaan en het is nog niet weg. Normaal gesproken werkt dit andersom; eerst je maag, dan je darmen, toch? Voor mij is het echt de eerste keer, dus geen vergelijkingsmateriaal. Jij wel, dat is goed. Lage rugpijn zou ook.....!
Same here: ook te laat elkaar leren kennen.... Ik hoop echt het allerbeste voor je moeder en ik geloof dat het spannender is dan een echo. Het heeft immers niet met je zelf te maken, tis je moeder!
NOD allemaal snel roze aub 22-02 Molly ? : 26-02 Marieke ? : 06-03 Smoeltje 07-03 LMM + Mooiniet, 2x roze aub! 09-03 Ellen 20-03 Anna 22-03 Miss Daantje AFSPRAKEN 29-02 Diaantje FM meting 29-02 Natas pretecho 29-02 Yuca 2e echo gyn 29-02 Lola 'oefenecho' 03-03 Diana 1e echo 04-03 Yuca tocoloog 11-03 Miss Daantje 1e IVF gesprek 13-03 Hanneke VK 13-03 Lola VK echo 13-03 Inez pretecho 18-03 Inez 20 weken echo 27-03 Natas 20 weken echo 07-04 Lola vruchtwaterpunctie 29-04 Yuca VK BEVALDATA 03-07 Nin0 06-07 Lientje 28-07 Inez 04-08 Natas 19-08 Pien 03-09 Sasha 17-09 HannekeR 22-09 Lola 29-09 Ritje 09-10 Zico 10-10 Yuca 19-10 Diana 03-11 Moby Vond de lijst alweer ver naar achteren staan. Marieke en Molly? Ik weet niet of ik nieuws gemist heb, nee toch? Diana veel succes, met je folikels. Yuca en Lola ook succes! Natas eigenlijk vooral veel plezier met gluren naar die kleine.
Ja Mooiniet, Hoe rot het ook is, voor een miskraam is er een herkansing en bovendien de rauwe wetenschap dat het geen gezond vruchtje was, voor de dood van een geliefde is er geen herkansing.
Nee Anna, geen nieuws hier, niet ongesteld en geen positieve tests. Ben bang dat mijn eisprong niet een eisprong is geweest. Edit: Na mijn bericht gesms't met Freesia en dankzij haar schopje ziekenhuis gebeld en uitgelegd, ook gezegd dat ik 40 jr ben en dus eigenlijk geen tijd heb om te wachten tot juni (de gyn die de curr heeft gedaan zei me op 1 februari dat als mijn lijf niets doet ik pas in juni weer mag bellen). De gyn die ik voor de curr 2x heb gehad is verhuisd naar het oosten van het land, en ik heb naar degene gevraagd die haar patienten heeft overgenomen. Heb ook gezegd welke dokter gecuretteerd had en dat ik die liever niet wil ivm zijn juni-gedoe. Maandag 10.30 uur is mijn afspraak. Assistente verwacht dat ze in ieder geval een bloedje afnemen. Ik ga proberen de tempkaartjes vanaf de curr samen te voegen en neem die mee.
