35 jaar of ouder en zwangerschapswens of zelfs zwanger?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 28 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lieve Kaat,

    Wat ontzettend erg meid, niet te beschrijven! Hier krijg ik dus echt tranen van in mijn ogen... :cry:

    Ik heb weleens het verhaal gelezen van een extreem misselijke zwangere vrouw die voor dezelfde keuze stond als jij nu. En natuurlijk heb ik daar begrip voor, al hoor ik bij die groep vrouwen die heel lang (6 jaar) op een kindje heeft moeten wachten. Maar zonder Kaat komt er ook geen kindje, dus in dit verhaal ben jij toch het allerbelangrijkste!

    Hoe lang willen de artsen het nog aanzien? Hoeveel tijd kun je zelf nog nemen om hierover na te denken?

    Ik wil jullie héél erg veel sterkte wensen en stiekem - diep van binnen - hoop ik dat er de komende dagen een keerpunt komt. Ik denk aan jullie...

    [​IMG]
     
  2. Ritje

    Ritje Fanatiek lid

    10 aug 2007
    1.029
    0
    0
    bediende
    belgie
    Hey Kaat het is verschrikkelijk dit te horen,
    erg hoor, heb het ook al vernomen dat men kan afgaan en ook eens vrouwen toch ook ziekenhuis in die ook geen voedsel konden inhouden ik kan je volledig begrijpen, kijk als jou leven in gevaar komt hoe graag ej het wilt, dan moet je aan jezelf denken zonder jou heeft de foutus ook geen kans!

    Ik hoop dat je eruit geraakt...
    veel sterkte vind het verschrikkelijk voor je....

    Liefs en dikke knuffel Ritje
     
  3. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Weer een mijlpaaltje gehaald : vanaf vandaag mag ik thuis bevallen en hebben we de officiele bevallingstermijn van 5 weken gehaald :whistle:
    Gisteren zeil op ons matras gedaan en het bed op klossen gezet..... tis nu een hele klim om erin te komen en vanmorgen moest ik uitkijken om bij het landen niet te crashen :D


    Benthe, het zou idd goed kunnen dat er wel iets van een bevruchting is geweest maar dat de innesteling niet goed is gegaan. Alleen zeker weten doe je het nooit.
    Feit blijft dat het akelig is dat je weer ongi bent geworden. Ben benieuwd wat de gyn gaat zeggen/doen, veel sterkte!

    Giegel, wat balen dat je negatief hebt getest! :(
    En Diana ook slecht nieuws :cry:
    Sterkte allebei!

    Hahaha Inez lachen is dat hè, normaliter verstopt bijna iedere vrouw haar buik maar als we zwanger zijn kan ie niet duidelijk genoeg gezien worden! :D
    Ik ben wel benieuwd hoe ik ga reageren op het 'ineens' niet meer zwanger zijn, maar denk dus ook dat ik het flink ga missen.

    Kaat, wat afschuwelijk voor je. :( :cry: :(
    Zo graag een kindje willen maar zo ziek worden van de hormonen en dan voor deze vreselijke keuze moeten komen te staan. Ik kan me voorstellen dat verstand en gevoel nu vreselijk met elkaar in gevecht zijn. Jij bent de belangrijkste in dit plaatje maar om definitief deze knoop te moeten doorhakken lijkt me onvoorstelbaar moeilijk.
    Heel veel sterkte lieverd, en een dikke knuf.
     
  4. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Jeetje Kaat dat is wel heel erg schrikken en een moeilijke keuze waar je nu voor komt te staan. Toen ik hoorde van je misselijkheid en de ernst ervan, moest ik denken aan iemand die ik op mijn werk tegen ben gekomen die dit ook had (weet niet in welke mate) en die de volledige zwangerschap met een sonde heeft gelopen om het toch te kunnen voldragen. Dit heb ik eerder maar niet gezegd, maar is dat misschien ook een besproken optie?
    Heel veel sterkte met het maken van deze moelijke beslissing!

