35 jaar of ouder en zwangerschapswens of zelfs zwanger?

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door prinses, 28 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lotuss

    lotuss Fanatiek lid

    11 sep 2008
    3.964
    1
    38
    Ja..dat is zo he.. als de test vorige week zo positief was op de dag zou hij nu niet lichter kunnen zijn. Ok, goed teken dus! ;)

    Kan ik me voorstellen, dat je wil dat je lichaam het zelf doet, maar lijkt me wel slopend inderdaad. Die onzekerheid, pff..sterkte meis..
     
  2. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    Suus, knufff voor je pesthumeur! Ik heb er momenteel ook enorme last van, grrr :x

    Annna, gefeliciteerd met je nieuwe huis en veel plezier en succes met 'klussen' :D

    Lotuss, het klinkt als een goed teken meis! Ik hoop zo dat het maandag allemaal schoon blijkt en dat verdere ellende je bespaard blijft...

    En dat hoop ik ook voor jou JFT, dat wurm 1.4 toch snel uit zichzelf het warme plekje verlaat, zodat je je verdriet een plekje kunt geven...*hug*
     
  3. Koffieleutje

    Koffieleutje Fanatiek lid

    25 aug 2008
    3.167
    0
    0
    verpleegkundige
    Noord Holland
    Jammer dat het allemaal zo tegen viel liesben wel goed dat alles oke was.

    Lotus ik hoop ook dat alles nu schoon is.

    Jft dikke knuf !!

    Xander is 90 gram gegroeid in 6 dagen, niet veel maar was goed gezien zijn lichtgewchtje dan gaat het niet zo snel.

    Zometeen toch maar *gezellig* met het gezin om de MG prik, lijkt me toch het meest verstandigste, moeilijke keuze trouwens.
     
  4. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Weer ego:

    sorry met een pesthumeur heb ik helemaal geen sociale vaardigheden meer ;) Tuurlijk moet manlief zaterdag ook werken.....als beloning daarvoor gaat ie natuurlijk wel een paar daagjes vrij krijgen voor dat stink Glazen Huis (dan is ie 10 dagen weg) hopen we dan maar.
    Weet nu wel een beetje de oorzaak van mijn humeur....net een testje gedaan....hoefde niet te wachten op de uitslag ,want bij afvegen bleek ik ongesteld te zijn.jeej!denk ik dan maar....weer zwanger met een goede afloop was leuker geweest.
     
  5. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Suus, dikke knuf! Soms heb je van die dagen .... en dan nog ongi ook. Bah.

    JFT, ook voor jou nog maar weer eens een dikke knuf. Hoop dat je niet lang meer hoeft te wachten tot je lichaam het zelf gaat oplossen.

    Koffieleutje, Xander is voor zijn lengte en gewicht heel mooi aangekomen! Lichtgewichtjes als Xander (en ook onze meisjes) kunnen beter niet te snel aankomen, aangezien ze dan een vergrote kans lopen om later te dik te worden! (dat is ons tenminste verteld).

    In jouw plaats had ik mezelf en m'n gezinsleden ook laten enten trouwens, zeker met zo'n klein manneke als Xander in huis.

    Oja, wij gaan zometeen friekmewel eten ...
     
  6. Bebek Istiyorum

    Bebek Istiyorum VIP lid

    24 sep 2008
    7.353
    0
    0
    op een roze wolk ;)
    :( :( :( Klinkt niet heel erg smakelijk Dombo... :D :D
     
  7. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Nee idd :D
     
  8. ladouce

    ladouce Fanatiek lid

    6 aug 2008
    2.698
    0
    0
    Dombo: volgens mij heb ik die ook zojuist op (althans dat denk ik)

    Liesben: wat k.t zeg dat het zo'n pijn deed en dan een gyn die het empathisch vermogen heeft van een stoeptegel. Echt wat van zeggen, al is het maar dat het oplucht. Laat je nu maar even verwennen door je mannetje.

    Suus: bij jou is in elk geval duidelijk waar humeur vandaan komt. Al blijven die duivels je grootste vijand.

