Hoi Lola2, Ben ik mee eens, Wat belangrijk is te weten. Wat voor leefstijl heefd donor. Rookt hij bv. dan is zaad vaak ook slechter! maar gezond zaad, leeft zoals ik heb gelezen wel 72 uur. Bij mij zelfde deze maand, zondag geklust(stom woord) maandag, positieve test, niet geklust man was moe en beetje ziek. Dinsdag nog het zelfde. Woensdag wel heel gezellig geweest, maar te laat! Dus ik moet het ook van de dag voor de positieve test hebben. Laten we samen duimen! Groetjes Beele.
Dank voor jullie reactie/meedenken Lola en Beele! Ja, dat van die 72 uur heb ik ook ergens gelezen maar ik kan het haast niet geloven.....zo lang? Zijn dat niet uitzonderingsverhalen? Onze jonge God rookt niet, drinkt niet, hij let juist extra goed op, om zo'n optimaal mogelijk zaad te produceren. In dat opzicht boffen wij enorm!
Ellen loopt weer rond in de Praxis! Beele, de innesteling vind gemiddeld een week tot 10 dagen na de ovulatie plaats. Lola2, je hebt de start van de LH-piek mooi te pakken gehad bij die 1ste posi test, dus goede timing hoor! En ja, zwemmertjes overleven gemiddeld een dag of 3.
Nee Lola2, Dan mag je er gerust van uitgaan!1 Dan is het geen uitzondering, maar een gewone zaak! Dus heb vertrouwen wat het zaad betreft. Groetjes Beele.
Twas de moeite bijna niet, maar neem maar aan dat mn menstruatie was.Want het is alweer voorbij. Ach kunnen we er dit weekend weer tegenaan.
Een collegaatje van mij kan ik af en toe wel schieten. Vlgs haar moet je gewoon ff op het juiste moment "het" doen en hup.... Nu had ze weer iest zoooooo grappigs(dus niet). Ze heeft nieuwe auto gekocht met haar vriend, een station, en nu gaan ze zeggen dat het alvast is voor de gezinsuitbreiding. En dan afwachten hoe lang het duurt voordat mensen ervan maken dat ze nu al zwanger is (wat ze dus niet is). HAHAHA echt een lol had ze, vond ze een goeie grap. Nou sorry, ik vind dom, kinderachtig. En nu kan ik het helemaal niet hebben. En nu ik het aan opschrijven ben, komen pas de tranen. Sorry, moest het ff kwijt.
Och SanRob, wat rot voor je. Gooi het er maar uit. :x Wij begrijpen je. En daarna, weer hopen voor mei! groetjes Beele.
Hoi allemaal hier weer eve een vraagje. Wie heeft ooit gehoord van thuis test voor zaad kwaliteit? En zo ja ervaring mee.
Ja ik wil de laatste maanden dat ik het nog wil proberen alles uit de kast halen! Want met minder zaad is vrijen op de dag van eisprong nog belangrijker. En is een dag ervoor of ernaar niet gunstig. Nu wil mijn man niet naar de huisarts. Dus zou z'n test een uitkomst zijn.
Ik vind ook van niet, hoe hoog is haar IQ eigenlijk? Ik vind het een tamelijk puberale opmerking... ](*,)
Hee die Beele, Waarom maak je van je vraag (thuistest zaad) geen eigen topic? Ik kan me voorstellen dat je alles op alles zet! Zet 'm op; en o ja, goed dat je niet meer rookt!
NOD 15-04 Diana 17-04 Smoeltje 20-04 Benthe 04-05 Ellen/Annna 06-05 Diaantje 15-05 SanRob AFSPRAKEN 22-04 Diaantje 1e IVF gesprek 07-05 Inez gyn 06-05 Lola 20 weken-echo (14.30 uur) 07-05 Lola vk (18.30 uur) 09-05 Inez pretecho 28-05 Inez VK 20-06 Inez gyn BEVALDATA 03-07 Nin0 06-07 Lientje 28-07 Inez 04-08 Natas 19-08 SM591 (Pien) 22-09 Lola 29-09 Ritje 09-10 Zico 03-11 Moby 11-11 Vozzie 13-11 Anja
@SanRob: Op jouw verzoek heb ik NOD in de lijst aangepast, maar ik hoop eigenlijk dat je wat te voorbarig bent geweest aangezien je NOD pas de 22e zou zijn... @Smoeltje & Diana: Hoe is het met jullie?
Sanrob, toch nog ongesteld geworden. Jammer meid. Maar toch moet deze maand erg positief voor je zijn geweest met jullie nieuw hervonden klusleven. Ik kan me voorstellen dat je die collega zo af en toe wel zou kunnen schieten. Dat klinkt wel erg makkelijk zo. Nou ja, misschien beter dat zij het zegt dan iemand die bij z'n volle verstand is zullen we maar zeggen. Lola2, de kansen zijn zeker nog niet verkeken, want zoals al door de anderen gezegd, sperma kan het wel een paar daagjes volhouden en je hebt 2x kunnen insemineren voor je positieve ovutest. Dat klinkt best wel hoopgevend.