    Hier zijn de duivels nog steeds niet op bezoek.
    Mijn temp is nog belachelijk hoog (37.9), heb pijn onderin m'n buik, moet veel plassen, m'n borsten lijken een maat groter en ik ben moe en nog eens moe. Wat dat betreft zou ik zeggen dat ik zwanger ben, maar de test wijst het niet uit.
    Vanmiddag moet ik naar de huisarts voor een verwijsbrief om naar de gyn te gaan i.v.m. medicijngebruik. Misschien kan ze meteen kijken waarom ik niet ongesteld ben.
    Ik hoop in ieder geval snel duidelijkheid te hebben, ook om het medicijngebruik.

    Groetjes,
    Giegel
     
  5. veronika

    veronika Niet meer actief

    Hai allemaal,

    Heel lief, bedankt voor al jullie antwoorden nav mijn verkoudheidspaniekje! Ik was het hele weekend weg, dus moest even bijlezen... ik ken jullie nog niet zo goed, maar ben wel gelijk geraakt door jullie verhalen.

    @ Kaat: wat heftig dat je eigen lijf het je zo moeilijk kan maken dat je er zelf helemaal van verzwakt. Dat zou toch ook niet gezond moeten zijn voor de foetus, waarom werkt het dan zo he?! Ik hoop heel erg voor je dat het echt een dezer dagen omdraait en je kunt aansterken en de zwangerschap uitdragen.

    @ Molly, en anderen, ik ben ergens wel blij om te horen dat ik niet de enige ben met een lief die de druk rond ei-tijd niet zo goed verdraagt. Ik vertel ook niet wanneer het ei er is (haha ik weet het zelf ook niet precies!), maar hij weet het toch wel ongeveer. Wel heel vervelend voor je Molly, en verwarrend ook die gevoelens lijkt me.

    @ Lola: wat een mooie lieve kast! En wat leuk ook zo'n lief plaatje af en toe tussendoor voor de andere dames.

    @ Benthe, wat rot voor je meid, zeker als je er nu zelf een goed gevoel bij had. Maar misschien klopte je gevoel, was er wel een bevruchting, dat geeft misschien ook wat moed?

    @ Diana, frustrerend voor je, heel rot dat je :evil: :evil: zijn gekomen, sterkte.

    @ Giegel, het is toch wel een beetje spannend hoor. Mag ik jou ook wat vragen: je weet dus niet precies hoe lang je cyclus is, weet je wel goed wanneer je ei is geweest? Hoe heb je dat vastgesteld?
    Wat ik me namelijk afvraag is, als je cyclus variabel is, is dan de periode TOT je ei variabel en de periode NA je ei ook? Ik dacht nl dat NA je ei het altijd ongeveer even lang duurt voor je ongesteld wordt, dat dat een soort vaste termijn is voor iedere vrouw.

    :(: :(: Ik heb ook nog een andere vraag: Ik test deze maand voor de eerste keer met ovulatietesten, ik ga normaal af op het slijm en neem het niet zo nauw, maar ik wilde het toch wel iets preciezer weten. Gebruik nu Matcare Ovutest, maar ik vind het erg verwarrend: vrijdag geen teststreepje, zaterdag een hele lichte, zondag weer helemaal GEEN teststreepje, terwijl ik toch een iets dikkere zou verwachten, ik verwacht nl morgen mijn ei. Misschien heeft iemand van jullie hier ervaring mee en kan me dit toelichten?
    Vanmiddag ga ik weer testen, geen idee wat er dan weer uitkomt. Ik hoopte - na een qua klussen redelijk mislukt kampeerweekend :( - toch vandaag en of morgen nog een trefkansje te hebben. Maar misschien ben ik onregelmatiger dan ik denk en duurt mijn ei nog even? :rolleyes:

    (Ik voel me wel wat onwetend hier, tussen al die ervaren dames, maar dat is ook wel het hele fijne van dit forum dan!)
     
