35 jaar of ouder en zwangerschapswens of zelfs zwanger?

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by prinses, May 28, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dop07

    Dop07 Bekend lid

    Coto.. toch nog even spannend met je man dus...
    Suzanne... ik voelde me na de mk zowel letterlijk als figuurlijk heel leeg.. en dat terwijl ik onverwacht snel zwanger was en nog niet eens echt aan de zwangerschap gewend was... Ik kan me voorstellen dat het voor jou allemaal nog een graadje erger is en dat je emoties alle kanten op schieten.. *knuffel* voor jou..

    Ik ga zo werken.. laatste dag op dit plekkie.. ze moeten het zonder mij gaan doen en zien daar nogal tegenop begreep ik gister .. :) ... zo maar even langs de super dus voor véél chocola voor bij de koffie.. chocola helpt in 'bange' tijden (in álle tijden ;) )
    Na een driedaags weekend start ik maandag in Zoetermeer :confused: Best ver van hier en bèst in de file... gelukkig is het maar voor een dag of 6.. cursus ;)

    Nu ga ik nog even met Dop knuffelen, mezelf in de kleren hijsen en mijn gezicht erop schilderen... en dat alles in 20 minuten... op het knuffelen wordt niet bezuinigd, dat wordt dus speed-dressing en snel-schilderen

    Iedereen een fijne dag!
    [​IMG]
     
  2. Benthe

    Benthe Actief lid

    Jan 19, 2008
    343
    0
    0
    Office Manager
    Oss
    Hey meiden,

    Hoe gaat het met iedereen?

    @ Giegel: succes met de HSG test!
    @ Suzanne: wat naar dat behalve de emotionele pijn, het verliezen van het vruchtzakje ook fysiek pijnlijk was! Sterkte meid!

    Ik heb het quotje in de SMS-taal ook zitten lezen. Ik erger me eraan en tegelijkertijd moet ik er om lachen. Het is gewoon een klucht als je het zit te lezen maar het jammere is wel dat in sommige gevallen er dus wel een zwangerschap speelt... Dat je er op 18-jarige leeftijd nog niet zo bij stil staat dat het misschien niet zo vanzelfsprekend is om zwanger te raken, vind ik niet zo erg. Ik wilde maar dat ik net zo onbevangen kon zijn! :(

    Hier begint de spanning toe te slaan... Ik ben zo bang dat mijn lijf me weer ernstig voor de gek houdt. :rolleyes: Borsten (tepels) beginnen toch wel gevoeliger te worden, en rommelt van alles in mijn buik (zullen de darmen wel zijn). Ik weet niet zo goed hoe ik het moet omschrijven, het lijkt net of de binnenkant van mijn buik "te klein" is... En al sinds de IUI heb ik het gevoel dat ik ongesteld moet worden. Zul je zien dat ik dat ook gewoon wordt... :(

    Ik word er onrustig van... Het duurt nog zo lang voor ik mag testen, woensdag de 4e pas! Als ik dat uberhaupt haal, de laatste maanden heb ik keurig mijn NOD op de uitgerekende datum. Dus voordat ik mag testen.

    Geduld is niet mijn sterkste kant! Ik durf niet te vroeg te testen, heb zaterdag nog een Pregnyl-injectie gehad... En ik wil niet het risico lopen om vals-positief te testen.

    Duimen jullie nog even door, please! :)


    Gr. Benthe
     
  3. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    @ Benthe: Ik snap je ongeduld (als je hat al zo mag noemen). Spannend hoor. En zo naar dat al die klachten kunnen horen bij zowel menstruatie als zwangerschap. Ik duim met je mee!

    @ Coto: nog steeds spannend dus. Succes!

    @ Suzanne
    : Sterkte meis, meer kan ik niet zeggen. En praat hier maar af en toe van je af!

    @ Bebek: Ik denk dat in jullie geval blond en blauwe haren er niet echt in zit ;)
    Ben je zelf ook Turks?

    @ Mex: Ik denk dat wij (zoals gewoonlijk) hetzelfde verhaal hebben zitten lezen.....