@Lola: Ja wat zou dat een feest zijn! Ik denk dat ik niet meer zou kunnen ophouden met huilen van geluk wel te verstaan! Enneh...gesprongen eileiders? Dat klinkt heel eng. En ik ben nog zo groen, ik weet nog zo veel niet....... @Sheila: ik dacht hetzelfde. Wil je het je ouders meteen vertellen of wachten tot het allemaal wat safer is? Ik denk dat ik het mijn moeder eerst vraag (ja, bij mij kan dat nog), want stel dat ik het meteen vertel en het gaat mis, dan is de teleurstelling zo groot. Aan de andere kant, als het mis gaat is de teleurstelling zowiezo groot. Nou eh, dit is letterlijk wat ik dacht, maar nu op papier. \/ \/ \/ \/ \/ \/ Inez! Dat is nog eens goed nieuws. Van harte meid. Goh het nieuws wisselt zich wel heel snel af hier..... @Diaantje: He! Nog niet denken dat het voorbij is he? Ik zit hier nog immer te duimen voor je....... @Natas: Ach wee....... tja, tis toch wat, al onze ouwetjes die zwanger willen worden en dan het gevoel krijgen dat we weer jong zijn.... Nou, ik ben in ieder geval echt super trots en blij dat het zo goed gaat met je (maar ik wist het wel hoor ) Zico, ik weet dat je belgische bent en ik begrijp je meestal heel goed, maar dit snap ik echt niet...... Ben overigens wel heel blij voor je uitslag van de echo. Gefeliciteerd! @Anja: Desperado? Het is al heel wat dat je een regelmatige cyclus hebt en ik heb wel 5x per dag zin om te klussen als ik rond mijn eisprong zit. Nou nog je man verleiden...... @Diana: Ik wil ook hondsberoerd zijn................(hoe wanhopig kan je worden?) Nou, ik ben dan op z'n minst misselijk opgestaan vanmorgen en moet ook steeds boeren (Moby), maar blijf natuurlijk nog rustig en wacht keurig af. Hoop ik. Ben gisteren lekker een dagje in Antwerpen geweest met een vriendin en ga nu ff boodschapjes doen. Bis spater!
Kijk Molly, dat is een goede actie geweest. Da's lekker snel en als er niks is om je zorgen over te maken dan kunnen ze je dat ook uitleggen. Of als er iets is wat ze kunnen doen, dan doen ze dat maar. Fijn voor je. (nu toch maar hopen dat er niets is, dat is denk ik toch altijd het beste) Mooiniet en Shiela; over het vertellen aan ouders... Als het misgaat, dan is het altijd een teleurstelling, tenzij je het je ouders helemaal niet wilt vertellen dat het mis is gegaan. Ik had mezelf voorgehouden, om mijn ouders in elk geval ook te laten delen in het goede nieuws. Wanneer het mis gaat, dan zijn ze evengoed verdrietig voor je als het niet goed is. Ik kies er wel voor om te wachten tot de 6e of 7e week. Daarvoor is het nog zo kwetsbaar en pril. En de eerste week dat je niet ongesteld bent geworden dan voelt het nog allemaal zo onwerkelijk, dan moet je zelf eerst wennen. En als het misgaat bij 4 weken en een paar dagen, dan zou ik het niet vertellen ook. Dat moet je proberen te zien als een verlate ongi, een mislukte innesteling. Maar inderdaad, kijk naar hoe het voor jezelf voelt. En stel jezelf ook voorop. Mooiniet, dat het maar snel zover mag zijn voor je!
Molly, goede actie meid, het klokje blijft immers doortikken. Heel veel succes as. maandag! Anna, dat heb je helemaal goed meid. Een MK is zeker niet fijn om door te moeten maken, maar het verliezen van een ouder of partner is zo heel erg definitief. Normaliter hebben we nog goede kansen om weer opnieuw zwanger te raken, maar je vader, moeder of geliefde krijg je niet meer terug. Heel veel sterkte volgende week donderdag!
@MooiNiet dat was ook de bedoeling, mensen helpen zoals Benthe..... zou toch mooi zijn niet? alleen hoorde ik dat de leeftijd weer te oud was, voor eidonatie maar ik ben toch ook zwanger he.... snap het niet echt hoor! @Diaantje ik duim voor je ! Liefs Ritje
@Natas: Fijn dat alles er weer goed uitzag! Dat probleem van weinig lucht krijgen, kan ik me ook nog goed herinneren... @Zico: Mooie echo! Dan valt er een hele last van je schouder, nietwaar? En nu dus gaan genieten! @Molly: Goed gedaan hoor om aktie te ondernemen. Ben benieuwd wat eruit komt... @Mooiniet: In Nederland worden kindjes geboren en in België worden ze 'gekocht'. En de vorige kindjes van Zico waren schijnbaar tamelijk klein bij de 'aankoop'...