Heleen, welkom en succes! Bebek en Liesben, jullie weten de spanning wel op te voeren zeg! [-o< Annna, het lukt nog niet echt he, dat rustiger aan doen? Benthe, een nieuwe fase ingegaan. dat het maar tot een prachtig roze in 2009 mag leiden
Wat een leuk welkom, dank dames! En uiteraard wens ik jullie ook een spoedig vervulling van jullie wens toe!
Goedemorgen allemaal, Liesben, vroeg testen is niet altijd zeker maar ik heb 2x voor mn NOD zwanger getest. Maar goed er zijn dus 2 kanten aan dit verhaal. Hellen, welkom hier. Niet te veel cijfers lezen want dan word je echt gek. Lees hier maar eens terug dan word je ook best blij. We zijn misschien iest langer bezig maar ik denk niet dat we het slecht doen. En Benthe, nu ben jij echt een keer aan de beurt hoor! Ik ging het jouw zo enorm enorm erg! Knuffel!
goede morgen allemaal. weer een dag verder. ik sta trouwens niet bij de afspraken van december. ik ga 30 december voor intake naar vk. verder gaat alles lekker hier. nog geen groeiende buik, maar wel vreselijke grote borsten aan het krijgen. mijn god, als het nu al zo hard gaat, hoe zie ik er straks uit. toch geen pamela anderson he. ik heb gisteren een boek gekocht om mijn zwangerschap bij te houden, dat deed ik bij de vorige ook. is nu leuk om terug te lezen. ik ben nog niet begonnen, want het is nog wel kort, en ben toch een beetje bang dat het misschien mis gaat. volgrnde week misschien. dan ben ik 7 weken en lijkt het weer wat meer. groetjes.
Welkom hier Hellen, tis net een warme deken soms Iedereen dank voor de bemoedigende woorden. Ik wacht het even rustig af, en overleg vanavond even met lief of we vandaag al testen of anders het weekend. Maar jullie horen het zodra ik wat weet, positief of negatief. EN nu ga ik even op de meneer van de verwarming wachten voor het jaarlijkse ketel-onderhoud.
NOD 17-12 Bebek/Carola 21-12 Mama2X 23-12 Mexicang 26-12 Giegel 07-01 Veronika 10-01 Ellenk 13-01 Benthe AFSPRAKEN 08-12-2008: VK (Annna?) 16-12-2008: Miss Daantje - controle gynaecoloog 23-12-2008: Benthe - echo na een week Gonal-F spuiten 30-12-2008: Miss Daantje - 20weken-echo! 30-12-2008: Shiela - controle verloskundige 30-12-2008: ellybelly intake VK 02-01-2009: Shiela - 20weken - echo 06-01-2009: Ollebolleke controle gynaecoloog BEVALDATA 26-01-2009 SanRob 12-03-2009 Anna 05-04-2009 Coto 05-05-2009 Kaat 09-05-2009 Miss Daantje 22-05-2009 Shiela 08-06-2009 Limmeke 02-08-2009 Ollebolleke BEVALLEN 29-06-2008 Nin0 - zoon Jules 20-07-2008 Lientje - dochter Danique 29-07-2008 Inez - dochter Yelina 03-08-2008 Natas - dochter Danique 13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie 24-09-2008 Zico - dochter Sterre 26-09-2008 Ritje - dochter Silke 07-11-2008 Moby - zoon Terrence Valentijn 18-11-2008 Vozzy - dochter Laura 25-11-2008 Anja - zoon Jaron ellybelly, je staat erbij!
Hellen, welkom hier en succes. Het voelt hier inderdaad als een heerlijk warme deken, zo warm, dat de inmiddels bevallen meiden hier niet weg te slaan zijn. Je komt hier van alles tegen. Geluk maar ook verdriet, dat ligt zo dicht bij elkaar wanneer je probeert zwanger te worden. De een is meteen zwanger zonder problemen, een ander is wel snel zwanger, maar heeft net zo snel weer een MK, bij weer een ander lukt het maar niet. Het fijne van dit clubje is, dat je je gesteund weet door dik en dun.
Ollekebolleke, wat geweldig he? Wanneer je voor het eerst zo'n mooi kloppend hartje ziet. Op naar de volgende afspraak. Liesben, wat maak je jezelf heerlijk gek meid. En zoooo herkenbaar. Ik hoop van harte voor je dat het raak is, maar uit eigen ervaring weet ik helaas ook dat je lichaam je ook heel goed voor de gek kan houden. Bebek, spannend hoor. Benthe, ook voor jou breken weer spannende tijden aan. Heel veel succes meid en op naar de echo van volgende week! Anna, vervelend dat je last hebt van je bekken. Met vandaag erbij nog 2 werkdagen en dan vakantie en lekker uitrusten meid! Nin0, fijn dat bij jullie ook alles nog goed gaat, op wat snotneusjes na. Voor, op of na je NOD testen, dat is altijd een discussiepunt, bij welk topic je ook komt. Ik denk zelf dat het niet zo heel veel uitmaakt of je nu (vlak) voor, op of na je NOD test. Als het fout gaat gaat het fout, als het goed gaat gaat het goed, het tijdstip waarop je test heeft hier geen invloed op. Met testen moet je gewoon doen wat goed voelt. Voor mezelf vond ik het ondanks het verdriet rondom de MK's toch op een of andere manier prettig om te weten dat er iets heeft gezeten, ondanks dat het hier meerdere keren fout is gegaan.