  6. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    @Kaat: ik krijg het er koud van. Ik weet uit eigen ervaring hoe het is om zo heftig op hormonen te reageren.. alleen heb ik wel reserve om iets op te vangen.
    Mijn zusje reageerde ook zo, en die heeft 4 maanden in het ziekenhuis gelegen aan het infuus, en zo haar zwangerschap kunnen uitzingen.

    Ik hoop zo voor je, dat ze een oplossing vinden.. damn, soms zou je willen dat je iemands misselijkheid over kon nemen. :(
     
  7. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    Hoi Veronika,

    Ik heb normaal een vrij regelmatige cyclus, tussen de 26-28 dagen.
    Het is voor het eerst dat mijn cyclus langer is en ook de eerste cyclus dat ik ovu-testen heb gebruikt. Ik heb alleen geen posi test gehad, maar telkens tegen positief aan en daarna zakte het weer.
    Normaal gesproken word je na je ei binnen 10-18 dagen ongesteld en deze termijn is per persoon variabel maar bij een persoon wel gelijk volgens mij.

    Je zou zelf met het testen nu een duidelijkere streep moeten verwachten volgens mij. Als dat niet zo is dan heb je je ei misschien al gehad. Bij de ovetesten zie je je LH piek die je hebt voor je eisprong en die maar heel kort hoeft te zijn. Bij de ene persoon is die piek een hele dag zichtbaar met ovu testen en bij de ander maar een halve dag.
    Succes met testen en klussen!

    Groetjes,
    Giegel
     
  8. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Lieve Kaat, oh meid, ik vind het zo vreselijk voor je dat je lichaam zo ontzettend heftig reageert op je zwangerschap. Ik kan me dan ook goed indenken dat je nu alle mogelijkheden aan het bekijken bent, ook de voor sommigen misschien meest ondekbare, want zoals iemand anders hiervoor ook al zei, zonder Kaat geen baby.
    Ik kan alleen maar zeggen, heel, heel veel sterkte en weet je ook door ons gesteund, wat je beslissing ook moge zijn.

    Dikke knuf!
     
  9. @Veronika: Zoals Giegel ook al schrijft, kan het zijn dat je LH-piek te kort is om door de test opgepikt te kunnen worden. In dat geval kun je overgaan op tweemaal testen per dag, één keer 's morgens en één keer 's avonds.
    Eén troost: In de cyclus dat ik zwanger ben geworden, hebben de Matcare ovulatietesten ook mijn LH-piek gemist. Ik kreeg wel een streep te zien, maar deze was niet dikker dan de controlestreep en dat zou bij Matcare wel moeten...
     
  10. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Kaat; meisje heel veel sterkte. Wat een dilemma. Meis zonder Kaat geen kindje dus Kaat gaat boven alles ! Heel heel heel veel sterkte bij het nemen van deze moeilijke beslissing.... :( :(

    Veronika, Op deze cyclus na heb ik ook altijd een heel licht test-streepje en dan in ene positief. Dit keer had ik een paar dagen een vrij donkere streep voordat hij positief was. Kan dus allemaal...
    Succes met vinden van ei! Het kan maar zo zijn dat je lf juist wat korter is en je ei dus pas een dag of 2 later komt dan je altijd dacht...
     
  11. Anja38

    Anja38 Actief lid

    11 feb 2008
    262
    0
    0
    Groningen
    @ Kaat

    Ik wens je heel veel sterkte, het word een moeilijke beslissing maar denk aan jezelf en hoop voor je dat er nog optie's zijn zodat je de zwangerschap uit kan dragen.

    Ik kan er zelf niet over mee praten, heb zelf nooit last van kwaaltje.

    Heel veel sterkte toegewenst...

    Digi knuf Anja
     
  12. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Nin0, die Jules, nu al een voorkeurshouding. Inderdaad goed om z'n hoofdje dan steeds even de andere kant op te draaien om een plat hoofdje te voorkomen.

