He hallo hier. Ik zwerf al een weekje op allerlei forums maar het is best moeilijk ergens tussen te komen. Toen zag ik ineens dit forum en dat klopt helemaal. Ik ben 38 en net begonnen. Ik ben 4 jaar geleden mijn man tegen gekomen (na een andere lange relatie met een oudere man) en na een jaar wilde ik wel graag een kind. Hij vond het allemaal wel eng. Hij heeft een zoontje van 10 en zijn ex was na de geboorte heel erg veranderd/afstandelijk etc. Dus voor hem hoefde het allemaal niet zo nodig .Maar uiteindelijk ben ik begin juni toch gestopt met de pil (ontrekking 2 juni). Toen een maandje veilig en op 29 juni echt ongesteld. Nu voor het echte werk. Ik had dus volgens deze cyclus afgelopen zaterdag weer ongi moeten hebben .Maar nog niks, behalve rare buik, opgezet krampjes, meer soort blaasontsteking etc. Geen echte ongi-pijn. Ik durf eigenlijk nog niet te testen .het is statistisch toch onmogelijk? Ik dacht ik heb nog 10-15% kans. En het duurt zon 3-6 maanden meestal langer! Ik word wel gek ervan. Heeft iemand dit ook gehad? Mijn man gaat vanmiddag een test kopen, morgenochtend ga ik testen .. Verder volg ik de gebeurtenissen ook hier.....als het mag.
Coto500, altijd goed hier hoor! We zitten met zn allen in het zelfde schuitje, allemaal boven de 35. Helaas heb ik met jouw verhaal geen ervaring. Maar wel heel erg spannend! En als je naar de leeftijd van alle meiden hier kijkt is er heel veel mogelijk hoor. Heel veel succes!
Ja dat is waar, je hoort vanalles. Mijn man is wel een beetje van slag geloof ik want het lijkt wel erg snel te gaan. Maar ik weet het niet hoor ik geloof het pas als ik het streepje zie (en dan nog niet denk ik)...thanx voor de steun.....
welkom coto500 en het is verschillend de 1 is vrijs nel zwanger bij de andere is het moeilijker elk lichaam is anders en elk paar is anders.... de eerste dat duurde 3 jaar om zwanger te worden nu op 41 jaar na 6 maadn! zo zie j maar als je lichaam nog gezond is en wil... kan het nu al raak zijn, hou ons op de hoogte hoor! Schiela ja hou ons op de hoogte, zou leuk zijn, Ritje
Ja dat ga ik zeker doen. Ik hou jullie op de hoogte. Ik wil het nog tegen niemand zeggen maar dat is zooooo moeilijk! Daarom is dit forum heerlijk. waaaah morgen testen doei
@ COTO500: welkom hier bij de oude wijvenclub, hartstikke gezellig hoor! Leuk dat je mee komt kletsen. Wat spannend dat je nu al overtijd bent. Wens je veel succes met testen morgen. Wie weet mogen we je meteen roze in onze lijst toevoegen. @ SHEILA: nog steeds niks van INEZ?
Coto500 en Febr21 welkom Coto wel even morgen het resultaat laten weten hoor. Wij zijn erg nieuwsgierig hier Was ook even aan het kijken of er al nieuws van Inez was, maar nog niet. Ja Ritje: Jules al een maand en hij glimlacht al naar me sinds een week. Echt superlief. Jij bijna jarig en bijna moeder op de jonge leeftijd van 42.
Jajaja de test heeft mijn man vanmiddag gekocht (lief he) dus als er niks "tussen" komt dan ga ik morgenochtend testen....spannendddd. Ik hou jullie op de hoogte hoor!
Doen coto500.... we wachten spannend af... en ni0 wat krijg jij dat mooi gezegd, jarig op mijn jonmge leeftijd ik ga blozen al had Diaantje hierboven ons niet de oude wijvenclub genoemd... sappig en lachwekkend, maar is lief en vertederend van jullie beiden.... als we zo maar verder doen! en vergeet niet dames kinderen houden ons jong! daarom beginnen we toch weer he liefs Ritje
@feb21Welkom het is hier echt leuk en gezellig, zit hier zelf ook maar net maar echt leuk kan over alles praten. @Natas ik hoop dat alles goed komt, wens je veel sterkte. @Anja ik heb tijdens de zwangerschap van mn zoontje dozen met rennies gegeten kan geen kwaad tijdens de zwangerschap/of een stukje gember ontbijtkoek of gewoon een slokje melk of vla.