    Verder is niet veel blijven hangen, sorry. Ben vanmiddag naar het zkh geweest. We waren 15 min. te laat (files:x:x) en toen bleek eigen gyn ziek te zijn. Kregen vervanger maar ook deze man was prima. Tot nu heb ik eigenlijk alleen maar vrouwelijke horken gehad en zijn de meeste mannelijk gyns wel ok. Gewoon zakelijk en to the point, dat werkt bij mij het beste en niet zeuren over m'n leeftijd want dat weet ik zelf ook wel. Deze was dus prima. We hebben het even over de 1e mislukte poging gehad. Hij was tevreden over de geoogste eitjes (en ikzelf ook). Dus nu alle recepten vast meegekregen voor een 2e poging. Maar we hopen die natuurlijk niet nodig te hebben ivm eskimootje. Volgende week echo en dan kijken of er een eitje groeit, als dit zo is dan rond verwachte ovulatie pregnyl spuit zetten en een dag of 2 a 3 later ons eskimootje ophalen in Gent. Worden dus weer spannende weken. Had vandaag trouwens zelf ook een rothumeur en net als bij Suus moest manlief en zijn werk het ontgelden. Mijn man heeft een eigen bedrijf maar loopt zichzelf de laatste weken een beetje voorbij. Deze week hebben we nog geen avond samen gegeten en is hij elke ochtend zo rond 7 uur de deur uit en komt rond 11en 's avonds weer terug. Maar goed, zal niet meer klagen want beter zo dan thuis zitten zonder werk.

    Ga nu maar eens even met wat foto's aan de slag om een leuke kerstkaart in elkaar te knutselen.
     
  9. lotuss

    lotuss Fanatiek lid

    11 sep 2008
    3.964
    1
    38
    Nou dames..de rothumeuren hangen zeker in de lucht want ik heb er ook last van hoor....
    Dat weer ook nog..je komt niet fatsoenlijk de deur uit zeg..:(
    Heb vanmiddag Soppie maar gefotografeerd in haar retro jurk..lief.. :p

    [​IMG]
     
  10. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Haha, kinderprietpraat blijft leuk! Zelf heb ik de friekmewel niet gegeten, ben er niet zo heel erg dol op, maar man en dochters hebben er van gesmuld.

    Uiteraard was er ook friet bij en hebben manlief en dochters nog gesmuld van een kroket, zelf heb ik een loempia gegeten. Vast niet gezonder, maar dat maak ik mezelf wel wijs omdat daar wel groenten inzitten. Haha.

    Ladouce, als je een lekker fricandelletje hebt gegeten, dan heb je inderdaad hetzelfde gegeten! :D :D

    Fijn dat je vanmiddag een van de goeien hebt getroffen van de gyns. Hoop en duim mee dat je eskimootje goed gaat doen wat er van hem wordt verwacht!
     
  11. Giegel

    Giegel VIP lid

    20 apr 2008
    5.743
    0
    36
    @ Liesben: Fijn dat alles open en toegankelijk is!
    Maar wat een l*l van een gyn!
    Dat zou ik zeker melden bij je eigen gyn, want juist bij zo'n onderzoek moet de gyn wel een beetje zijn sociale vaardigheden gebruiken.

    Verder heb ik niet echt bijgelezen want ik heb het druk met leren en een rechtzaak die voor ons wordt aangespannen tegen de verzekering.
     
  12. Dombo

    Dombo VIP lid

    12 feb 2007
    8.219
    0
    0
    Veluwe
    Drukke tijden Gieg, succes met de rechtzaak!
     
  13. ladouce

    ladouce Fanatiek lid

    6 aug 2008
    2.698
    0
    0
    Dombo: klopt, met frietjes :D.

    Giegel: succes met de rechtzaak.

    Lotuss: Liefffffffffffffffffff
     
  14. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    @Ladouce...zo,dat zijn even lange werkdagen!Ach,ik heb er nou tenminste 1tje die met plezier naar zijn werk gaat (meestal :D) de vorige liep hele dagen te klagen over zijn werk,dan maar beter dit.
    Maar vind het soms toch k*t.Heb wel eens voor de grap gezegd dat ik van zijn baas een fotoreportage wil van mijn man,zodat ik niet vergeet hoe ie eruit ziet.Maar eigenlijk valt het de laatste tijd wel mee hoor,heb gewoon een zeurdag.Maar als ik dan de dagen zie,die de jouwe maakt elke dag,dan zal ik niet meer klagen ;)
    @Gieg...succes met de rechtszaak....waar ging ie ook alweer over?
    @JFT....wat duurt het dan lang he...ik hoop,dat het snel begint voor je.
    @Lotus.......lieffffffffffffffffffff!!!!!!!!!!

    Humeur nog steeds op een dieptepunt hier....het zal idd ook het weer wel zijn.....je gaat ook niet ff lekker weg ofzo.
    Ben gewoon blij,dat ik niet de enige ben met een rothumeur....onze arme mannen.;)
     
  15. Dop07

    Dop07 Bekend lid

    Suuske.. Dop leest mee hoor :).. en NOD mag naar 22 december... :(

    Sterkte voor iedereen die het nodig heeft! *knuffel*
     
  16. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Hellen, wat ontzettend schrikken van je vader.

