Belize, dat klinkt als de wat minder prettige zwangerschapskwaaltjes! Ben je een soort straatfobie aan het ontwikkelen? Jeetje meis, ik hoop dat je daar snel overheen bent en weer wat leuke dingen kunt gaan doen! En als ik het zo lees gaat het helemaal niet zo lekker met je? Maalesef, ik hoopte zo dat je er bijna niet was omdat je aan het genieten was...gecmis olsun! Lotuss, hihi, ja voor mijn portomonnaie zijn die testen wat minder, maar je hebt gelijk; zekerheid is beter, zeker met die aankomende operatie! Nou meiden, ik ga ff stijf van de diclofenac mijn weekje vakantie inluiden, ben er morgen weer!
danke bebek. het is eigenlijk gn straat fobie. de snelheid van ongeveer boven 80km per uur geeft me een naar sensatie, ik kan het niet beschrijven, een soort kermis gevoel, tja, wat dan weer een angstaanval veroorzaakt. maar ik loop met de hond natuurlijk elke dag weer met veel plezier. sommige vrouwen hebben het makkelijk tijdens de zwangerschap maar anderen hebben dan de alle mogelijke, ongehoorde en merkwaardige kwaaltjes. niets aan te doen.
Hmm. Belize, naar kwaaltje inderdaad. Zo ben je wel een beetje aan huis gebonden. Bebek, vreemd inderdaad, alleen maar oud bloed. Ben benieuwd wat er uit de test komt.
Olla Dames! I'm back! Barcelona was heerlijk. Mooi weer (30 graden, blauwe lucht. Al iemand jaloers? ), en het is een prachtige stad! Ik heb getracht bij te lezen..... Mama2x: Wat een moeilijke, verdrietige maar oh zo dapper beslissing! Respect, en ik hoop dat je gewoon mee blijft lezen op zijn tijd. Dikke knuffel! Jeminee: welkom hier! Yuca: Ach meisje, wat een verdriet! Dikke digitale knuffel van mij! Bebek: Weet je al meer? Ik las iets over onzekerheid, rare ongi enzo? Desmo: ook in onzekerheid? Hier weinig nieuws. Ik heb geen idee waar ik zit in cyclus. Maar ik ga er van uit dat NOD ergens tussen komende dinsdag en de dinsdag daarop ligt Had de thermometer thuis gelaten, dus dat zegt ook niks. Ik zie wel.
Hoi meiden , Ik lees nog wel met jullie mee hoor ik kan nog niet echt afscheid nemen van dit forum.... Het is hier ook zo gezellig en ik kan en mag mijn hart toch nog luchten ??!!!!! Ik ben met de pil begonnen en ik was ook zo maar ineens minder kort ongi ja das wel een voordeel. Ik ben geestelijk al iets rustiger geworden nu ik weet dat het (voorlopig) niet meer gaat gebeuren ik ben alleen bok chagerijnig merk ik wel. maar ja wier zou dat niet hebben na zo'n beslissing??!! Nou genoeg over mij...hoe is het met jullie dames?? @bebek waaneer ga je testen??? @desmo nog steeds spannend zie ik wel Meiden ik ga weer toi toi toto snel
.....en oh ja dames, ik heb een kaarsje gebrand voor ons allemaal. In de Santa Maria del Mar, een van de mooiste kerken in Barcelona. Ik ben helemaal geen gelovig mens, maar soms heb ik de behoefte tot het branden van een kaars. En dit is de kerk vernoemd naar de moeder der moeders. Gek, ik moest huilen toen ik hem aanstak. Een kaarsje voor alle moeders en moeders to be, en voor alle vlinder-kindjes.
@Liesben: ben ook niet gelovig maar heb dat dus soms ook. Maar eh, ik hoop dat het geholpen heeft en dat we de komende periode veel nieuw roze mogen zien. Wel fijn dat je het lekker gehad hebt; kon ook niet anders in zo'n stad. @Bebek: testen! Kan nooit kwaad, weet je het in elk geval zeker, nu blijft het toch knagen. @Belize: dat klinkt niet leuk, ik hoop dat er toch nog een leuke zwangerschapstijd aan mag breken voor je.
Belize dat klinkt helemaal niet leuk, hoop dat je je snel beter voelt. Liesbeth welcome back, enne jaloers echt niet ( bloos bloos dus wel ) Mama2x begrijp dat je heel chagggerijnig bent, je moet het toch een plekkie geven en dat heeft tijd nodig. Alle meiden die even afstand nemen, ik begrijp jullie goed hoor, hoop jullie af en toe even te horen.
@ Bebek: Er wordt pas van een menstruatie gesproken als je minstens twee dagen helderrood bloedverlies hebt. Heb je dat normaal wel? Ik zou zeker voor je eigen gemoedsrust een testje doen
Welkom terug Liesben, ik ben blij dat je een fijne week hebt gehad... @Bebek : testen kan nooit kwaad....maar als ik me kan herinneren heb je nooit heel lang en veel bloed toch? Misschien toch eens een afspraak met de gyn maken na de operatie? Normaal moet een ongi toch zeker een paar dagen duren zonder pil? Nou ik hoop dat je gewoon roze test!!!!
