Lola, geweldig hoe je dat heb gedaan. En dat je geen pijn had is toch alleen maar goed, want tijdens pijnlijke weeen niet alleen jij stress heb, maar ook de kleine. Dus jij heb het voor jullie allebij gedaan. Je ben een KANJER. Geniet van je kleine wondertje. Ritje, wat een mooi foto's. Echt mooi om straks terug naar te kijken. En nog even vol houden. Je bent er bijna. Zico, jij moet ook nog even. Sterkte meid. Nino, jij makt het weer spannend. Je kan zwangerenlijst niet missen. Haal vooral geen geke dingen in je hoofd, hoe dan ook, je kan nu de resultaat niet beinvloeden. Doe gewoon een testje. Met twee weken overtijd moet toch al duidelijk zijn.
Gebeld met de verloskundige en ik mag er over 3 weken al naar toe. Heel heel erg eng. Maar ik ben zo enorm blij dat we er dan al naar toe mogen!
NOD 12-09 Benthe 17-09 Sandra1967 19-09 MaMa2X 21-09 Veronika 23-09 Diaantje 26-09 Ellenk 28-09 4xmamma 06-10 Giegel AFSPRAKEN 15-09: Diana eerste controle gyn 15-09: Anna - VK 24-09: Miss Daantje - 1e echo 29-09 Coto nekplooi-echo 29-09 Giegel gyn 08-10 Shiela - verloskundige 1e echo BEVALDATA 29-09-2008 Ritje 09-10-2008 Zico 03-11-2008 Moby 11-11-2008 Vozzie 16-11-2008 Anja 17-01-2009 Kaat 26-01-2009 SanRob 12-03-2009 Anna 05-04-2009 Coto 18-04-2009 Diana 09-05-2009 Miss Daantje 22-05-2009 Shiela BEVALLEN 29-06-2008 Nin0 - zoon Jules 20-07-2008 Lientje - dochter Danique 29-07-2008 Inez - dochter Yelina 03-08-2008 Natas - dochter Danique 13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie
he meiden, zit weer met harde buiken, de kleine volop in beweging, pijn in schaambot en staartsbeentje. Ik ga bankhangen, hopelijk ben ik straks dan beter.
Hey meiden, @ RITJE: mooie foto's meid, lekker buikje en je mag nu ook aftellen, hè. Sterkte, ik denk aan je, *knuf* @ ZICO: bij jou is het ook echt aftellen geblazen. Heel veel sterkte met de laatste loodjes, denk aan je en ook een *knuf* voor jou! @ MISS DAANTJE: jammer dat je je niet lekker voet meis, maar het is allemaal voor het goede doel hè, en we hebben het er allemaal voor over, toch? Fijn dat Randy zo lief voor je is. Laat je maar lekker verwennen! @ BENTHE: heb je al nieuws voor ons? @ NINO: welkom terug en fijn dat je een leuke vakantie hebt gehad.....en het is weer spannend...hou ons op de hoogte! @ SHEILA: heel veel succes over 3 weken. We gaan allemaal voor je duimen dat het dit keer helemaal goed gaat komen.
net een testje gedaan en negatief, dus toch niet. Het is beter, maar ik was ervan overtuigd een tweede streepje te zien, dus ben toch beetje teleurgesteld.
Hey nino, hm, toch jammer he... Ja Benthe, hoe is het meid? En dan, wie is de volgende ookweer? Sandra, dan Mama2x, dan ikkuh.. (Ik voel niks).
Nou, mijn ritme heb ik nog niet echt gevonden. Einde vd week een maandagochtend ben ik bekaf! Genieten doe ik al steeds meer, maar ik zou dolgraag de eerste trapjes willen voelen! Kopen heb ik ook nog niet gedaan. We hebben wel een schitterende mand gekregen van mijn ouders (lees moeder) boordevol kadootjes. Voor iedere maand 1, maar het zijn er zoveel dat het voor een olifantendracht nog genoeg is. Foto staat in mijn album. Ik moet me wel beheersen om niet meteen alles al open te maken! Hee Nino is terug! En met wat voor een binnenkomer.... Gosh meid! Oh nee, toch niet lees ik nu! Ik snap je teleurstellin. Positief testen is toch ook zo leuk! Ik zou het bijna nog eens doen voor de lol! Fijn dat Jules het zo goed deed in de vakantie! Gelukkig was het regelmatig wel aardig weer. Had Nino het ook goed naar zijn zin? Zico Het was inderdaad een mooie maan vannacht. Ik kan me voorstellen dat dat een reactie gaf op je kleintje. Natas, Wat vervelend van Chris oog. Ik hoop toch echt dat de natuur verder geneest. 35% is wel weinig. Ritje, meidje toch wees toch eens eindelijk rustig. Ga de hele middag eens dromerig naar jullie droomfoto's staren. Die van jou met BUIK vind ik prachtig! Lola, Jouw verhaal klinkt helemaal niet om je schuldig voor te voelen hoor! Alsof je pas na 24 uur leiden het verdiend. Sterker nog, ik zou het zo ook wel willen. Ik voel er niet veel voor om op te scheppen over 'de zwaarste bevalling allertijden' Haha Daantje, Jij bent goed zwanger zeg! ik herken het helemaal! Shiela, Goed dat je al een afspraak hebt! Leuk en spannend vooruitzicht! SanRob, Wat een kanjer je neefje. Ik zat met tranen in mijn ogen. (een goede knul! Die verdient ook niet zo'n groot verdriet). Maar dat doen jullie geen van allen.