Helemaal mee eens. Testte echt pas een beetje duidelijk zwanger 5 dagen na NOD maar beide keren 1-2 dagen voor NOD al wel met een loep een streepje.... En iid of nu fout gaat of niet dat heeft met testen niets te maken.
Ollebolleke fijn al een hartje te zien kloppen, wauw geniet ervan meisje, je bent al goed op weg.... Hellen welkom hier en er zijn hier al moeilijke gevallen geweest om zwanger te worden en toch met succes gelukt geef de moed dus niet te snel op! liefs Ritje
Hoi iedereen, heb mijn banner en avater een beetje persoonlijker gemaakt! dikke duimen voor de testers! Benthe,zie je nu ook bij iui topic fijn he
Bebek en Liesben wat spannnend hier draaien de duimen voor jullie beiden.... Anna elke zwangerschap is anders neem je tijd en je rust, belangrijk voor jou en je baby, denk aan jezelf meisje! nu kan ik jou de woordjes toefluisteren die jij me toen als goede raad gaf en ik wist dat je gelijk had! Hier is een warmte van steun en liefde op dit forum t is zijn geweldige dames stuk per stuk! voor ieder van jullie voor Kerst liefs Ritje
Aangezien verwarmingsmeneer er nog niet is, hier nog maar even neuzen Dit is voor mij wel by far het gezelligste forum-onderdeel. Hier kan ik al mijn zorgen en dingen kwijt, die mijn lief eigenlijk niet snapt. (want ja, man...) Anders zou mijn vriend echt gek worden denk ik, als ik alles bij hem neer zou leggen Op sommige andere onderdelen ben je soms een dag niet online en dan heb je 15 pagina's bij te lezen...niet te doen dus. Leuke banner Olleke! Net dacht ik zelf toch ongesteld te zijn geworden, dus snel naar de wc. Niets, alleen wat dikkig, wit slijm. Op een of andere manier heb ik nu het gevoel toch ongesteld te gaan worden, maar ik weet niet waarop dat gebaseerd is. Heb verder nog exact dezelfde symptomen. Misschien zelfbehoud? Als ik er van uit ga dat het niks word, kan het alleen maar meevallen... Maakt niet uit, ik wacht af. Bebek al nieuws?
Emma heeft gisteren weer - zij het aarzelend - uit de fles gedronken ! Ik had Roy alleen met Emma gelaten en ben samen met Jasmijn gaan douchen, zodat ik uit Emma's nabijheid was. Roy heeft eerst de Tommee Tippie fles geprobeerd, maar dat vond hij geen succes. Daarna de fles met het grote gat in de speen geprobeerd. Toen dronk ze uiteraard wel - zel móest wel - maar Roy wilde toch ook nog eens de gewone Difraxfles proberen. En héél voorzichtig, beetje bij beetje, ging de fles leeg. Pffffffffffft, wat een opluchting! Ik hoop dat het vanavond weer zo gaat... Vanmorgen weer drama met Jasmijn bij het afscheid op het kdv! Zo was zó overstuur dat ik huilend ben weggegaan en huilend ben thuis gekomen. Toen ik belde bleek dat het verdriet van Jasmijn nog geen 5 minuten had geduurd. Waarschijnlijk heeft mama dus langer gehuild dan Jasmijn... @Helen: Welkom! @Ritje: Wat een mooie kerstwens... ! @Liesben: Ben je nog niet doorgedraaid van de spanning ? De dag van het slipstaren is begonnen... @SanRob: Kijk eens op deze pagina: http://www.gedachten-gedichten.nl/welko ... zinnen.htm
liesben, nog een dag. spannend hoor. ik had al bij mijn vorige de test gedaan, want ik wist het eigenlijk zeker. de streepjes waren al duidelijk te zien. bij deze zwangerschap was ik 1 dag later, want had niet eers=der de mogelijk heid. maar streepje was het zelfde. ik zal in ieder geval voor je duimen. heb je hem al in huis? groetjes.
Lola, naar is dat he? Als je je meisje huilend achter moet laten. Gelukkig heeft haar verdriet maar even geduurd. Hoewel het vervelend blijft om haar op die manier achter te moeten laten, geeft het toch ook wel weer rust om dat voor de volgende keer te weten. Fijn dat Emma weer uit de fles heeft gedronken. Ook al was het wat aarzelend, ze heeft het toch maar gedaan. Liesben, meid, ik had in jouw geval allang getest. Zoveel geduld heb ik echt niet.
@liesben : Ja die dagen kan ik mij ook nog herinneren! Ik heb zelfs met tampon rondgelopen, wist bijna zeker dat ik ongi zou worden....het hele gevoel was er....maar nee hoor. @Hellen : Welkom en succes! Hier een succes story : Ik 38 en mannetje 49 en gewoon in 1 keer zwanger geraakt! Tegen alle statistieken in! @Benthe : Veel succes gewenst in deze spannende tijden! Verder vanavond eerste yoga....spannend! Doei
Vandaag zijn we trouwens 9 jaar getrouwd ! Niet dat we iets speciaals wilden gaan doen vandaag, maar dat 'de bruidegom' om 13.00 uur ziek van zijn werk is gekomen, is toch wel héél erg zielig. Hij heeft wel vaker erge hoofdpijn (gemiddeld één keer per maand...), maar gelukkig is het zelden zó erg dat hij er misselijk bij is (meer migraine, zeg maar). Helaas is dat nu wel het geval...