Hoi coto500 welkom hier en hoop dat je snel positieve test in handen hebt... Weet iemand al iets van Inez?
Lekker makkelijk ik sluit me hierbij aan. Inez heeft volgens mij aangegeven dat ze tot het moment dat ze uit het zh is geen contact met ons kon opnemen. Dus het kan nog ff duren!
FEB21 en COTO500 welkom; en coto500 de wonderen zijn de wereld nog niet uit hoor, wie weet heb je een goeie voltreffer gehad. Hoop het voor je. NATAS: ik duikm megahard voor je stiefvader dat hij toch redelijk goed wakker word. Mijn vader ligt in het ziekenhuis aan een vochtinfuus met antibvraakmedicijn. Vanmorgen met de ambulance op laten halen, want overeind ging niet. van 9.30u tot 15.30u in het ziekenhuis gezeten, toen lag hij eindelijk op de juiste plek. Morgen buikecho en afwachten of ze daar wat op zien.(voor degenen die het niet weten; hij jeeft darmkanker met uitzaaiingen in de lever die goed gereageerd hebben op de chemo) ANNNA: hoe is het eigenlijk met jouw moeder? Ik heb nog wel aan INEZ gedacht toen ik in het ziekenhuis was, raar idee dat in het zelfde gebouw was en ah bevallen was.
ANJA: Antagel helpt goed. Ik heb zowieso snel last van mijn maag, maar mag mn maagmedicijnen nu niet innemen en neem dus antagel(als het nodig is) Ik denk ook regelmatig aan KAAT. Ze loopt maar een week op mij voor. Ik ga er nu maar even vanuit dat het goedgekomen is. Wil niet aan de andere mogelijkheid denken, bah.
Ben toch zó benieuwd naar het kindje van Inez... @Shiela & Veronika: Pb me jullie 06-nummer maar, dan zorg ik ervoor dat jullie een sms-je krijgen zodra Jasmijn's zusje is geboren... Ik ben ook erg benieuwd hoe het met Kaat gaat, maar ik ben bang dat het niet goed is... @Miss Daantje: Dikke knuffel voor jou enne... laat de traantjes maar komen hoor, dat lucht op! @Febr21 & Coto500: Welkom hier! @Natas: Ik hoop echt dat je stiefvader goed uit zijn coma ontwaakt... [-o< @Anja: Gaviscon schijnt ook goed te helpen en dit geneesmiddel mag je gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap! @SanRob: Ik wens jouw vader ook heel veel sterkte! Morgen mijn nieuwe auto ophalen... \/ \/
Helaas niks gehoord van Inez. Hoopte het stiekem een beetje maar helaas. @Lola ik ga mn nummer naar je sturen. Ik vind het zo spannnend allemaal. Ik heb het gevoel dat ik iedereen hier al jaren ken. Grappig he! En als ik dan ook nog een keer aan de beurt kom om iemand te moeten sms-en dan word ik heel happy!
Nog geen nieuws dus van Inez. Oh en Anja ik had vreselijk veel maagzuur en kocht ook heel veel Rennies. Die drankjes leken mij zo vies. Verder geen vette dingen eten en zo min mogelijk koolzuur. Kussen onder je hoofd (of liever 2) en zodra je bevallen bent is het weg. Ik vond dat een groot voordeel. Ook nog geen nieuws van Coto dus.
Heeeeel bizar. Vanmorgen om 6 uur, zo nodig plassen... Dus de test gedaan. ZWANGER! Hele groot dik vet kruis.... Ik bibber nog steeds! Ook mijn man was helemaal van slag! Goud zaag zei die, de schat. Vanmorgen was het kruis er echt nog steeds! Ik hoop dat dit verhaal een ieder een beetje hoop geeft en dat degene die nog wachten snel beloont worden!