    Hier geen nieuws, nog een paar dagen tot ovulatie. Daarna val ik jullie weer lastig met al mijn kwaaltjes ;)
     
  4. nefertary

    nefertary Actief lid

    Nov 3, 2008
    484
    0
    0
    coto, als die specialist niet meteen aan de alarmbel ging hangen zal het wel meevallen, maar ik duim toch voor een goede uitslag. sterkte!

    Bebek, als er zowel in jouw familie als in die van hem mensen met blond haar en blauwe ogen voorkomen hebben jullie kans op een blondharig, blauwogig kind, anders niet.

    Suzanne, logisch dat je moe bent. dit heeft zowel lichamelijk als geestelijk een behoorlijke impact.
    bedoelde je trouwens een lijst als deze:


    NOD

    03-02 Veronika
    04-02 Ellenk
    05-02 nefertary
    07-02 Benthe
    08-02 Bebek/Carola
    16 02 Nienke07
    18-02 Liesben
    19-02 Mexicang
    20-02 Mama2X
    21-02 Giegel



    AFSPRAKEN

    30-01-2009: Giegel HSG
    03-02-2009: Ollebolleke gyn
    06-02-2009: Hellen1971 eerste echo
    18-02-2009: Hellen1971 afspraak gynaecoloog



    BEVALDATA

    12-03-2009 Anna
    05-04-2009 Coto
    05-05-2009 Kaat
    09-05-2009 Miss Daantje
    22-05-2009 Shiela
    08-06-2009 Limmeke
    22-07-2009 lotuss
    02-08-2009 Ollebolleke
    22-09-2009 Hellen1971



    :baby: BEVALLEN :baby:

    29-06-2008 Nin0 - zoon Jules
    20-07-2008 Lientje - dochter Danique
    29-07-2008 Inez - dochter Yelina
    03-08-2008 Natas - dochter Danique
    13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie
    24-09-2008 Zico - dochter Sterre
    26-09-2008 Ritje - dochter Silke
    07-11-2008 Moby - zoon Terrence Valentijn
    18-11-2008 Vozzy - dochter Laura
    25-11-2008 Anja - zoon Jaron
    22-01-2009 SanRob - zoon Mika




    Benthe, de duimen draaien hoor! ik hoop het zo voor je ;)

    Ik kan niet wachten :)
     
  5. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    @nefertary jaaaaaaaaaaaaaaaaa....zo'n lijst bedoel ik!

    @ Benthe ik duim mee * duim duim duim*

    iedereen bedankt voor het meeleven!
    Gister met mijn beste vriendin ruim een uur aan de telefoon gehangen en die was heel belangstellend.....was erg fijn om met iemand te kunnen praten.Vandaag ga ik toch maar lekker nog een poosje in bed blijven.
    Ik heb echt heel veel steun aan jullie

    @Giegel veel succes met je HSG morgen!Dat ze het maar goed mogen doorspoelen ;)
     
  6. zico

    zico VIP lid

    Sep 28, 2006
    6,336
    0
    0
    belgische kempen
    Lieve Benthe,

    hier draaien de duimen ook voor jou ;)
     
  7. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Ja... want we hebben vanaf maart zo mooi iedere maand een baby dus .... kom op meiden ik reken op jullie ;)
     
  8. nefertary

    nefertary Actief lid

    Nov 3, 2008
    484
    0
    0
    Ellen, ja ik heb begrepen dat het er van jouw kant even niet zo van gaat komen :(
    rot joh. hoop dat het snel weer goed komt :thumup:
     
  9. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    Sep 24, 2008
    7,353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Nee, ik ben gewoon nederlands. Wij krijgen dus een multiculti kindje, waar ik hartstikke blij mee zou zijn! Maar er komt niks blonds voor in onze familie (bij manlief al helemaal niet), wel wat rood met groene ogen (mijn oma), maar ik denk dat het een dropjes kijkertje gaat worden! En nuz it ik dus op het wachtbankje over al dat soort dingrn na te denken, haha. Maaarrrr...ik voel niks! Haha, echt wel, maar ik wil niks voelen, dus ik voel niks! ;)

    Zit ff stiekem op mn werk te typen, maar moet nu weer gauw verder, ben er vanavond wel weer even! Fijne dag allemaal!
     