@Nino nu kan je er nog even over nadenken! kun je nog steeds beslissen he, @Annna, hier was de gyn weer aan de beurt, alles goed alles mooi ingedaald maar de opening is er niet, anders zette hij het in, ik heb gezegd de 29 tot dan draag ik verder geen dag, was het eens en volgende week gaan we het bespreken! mijn aanvallen van lage bloedruk heb iets gehad, dat helpt, rusten meer doen, en probeer het dus we tellen af! @Diaantje en de anderen bedankt vond de foto ook mooi hangt in het groot in de etalage van men schoonbroer en zusje ben er niet zo voor maar dit was wel een mooie! ik vind dat ik en op papier pakken niet zo goed samen gaan fijne avond iedereen liefs Ritje
Allereerst, @Lola VAN HARTE GEFELICITEERD MET DE GEBOORTE VAN EMMA! Lief dat jullie aan mij gedacht hebben! Helaas... zaterdagochtend was mijn hoop alweer vervlogen! Ik was dit weekend niet echt in de stemming om te schrijven, er zijn nogal wat traantjes gevloeid, eerlijk gezegd! Nog steeds ben ik niet helemaal heppie de peppie, steeds meer bekruipt het gevoel mij dat dit allemaal zo zinloos is... Hoe ver moeten we gaan voor onze kinderwens? Ik zie het even niet meer zo zitten... Niettemin ben ik vandaag weer begonnen met maar weer een ronde Clomid... Gr. Benthe
Lola wat een heerlijke bevalling heb je gehad meid, fijn! Sheila, kan me voorstellen dat je je onzeker voelt. Maar over 8 maanden hou jij een prachtbaby in je armen, afgesproken! Welkom terug Nino. Met een beetje een dubbel bericht lees ik, en dat kan ik me voorstellen. Zico en Ritje, sterkte met de laatste belgische loodjes En Ritje, prachtige foto's! Ah Benthe, wat balen
@ NINO: oh, toch niet, lees ik. Vindt je toch wel jammer, geloof ik hè! @ VERONIKA: ook al voel je niks, hoe vaak hebben we hier al gelezen dat het dan toch raak is. Ik duim keihard voor je...natuurlijk ook voor degenen die voor je aan de beurt zijn en voor mezelf...hihihi @ ANNA: hartstikke leuk die mand van je moeder! Het zou mij ook echt nieuwsgierig maken, maar nu heb je iedere maand een verrassing en hoe minder er uit te pakken valt, hoe dichter bij de bevalling! @ RITJE: wees er trots op dat je foto in de etalage hangt, hij is het echt waard hoor, je plakt geweldig! Heel fijn dat alles mooi is ingedaald. Veel succes volgende week bij de bespreking met je VK. @ BENTHE: balen meid , heel herkenbaar, ik ken het gevoel. Vraag me ook steeds weer af als de verschijnen, waar we het nog allemaal voor doen. Het gevoel van: dit gaat nooit lukken, dit is ons niet gegund...en dan komen de tranen weer. Toch goed dat je weer aan de Clomid begonnen bent. We geven nog niet op, oké? Heel veel sterkte in de volgende ronde en ik blijf voor je duimen dat het heel snel jouw beurt mag zijn. Hele dikke *knuf* @ NATAS: nog steeds heel veel sterkte voor Chris. Hoop idd dat moeder natuur Chris meer zicht geeft!
@sanrob een prachtig filmpje een tranen trekker voor mij @Lola wat een mooi bevallign ik teken er voor als het ooit zo ver komt bij mij @Ritje ik snap goed dat je zo iets hebt van laat mij maar even met rust het kindje komt waneer het komt, doe maar lekker rustig aan en geniet van de laatste loodjes straks ga je je buik nog missen dat had ik in ieder geval wel @zico rustig aan doen hoor je moet nog even volhouden en volle maan ofniet gewoon lekker blijven zitten kleintje
Hey Nin0, weer terug van vakantie. En met dubbel nieuws. Ik kan me best voorstellen dat je het ergens toch best leuk vindt, nog zo'n kleintje erbij. Ons verstand en ons gevoel kunnen elkaar hierin toch flink tegenspreken. Benthe, wat jammer meid. Ik had het zo anders gehoopt voor je. Heel veel succes deze nieuwe ronde met hopelijk als prachtig eindresultaat een positieve test.
Lieve Benthe en alle anderen die hoop moeten putten. Ik vond dit berichtje zo positief en hoopgevend, dat ik het jullie ook wil laten lezen. Ik wens iedereen zo'n wondertje toe. http://zulu.messageboard.nl/13033/viewtopic.php?t=1457 Bij de VK hebben wij weer naar ons eigen wondertje mogen luisteren. Verder was mijn bloeddruk, en HB ook mooi en mijn baarmoeder was mooi hoog. Ik ben zo benieuwd wanneer ik het kindje zal gaan voelen.
Fijn dat alles weer goed was Anna. Je kindje voor het eerst voelen, dat is zo speciaal! Kan me voorstellen dat je daar naar uitkijkt, ik mis het soms nog wel. Ik voelde het rond de 17 weken voor het eerst. Ik hoop jij snel!
Zo hèhè, eindelijk wat foto's verwerkt van de afgelopen week. Ik heb weet-ik-hoeveel foto's van Danique En van haar met papa, tante, oma, stiefopa, en ga zo maar door. Maar het nadeel van zelf de camera vasthouden is dat ik er niet op sta met m'n kleine meid. Van 't weekend heeft iemand es foto's van mij genomen, ben ik erg blij mee. Dus ik ga nu spammen! De eerste van bv geven, altijd een fijn moment (behalve als ze zoals vanmiddag me als fopspeen gebruikt, hihihi)