Ja daar ga ik ook zeker van uit, dan valt het alleen maar mee! Ik denk dat ik het allemaal nog even afwacht tot vrijdag/zaterdag...is wel moeilijk allemaal, want heb normaal hele regelmatige cyclus en had vorige keer ook alleen maar beetje oud bloed...ik zit mezelf net zo gek te maken als jij altijd doet, haha! En ik denk dan: zolang er nog niks is, is het in ieder geval geen slecht nieuws...hoezo struisvogelpolitiek, haha!
Hey! Liesben, een cyclus van 29 dagen. En inderdaad, dat wordt een leuke oud&nieuw Ik kan meestal wel goed tegen een baby, maar niet als ik net ongesteld ben geworden, net als jij nu meemaak. Dan zitten er toch tranen en een brok, want dat is wat jij ook wilt. Ik heb de laatste rondes zelfs ervaren dat ik de dagen van de menstruatie eigenlijk helemaal niet gezellig wil zijn, want zo voel ik mij dan niet. Voor mij afwachten wat komen gaat. Op de banner staat 4 dagen, ik denk zelf toch eerder,maar wacht wel. Je zal het zien, een rode kerst, dat is mijn gevoel. Ik moet er niet aan denken, we gaan kerstavond eten bij vrienden en de andere 2 dagen bij familie.... X mex
Hehe, ik ben vanavond alleen, manlief is de hort op. Ik heb net heel ordinair een bak patat en een frikandel weg zitten werken. En een biertje Ik ben ook niet gezelli, voel me zielig en ellendig. Straks vroeg naar bed met een kruik, heb namelijk ook nog eens enorme buikpijn! Waarom denk jij een rode kerst? Speciale reden? Struisvogelen ben ik ook erg goed in 8)
Hihihi...lekker he? Een biertje! Die vind ik ook lekker, van wijn hou ik niet! Rode kerst? Nou, dat is een gevoel. Ik voel mij hetzelfde als vorige maand en toen werd ik hartstikke ongesteld. Maar het blijft afwachten. Ik gok op zaterdag, omdat dan de eerste dag van de vakantie is en ik altijd de eerste dag van een vakantie ongesteld lijk te zijn! Slaap lekker! X mex
@Limmeke: Ik heb mijn vorige berichtje aangepast en erbij geschreven dat in de nieuwbouwwijk 'Kop van Herten' woon. En jij?
ben ik net nog geweest naar nieuwe school van jongste.. sjokken over kerstmarkt daar hehehe yup... niets nieuwbouw meer aan nu hehehehe