  10. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Oke, nou, dan kan het bij jullie inderdaad alle kanten op! Ik ben benieuwd. Werkze verder, ik moet vanmiddag nog werken (van 1500 tot 2300 uur), dus ben er pas heel laat weer, ben pas rond 2400 thuis.

    Zijn jullie trouwens ook zo blij met dit weer? Heerlijk. Ik zie allerlei narcissen en blauwe druifjes boven de grond uitkomen, en de Hortensia krijgt al de eerste knoppen. Zalig!
     
  11. Benthe

    Benthe Actief lid

    Jan 19, 2008
    343
    0
    0
    Office Manager
    Oss
    Hahaha, helemaal waar... Het kan nog alle kanten op, laten we hopen de goede kant op! :)

    Wij hebben net een ontruimingsoefening gehad... Met z'n allen blauwbekken op het parkeerterrein. Maar het is naar tevredenheid van de BHV'ers verlopen! ;)


    Gr. Benthe
     
  12. Liesben

    Liesben Niet meer actief

    Yep, we gaan gewoon voor de goede kant!

    En het weer was best lekker voor een oefening toch? Voor hetzelfde geld regent het pijpenstelen ;)
     
  13. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    hahahaha, eh...dat zou best eens kunnen ja! hahahahaa!

    Hier ook geen nieuws, alles gaat zijn gangetje.

    Benthe...klinkt allemaal zo spannend! En ik ga het zo voor je hopen!
    En je ongeduld, dat snap ik ook wel weer. Je zou het 't liefste nu al willen weten! Hopelijk hebben de pregnyl injecties succes!
     
  14. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Hihi lekker blauwbekken op de parkeerplaats. Ik ken het...
    Hier trouwens nog nooit BHV oefening gehad. Ik weet niet eens wie het hier heeft.

    Mexicang: elke keer als ik je banner zie denk ik dat je er een sigaret hebt staan. (een roze dan ;) )
    Al wel lekker het voorjaar trouwens.
     
  15. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    Hahaahaha....en bedankt he? ;)
    Tijd voor een andere dus :D!
    Een sigaret past nou niet echt bij zwanger willen worden he?
     
  16. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Nee niet echt of echt niet...
    Hahahaha ik denk dat het meer aan mij ligt hoor. :)
    Ik moet gewoon beter kijken ;)
     
  17. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Jaaaaaaah


    die is leuk!
     
  18. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    Ik heb er maar een roze bunny van gemaakt!
    Kan je ook associeren met van alles, hahahaha....
    Konijn! Pff....maar eens een andere ticker site zoeken ;)
     
  19. mexicang

    mexicang Fanatiek lid

    Oct 1, 2008
    4,345
    85
    48
    hahahahaha! Hoef je niet zo goed te kijken he? ;)

    Jij hebt ook een gave, maar die is heel ergens anders voor :D
     
  20. Natas1

    Natas1 VIP lid

    Aug 4, 2007
    7,903
    0
    0
    Almere
    Giegel, ik lees dat je toch een beetje hoop kreeg aan het begin van deze week..... :(
    Heel veel succes en sterkte morgen bij de hsg!

    Coto, ik duim voor een goede uitslag van de biop bij je man.

    Suzanne, heel veel sterkte meid. Een MK is een hele klap, helaas kan ik daar ook over meepraten. Neem de tijd en lucht je hart.

    Benthe, mijn duimen houden niet op met draaien!


    Zo, dat was even snel bijlezen want ik heb niet zo veel tijd. Met Danique gaat het goed, wel een klein beetje last van een tandje. Chris is ziek, die heeft griep.
    Morgen weer werken, dus tot van 't weekend!
     

Share This Page