Wow Benthe het is al iets dit verhaal te doen, en nu een neiwue baas, ik duim voor je, het is heel wat sommige vrouwen moeten zoveel moeite doen om zwanger te worden anderen wel dan is het een ongeluk! Ik wens je alvast veel sterkte toe! En duim voor je... Ritje
Moby, Wat een goed nieuws! 2 maanden geleden gingen we nog ongeveer gelijkop. En nu heb je al zo'n fantastische uitslag te pakken. Heerlijk meid, geniet ervan! Dit hebben we allemaal nodig! zulk goed nieuws daar kunnen we weer op vooruit! Natas, was het deel daarna vergeten: ik bedoelde; Ik snap af en toe best dat je moe bent. Je hebt het ook wel heel erg druk, als ik je planning van afgelopen weekend las! Jammer dat het op Chris zijn werk weer niet zo lekker loopt. Maar inderdaad is dat nu ook niet het belangrijkste. Benthe, Wat een situatie. Jij je verhaal vertellen en dan de baas die niet meer je baas zal zijn. Ik hoop maar dat hij niet zo positief was omdat hij toch weg zou gaan. Succes met de volgende keer! Ritje, Fijn dat het je zo is meegevallen. Nu lekker rustig aan doen en hopelijk is de uitslag volgende week ook positief! Ik heb ook goed nieuws. Mijn mams mag naar huis morgenochtend! Heerlijk hoof, zowel voor haar als voor mijn vader. En ons natuurlijk!
MOBY: wat een top uitslag; gefeliciteerd.van zo'n uitslag dromen we allemaal tzt. RITJE: wat fyn dat het meegevallen is; en jij gaat ook voot zo'n goeie uitslag als Moby. SANDRA: welkom, leuk dat je uiteindelijk toch mee komt kletsen. BENTHE: succes, hopen op goeie eitjes. Wij hebben weer een leuk klusweekendje achter de rug. Hij kan geen genoeg van me krijgen zegtie. Nou das toch wel het tegenovergestelde van 3 wkn geleden en daarvoor.Maargoed, ik ben er blij mee.
Ha ha Sanrob, mooi is dat! In elk geval heb je wat je hebben wilde! Nieuwe Sandra, Welkom hier, niet iedereen praat al even lang mee hoor! En voor iedereen was er een eerste berichtje. Dus voel je vrij om je ei hier kwijt te kunnen.
dank je wel sanrob ik zal er graag gebruik van maken om af en toe even mee te kletsen enne ook toevallig jouw man heet zeker ook rob? die van mij namelijk ook. veel liefs sandra
ANNNA: watn heerlijk nieuws, je mams naar huis. Heerlijk. Ja ik heb nu zeker wat ik wilde. SANDRA: hij heet Robert. Grappig.
@Anna: fijn dat je moeder naar huis mag.....het herstel gaat thuis vaak veel sneller! @Sanrob: nou niet gaan overdrijven he? straks kan je nog niet meer lopen! (ha-ha) Fijn voor je ,dit biedt kansen! @Benthe: jij ook succes!
Hoi allemaal heb de berichtjes gevolgt. Helemaal te gek zulke positieve uitslagen. Ik vindt het alleen soms nog moeilijk iedereen uit elkaar te houden Sorry! Want hier wordt wat af gekletst Wel heel gezellig! Mijn banner klopt nog steeds niet, heb het al diverse keren geprobeerd. maar lukt niet. In elk geval veel liefs voor iedereen. Groetjes Beele.
@ Ritje: meid, wat fijn dat de VP is meegevallen. En nu duimen voor een goede uitslag. Veel succes! En hopelijk weet je snel of je een zoon of dochter krijgt @ Moby: wauwie, wat een geweldige uitslag. Ga je evengoed een VP doen? Lijkt me niet nodig, toch? Mazzelaar . En nu genieten hè. @ Benthe: spannende tijden voor je. Jammer dat je baas nu net ingeruild wordt voor een nieuwe. Heel veel succes met vertellen. Ik ga keihard duimen dat je een paar mooie eitjes hebt. Hou ons op de hoogte @ Anna: top dat je mammie al zo snel naar huis mag. Lekker in de eigen omgeving opknappen. Nogmaals heel veel sterkte voor jullie allemaal. @ SanRob: goedzo dat jullie weer een goed klusweekend hebben gehad. Inhalen die hap. En nu snel roze worden he. @ Sandra: welkom bij de oude taarten club. Hopelijk breng je ons snel goed nieuws. Veel succes met snel roze worden. @ Beele: leuk je weer eens te zien hier. Alles goed met je meid?
ja die man van mij heet ook robert maar ik heb hem altijd rob genoemd is wat makkelijker vind ik maar echt toevallig dit zeg.