    Lotuss, wat een dubbel nieuws voor je. Veel sterkte meid.

    Bebek, waarom ga je niet een keer naar een mondhygieniste. Die kan de boel een keer heel goed schoon maken en je leren hoe je dat zelf moet doen. En btw, roken is funest voor tandvleesproblemen.

    Suus, wat fijn dat je jongste weer wil gaan komen!
    Lijkt me een hele stap om na te gaan denken over adoptie. Van een collega weet ik dat het een lange weg is met idd ontzettend veel eisen. Daar wordt je niet vrolijk van.

    Lieve JFT, jij faalt niet, jij kan er niets aan doen. Knuf!

    Liesben een zware dag gehad, sterkte!

    Ladouce, ik duim voor een heel sterkt eskimootje!


    Meiden, heb weetikhoeveel pagina's bijgelezen en zal ongetwijfeld mensen zijn vergeten. Niet express, het was een beetje veel.
     
  17. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    Jaaaaaaaaaaaaaaaa!Ik zag Dop!
    Balen van je nieuwe NOD.....
     
  18. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    NOD


    -- -12 Nefertary
    04-12 BB10
    05-12 Giegel
    14-12 Benthe
    17-12 Bebek
    18-12 Liesben
    18-12 Desmo
    19-12 Ladouce
    20-12 Marnat
    22-12 Dop
    26-12 Suzanne



    AFSPRAKEN


    30-11-2009: Liesben follikelmeting + bloedprikken
    01-12-2009: Liesben-lief semen analyse
    01-12-2009: Miepke verloskundige
    01-12-2009: Echo ivm terugplaatsing eskimootje
    07-12-2009: Suzanne onderzoeken herhaalde miskramen
    11-12-2009: Justfortoday overleg gyn over evt. curettage


    BEVALDATA

    21-02-2010 Mexicang
    26-04-2010 Nicolioo
    15-06-2009 Miepke


    BEVALLEN

    29-06-2008 Nin0 - zoon Jules
    20-07-2008 Lientje - dochter Danique
    29-07-2008 Inez - dochter Yelina
    03-08-2008 Natas - dochter Danique
    13-09-2008 Lola - dochter Emma Sophie
    24-09-2008 Zico - dochter Sterre
    26-09-2008 Ritje - dochter Silke
    07-11-2008 Moby - zoon Terrence Valentijn
    18-11-2008 Vozzy - dochter Laura
    25-11-2008 Anja - zoon Jaron
    22-01-2009 SanRob - zoon Mika
    19-03-2009 Anna - dochter Yara
    04-04-2009 coto500 - dochter Djemi Anouk
    28-04-2009 Miss Daantje - dochter Lotus en zoon Joah
    23-05-2009 Shiela - dochter Nikkie
    11-06-2009 Limmeke - dochter
    18-07-2009 lotuss - dochter Sophie Elise Mariel
    22-07-2009 ollebolleke - dochter Lupe
    11-09-2009 Hellen1971 - dochter Roos
    28-10-2009 Smoeltje - dochter AM
    06-11-2009 Koffieleutje - zoon Xander John Dinand
     
  19. Suzanne68

    Suzanne68 Niet meer actief

    @Natas....je moet idd bijna een of ander supermens zijn om te mogen adopteren.
     
  20. ladouce

    ladouce Fanatiek lid

    6 aug 2008
    2.698
    0
    0
    Suus: het is gelukkig niet altijd zo hoor. Alleen de laatste paar weken. Hij kan helaas (nog) geen nee zeggen tegen opdrachtgevers. En ach, gisteren was ik echt over de zeik gegaan, kreeg ik wel een heel lief mailtje dus dat maakte dan toch wel weer veel goed. Ik denk dat ik het op dit moment ook k.t vind omdat het a bagger weer is en ik dus ook geen zin heb om er alleen op uit te trekken en b omdat we vandaag toch weer naar dat zkh moesten. Maar goed, zo hebben we allemaal ons ding en gaat het vanzelf weer over.

    Lijkt me trouwens heel wat adoptie. Voor ons geen optie omdat we te oud zijn en pleegkinderen zie ik niet zitten omdat we alletwee fulltime werken. (Mocht er een beebje van ons zelf komen dan ga ik wel minder werken.)

    Dop: Ook bij jou die klote duivels weer langs geweest. Zo schiet het geen r..t op. We hebben nu nog 1 maand om 2009 roze te verlaten. Kom op meiden, we hadden volgens mij een afspraak.
     

Deel Deze Pagina