Bebek, Duim voor jou en laat iets weten he,let wel een beetje op voor eventuele telleurstelling he.Het kan nog alle kanten op. Suz, Ivm huis! Zoiets heb ik ook als je er in geloofd dan komt het op jou pad (positieve energie) Ik laat het je zeker weten als het ook echt ons huisje wordt!! Momenteel huren weook nog en ik vind dit zo verloren geld. Desmo, goed dat je een datum hebt en nu verder kan. Nef en gieg en alle andere wachtende.(denk aan jullie) Liesben, zo lief....van het kaarsje! Yuca, Ik vind jou zo dapper! Hir ook iemand met carpel tunnel!! Al met een hand onder het mes geweest(voor zw)maar nog altijd last en andere hand .plus elke nacht hevige krampen in kuiten. jaaa,sorry heb zo veel kwaaltjes!
Liesben.. wat LIEFFF! Dank je wel! Ik weet niet precies waarom, maar je berichtje ontroert me! Belize.. klinkt niet zo fijn. Des.. fijn dat je de 13 de terecht kan.. Bebek.. spannende tijden.. verwarrend ook lijkt me.. testen als je je er goed bij voelt... ik duim voor roze! Nef.. ik denk aan je! Stuur wat zonnestraaltjes jouw kant op! Hellen.. voel je je al wat beter? Hoe is het met de harde buiken? Coto, hoe is het eigenlijk met meneer Coto? Moet hij nu nog vaak op controle? Yuka, meissie, hoe voel je je? Druk weekend voor de boeg lees ik? Pas op jezelf hoor.. neem je rust! *knuffel* Suus.. jaaa.. mijn man is wel muzikant.. maar niet één van het s+d+r&r type hihi... Als het even kan komt hij na een optreden naar huis.. zelfs vanuit belgië en wij leiden eigenlijk een heel normaal leven hoor Lekker gegeten met mijn team bij één van de managers thuis. Was erg gezellig. Bij thuiskomst om 22:30 vond ik een gevloerde oma en een fris en fruitig kind Gelukkig liet hij zich door mams zoet naar bed brengen... maar wel een latertje dus... hopelijk slaapt hij morgen uit.. maar dat zal wel niet Iedereen alvast een fijn weekend!
Ja, hij is al 2x geweest... Hij had dus ook nog poliepen in zijn neus en daarom zo dichte neus. Daar krijgt hij nu medicijnen voor, die zijn bijna weg.....Zijn tong zal waarschijnlijk voor de helft gevoelloos blijven..dus raar met eten...en zoenen..hihi... Maar hij doet het verder wel nog.....bloos.... Nou ik geloof dat ik naar bed moet...hihi... Meisje ligt in bed, nog niet in diepe slaap...
*Dombo: Ja ik lees ook veel verschillende meningen en adviezen over zwanger raken na een miskraam. Ik ga zowiezo wachten tot na de nieuwe cyclus en als ik weer een controle heb gehad. We hebben dit weekend onze beste vrienden over de vloer, die zijn naar Barcelona verhuisd, maar zijn dit weekend over om ons een beetje te troosten, zo lief. Dus ik zal een rustig weekend hebben, met fijne mensen om me heen. #Bebek, het vrouwenlichaam is toch ook een wereld, pffff. Ga je morgen testen? Ik ben benieuwd! #Liesben, ja het was even schrikken, maar het gaat best ok,alleen heel moe, maar ik heb vandaag een middag"dutje" gedaan van 3 uur en zometeen lekker weer slapen. Barcelona is zeker een mooie stad. Het had weinig gescheeld of we hadden er gewoond. Het bedrijf waar ik werkte, Spanair, heeft inmiddels al zijn werkcentra gesloten behalve Barcelona en Madrid. Ik had de keuze, of verhuizen of ophouden met vliegen. Maar het was voor ons te veel complicaties, dus besloot ik op te houden met vliegen. Maar anders hadden we voor Barcelona gekozen. Hoewel ik Madrid een heerlijke stad vind, het nadeel is dat het niet aan zee ligt. Goed dat je fijne dagen hebt gehad! En wat mooi dat je een kaarsje hebt aangestoken. Dat jij binnenkort ook in het roze mag! xxx
Goedemorgen, Ga ik maar eens proberen limmeke! Vannacht heb ik geroepen van de pijn bij een hevige kramp!! Ik kon mijn tenen niet zelf naar me toetrekken en door een verkeerde beweging werd het opeens heel pijnijk! Mijn man was zo geschrokken dat hij dan maar mijn tenen naar voorduwde en de pijn langzaam wegging. Heb normaal hoge pijngrens.maar dit was te! Dat beloofd voor de bevalling
Mogguh dames, Zo, ik heb mijn banner maar even aangepast. Misschien helpt dat om niet te vroeg te gaan testen. Ik ben echt van plan om te wachten....Lief vroeg al heel tactisch of ie dat zwart op wit mocht krijgen Wel gek, om echt geen idee te hebben waar ik sta in de cyclus. Maar aangezien ik wel flink zere borsten heb, en trekkerige liezen, denk ik wel post-ei te zijn. Maar echt zeker weten doe ik het dus niet....Zoals ik al zei had mijn thermometer ook vakantie. en vanmorgen ben ik het straal vergeten.
Even klagen #Zit hier met een koortsig kind...schoonzus was zo aardig om op visite te komen met een ziek kind. Erg handig om te doen bij een hoogzwangere vrouw! Man ook al aan de paracetamol, nu ik nog..zit ik echt op te wachten in de laatse weken van mijn zwangerschap! Alsof het al niet zwaar genoeg is zo..! grr..# Einde klaagzang
stom is dat he? Dat mensen zo "stoer" doorlopen met verkoudheid! Laat ze dat lekker thuis doen! @ollebolleke : Jee, vervelend die kramp zeg...het is een zwangerschapskwaal, maar wel een lastige....sterkte...