Hoi Diaantje, Eigelijk gaat het niet zo lekker, Heb vandaag een positieve ovutest en man ligt met griep op de bank te slapen, gisteren hadden we er wel werk van gemaakt, maar ik had vandaag op herhaling gehoopt! Gezien mijn leeftijd 45 jaar telt elke maand! Dus zal deze maand wel niet veel meer worden. Dus zoek ik hier maar wat afleiding. Ergens ben ik het ook wel een beetje aan het opgeven na 2 jaar proberen. groetjes beele.
Nou MOBY dit is dus voor mij echt nieuw, dat mijn lichaam het aankan paar sex in een weekend. Heb operatie gehad en ook daarna was 1 x per week wel het maximum(of ik moest pijnlijden) en nu heb ik zo goed als nergens last van. Gaat een wereld voor me open, haha. Als je dit niet kent, komt dit heel vreemd voor. Maar ik ben er reuze blij mee.
He BEELE, watn pech een zieke man.Maar gelukkig hebben gister wel lol gehad, dus de kansen zijn niet helemaal verkeken deze maand. Hoop toch zo voor je dat het nog gaat lukken. SANDRA: das echt frapant zeg, lache.Nou jullie hebben al 3 kids, dus aan de naam zal het niet liggen. Wij hebben er nog geen, dus wie weet staat me nog het 1 en ander te wachten, ahaha
Hoi Sanrob, ik doe hier nog maar z'n 3 weken mee, en wat kan er dan veel veranderen, ik bedoel jou sexleven. HAHAHAH goed voor jou, en nu maar afwachten wat het brengt, nu afvast veel pret begrijp ik. groetjes Beele.
Inez, Chris is ook in blijde afwachting ...... maar dan van een brief van het AMC met de operatiedatum om de olie uit z'n oog te laten verwijderen. Pas daarna is er weer wat vooruitgang te verwachten in zijn zicht. We hopen dat de operatie eind april gaat gebeuren, dat was de maximale tijd dat die olie erin moest blijven zitten. Ja, alles afronden met de nalatenschap van mijn tante speelt nog steeds. En zal nog wel even zo blijven, tis wat om een groot huis leeg te halen waar ze járen in gewoond heeft en van alles heeft opgespaard. Veel emoties, veel regelwerk, veel paperassen. Maar haar huis is nu net verkocht (joepie!), we hebben tot half augustus voor de oplevering. Lola, ik hoop voor je dat je vannacht wat beter kunt slapen! Ritje, fijn dat je de punctie nu achter de rug hebt. Ik duim voor een mooie uitslag! Moby, gefeliciteerd met het prachtige resultaat van de nekplooimeting! Benthe, wat vreselijk spannend voor je morgenmiddag, ik zal aan je denken meid. Thnx voor het afmaken van je zin Anna...... ik dacht al, werken m'n hersens nou zó slecht? Wat fijn dat je moeder morgen naar huis mag. Die SanRob, is ineens een wilde klusser geworden
Hey Beele, Wat jammer dat je man nu net de griep heeft. Maar gelukkig hebben jullie gisteren goed je best gedaan. Ik duim voor je hoor.
Heb eve een vraagje wie is hier eigenlijk de oudste? Ben ik zeker, met mijn 45 jaar! Zijn hier vrouwen geweest zo oud als ik en toch nog zwanger geraakt? Alvast bedankt Beele.
Hehe, daar ben ik ff. Ben vandaag op stap geweest om een een dinertje voor te bereiden voor aanstaande weekend. Aangezien ik vanaf morgen in Amsterdam ben, moest ik het nu wel doen. Ben gelukkig redelijk geslaagd. @Lola: hier dan eindelijk een foto: De rest volgt nog dames.....sorry ff druk! Knuffel, M.