    Diana, balen meid.

    Vanochtend weer bij de gyn geweest. Bloeddruk was wel weer ietsje hoger, maar nog wel binnen de normen, de kleine lijkt nu wat minder hard te gaan qua groei dan zou moeten, ik moest nu goed in de gaten blijven houden of ik de kleine wel goed bleef voelen, zo niet, meteen aan de bel trekken. Volgende week mag ik weer terugkomen.
     
  13. veronika

    veronika Niet meer actief

    Goh, het is niet zo simpel, het vinden van dat ei, als ik zou willen... Ach, na een paar maandjes leer je je eigen cyclus natuurlijk wel kennen. (Maar ja, liever geen paar maandjes wachten natuurlijk.) In elk geval dank voor jullie uitleg en voorbeelden!

    @ ellenk, wat is je lf? de fase tussen ei en ongesteldheid, toch? Maar als mijn ei wat later komt, vind ik dat ene lichte streepje tussendoor wel vreemd. Of niet?

    @ Inez, gelukkig is je zwangerschap bijna voldragen! Hoop dat het lekker druk blijft daarbinnen ;)
     
  14. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Veronika, dat hoop ik ook. De kleine heeft wat dat betreft vandaag in ieder geval al weer van goed zich laten horen, dus dat zal vast goedkomen. Ik ga in ieder geval wel even een paar versnellinkjes terug voor de zekerheid.

    Jij succes met het vinden van je ei. Ik ben nooit met ovutesten in de weer geweest, ik kan je daar dan ook niks over vertellen.
     
  15. justfortoday

    justfortoday Fanatiek lid

    23 okt 2007
    2.312
    0
    0
    Lieve Kaat, ik ben blij dat je je verhaal hebt gedaan. Je neemt geen enkele beslissing zomaar. Ik heb je aan de telefoon gehad toen je flauw was gevallen op weg naar ons Duran Duran concert, je weet niet eens meer dat ik je aan de foon heb gehad, zo slecht was je er aan toe. Ik heb jou geprobeerd te steunen, zoals je nu ook bij mij probeert (maar ja, zit op mijn werk, dus kan niet praten en wilde je toch even vragen hoe het nu ging ;) ). Ook ik hoop natuurlijk op een ommekeer, maar je weet, wat je ook beslist, ik sta 100% achter je. Zit hier net met tranen over mijn wangen als ik de reacties op je bericht lees. Wat een topwijffies hier.

    Hier alles nog hetzelfde, mega onrustig en emo. Maar ja, na zoveel jaren samen sluipt er het een en ander in, en slaat dan toch de sleur toe, waardoor de interesse in elkaar toch anders wordt. Als iemand anders je vertelt dat je gewaardeerd wordt en dat hij tijdens een mega stressperiode totaal kalm werd als ik eens langs kwam dan ga je toch lopen vergelijken, ik denk dat dat het is wat hier heeft toegeslagen. Over 2 weken zie ik "die ander" weer (hoe kom ik die tijd door? ;) ) en daarna zal ik wel tegen mezelf kunnen zeggen dat ik normaal moet doen, en me weer op mijn eigen vent moet gaan richten.
     
  16. nin0

    nin0 Actief lid

    4 okt 2007
    472
    0
    0
    xxxxx
    xxxxxxxx
    Oh Kaat toch, wat een vreselijk nieuws. Ik hoop ook heel erg op een mogelijkheid om de zwangerschap niet af te breken. Zijn er geen gespecialiseerde ziekenhuizen/artsen in NL? en neemt je HCG niet af na 12 weken? Fijn dat je aan Molly zoveel steun hebt, dat heb je echt wel nodig. Heel veel sterkte
     
  17. Ellenk

    Ellenk VIP lid

    Veronika, volgens mij heb je altijd wel wat LH in je peace.... :) Tenminste ik wel in het begin heel erg licht en na ei ook heel licht maar wel zichtbaar!
     
  18. Annna

    Annna Fanatiek lid

    20 sep 2007
    2.587
    0
    0
    ZUID HOLLAND
    alle nega testers een hele dikke knuffel. Het zou verboden moeten worden vind ik. Of zwanger of ongi, maar niet te laat, in spanning zitten en dan een domper.
    Benthe, jij sterkte met je toch ongi en succes met de echo.

    Lola,
    Dat is een kast om verliefd op te worden en ook leuk voor later. Die kast blijft gewoon leuk!
    Goed dat je de strijd gewonnen hebt met Gamma. (lekkere anti reclame voor ze hier ;)
    Toppertje heb jij in huis trowuens hoor, om je zo te helpen! Hopen dat het zo blijft en dat ze wanneer ze 15 is nog steeds uit haarzelf haar kamertje op ruimt.

    Molly, je hebt niet je prettigste tijd las ik. Vervelend is dat het direct na een Mk nog wel kan gaan, maar dat dan daarna de frustratie en onzekerheid echt toe kan slaan. Ik hoop dat je snel op de roze lijst erbij komt en dat je er dan op blijft staan.
    Als je Kaat nog spreekt of sms't doe haar dan de groetjes en wens haar het beste.

    MamaY,
    Welkom hier!

    Inez,
    leuk van jullie kaartje. Ik kijk er naar uit.

    Diana,
    Heel veel sterkte! Het blijft altijd moeilijk en kan steeds de kop weer op steken. De kracht vinden om weer door te gaan is 1, maar daarna moet je voor je gevoel wel snel zwanger worden. Want steeds die ongi daarna is zo confronterend. Ik weet het nog goed. Hopelijk volgende ronde!

    Ik zit hier mijn dagen af te tellen. Eerst tot de vakantie en het leuke weekend wat we voor de boeg hebben. Dan daarna op woensdag de echo. Oh als we dan toch eens een kindje zouden zien met een kloppend hartje. Dan kan ik daarna voorzichtig proberen verder te dromen. En dan gaan we met vakantie in de hoop dat de tijd sneller gaat dan.

    Oh nog wat leuks. Wij kennen elkaar vandaag 3 jaar!
     
  19. Annna

    Annna Fanatiek lid

    20 sep 2007
    2.587
    0
    0
    ZUID HOLLAND
    Molly, ik denk dat je je vooral op jezelf moet richten nu. Probeer jezelf te verwennen. Eet gezond, rust uit, verzorg je lichaam extra goed. (misschien weer een fatbastard ;) Laat ook je ventje weten dat je zijn steun nodig hebt. Hoort hij wel te weten, maar hij heeft natuurlijk ook net zo goed als jij deze keer ook weer de hoop op een gezond kindje kapot zien gaan. Hij zal het ook niet makkelijk hebben.

    Veel sterkte!
     
  20. Annna

    Annna Fanatiek lid

    20 sep 2007
    2.587
    0
    0
    ZUID HOLLAND
    Lieve Kaat,
    Wat ellendig jouw situatie. Niet voor te stellen, julie dillema. Hoe gaat het met je partner eronder? Is hij ook niet vreselijk bang? Ik weet zeker dat niemand kan weten wat hij/zij in die situatie zou doen. Een oordeel erover vellen, mag dan ook niemand doen. Ik denk dat iedereen wel wil opofferen voor een gezond kindje, maar je kunt nou eenmaal niet je eigen leven ervoor opofferen. Zelfs al zou je willen.

    Ik wens jullie ontzettend veel sterkte! Sowieso met de misselijkheid, maar helemaal met jullie dillema.

    En ik hoop natuurlijk net als de rest, dat je HcG snel daalt en de misselijkheid ook afneemt zodat het draagbaar blijft. Waarschijnlijk is het een illusie te denken dat het bij jou helemaal weggaat tot je bevallen bent. Veel liefs!
     

Deel Deze Pagina