Hee Anna, leuk om je hier te zien. Lekker zeg, om nog even thuis te kunnen blijven met je meisje. Dat zal na de vakantie best wel even wennen zijn om weer te gaan werken, maar ... gelukkig duurt dat nog even. Hoe is het nu met jou en Yara?
Met ons gaat alles lekker nu. De reden van mijn verlengd verlof is helaas wel mijn bekken en verzakking, dat is minder leuk. Maar daar gaat het ondertussen ook al weer beter mee. Het is wel een fijne bijkomstigheid dat ik nu lekker een half jaar bij haar kan zijn, heerlijk! Yara heeft het de laatste dagen wel wat moeilijker met spugen en boeren. Misschien is het toch wat ze reflux noemen. Vooral in de middag en avond kan ze er erg last van hebben. Donderdag maar eens bespreken op het CB. Ik heb daar nog geen slechte ervaringen gehad. Maar ben ook pas 2 keer geweest natuurlijk.
De reden dat je langer thuis moet blijven is inderdaad minder leuk, maar gaat het nu wel de goede kant op? Oh, lees net dat dat het geval is. Vervelend dat Yara het nu wat moeilijker heeft met spugen en met boeren. Geef je nog steeds BV? Je zou eventueel kunnen overwegen om haar voor de voeding een beetje afgekolfde melk met Nutriton te kunnen geven. Daarmee wordt de melk wat dikker en daarmee de maaginhoud ook waardoor ze minder makkelijk spugen. En toch proberen haar goed te laten boeren. En als je inmiddels overgestapt bent op KV kun je de Nutriton gewoon door de melk mengen in het flesje. Spuugt ze echt onder het eten of erna? Yelina deed dat nl ook heel lang. In eerste instantie leek het een stuk beter te gaan als we haar na de voeding niet meer uit handen gaven, maar begon daarna toch weer wat te spugen. En er liep altijd een straaltje melk uit haar mond. Wij zijn toen ze een maand of 2 was begonnen met Nutriton. Het was even aftasten met de dosering, maar ze doet het er erg goed op nu. Ze krijgt het nog steeds, ik maak er nog geen haast mee om het af te bouwen. Als het al wel eens gebeurt dat ik het vergeet mee te nemen als we weggaan, kunnen we er bijna de klok op gelijk zetten dat ze toch wat gaat spugen. Dus voorlopig gaat het prima zo. Ja, gave onderwaterfoto he? Ik ben er erg trots op!
Inez, mooi hoor, die foto! Echt prachtig om te zien. Is ze helemaal niet bang in het water? Wij zijn nog niet wezen zwemmen met Mariëlle. Had ik van te voren wel bedacht, maar op de één of andere manier gaat het dan toch anders. Waarschijnlijk komt het ook doordat wij niet meer zo vaak zwemmen. Komt wel weer, denk ik. Tandjes komen hier nog steeds niet door. We hebben al een paar keer gedacht dat het zover was, met rode billetjes en vieze luiers en dikke wangen en zelfs wat verhoging, maar ze zijn nog niet echt doorgebroken. Heb vannacht wel gedroomd dat ik met haar bij de tandarts was die mij leerde hoe ik haar tandjes moest poetsen en toen had ze haar hele mond al vol tandjes. Zou dat een voorspellende droom geweest zijn? Anna, welkom hier. Ik heb nooit meegeschreven bij het andere topic, dus wij kennen elkaar nog niet, maar daar komt vast wel verandering in. We hebben in ieder geval één ding gemeen: ik werk ook in het onderwijs. Gelukkig niet met kleuters, al voelt het soms wel zo . Ik heb ze het liefst vanaf een jaar of 15/16. Jammer dat je last van je bekken hebt. Gelukkig dat het intussen weer wat beter gaat. Vervelend ook dat spugen van Yara. Daar kan ik je geen advies over geven, omdat ik daar geen ervaring mee heb. Mariëlle spuugt alleen als ze (wij?) te wild doet na haar fles en dat is altijd maar een beetje. Wat eten betreft, hebben wij het advies van het CB lekker naast ons neergelegd. Op het kdv vonden ze het ook een beetje raar en één van de leidsters zei dat Mariëlle er volgens haar echt nog niet aan toe was om een fles te laten vervallen. Dus krijgt ze 's middags nog lekker een flesje. Op zich heb ik niet zo'n moeite met het CB hoor, maar ik kan er niet goed tegen als ik het gevoel heb dat er niet naar me geluisterd wordt en er alleen maar gekeken wordt of m'n kind wel voldoet aan het gemiddelde. Nou kan ik natuurlijk prima ter verdediging aanvoeren dat m'n kind niet gemiddeld is, maar ik ben bang dat het gewoon in m'n karakter zit . Ik heb trouwens de indruk gekregen dat vooral de artsen hier niet luisteren, met de wijkverpleegkundige heb ik geen enkel probleem. En we hadden nu een andere arts, die er blijk van gaf helemaal niet te weten wat Mariëlle haar voorgeschiedenis was. Dat schoot mij dus echt in het verkeerde keelgat. En ik vind het vervelend dat er een "advies" gegeven wordt zonder te kijken wat de huidige situatie is. Ik ben bezig met de laatste loodjes. Dat betekent vandaag vooral brieven van Havo 4-leerlingen nakijken. Verder moet ik nog aardig wat toetsen nakijken. Dus ik ga zo weer hard aan de slag.
Yelina is inderdaad niet bang in het water, ze vindt het zwemmen helemaal geweldig. Met Alyssa ben ik gaan zwemmen toen ze een half jaar was, eerder was er geen plek voor haar in de les. Goed om je eigen gevoel te volgen voor wat betreft de voeding voor Mariëlle. Zelf weet je toch het beste wat ze qua voeding aankan. Het CB kan je hooguit richtlijnen geven, maar gaan daarbij uit van gemiddelden. Niet van wat voor ieder individueel kind goed is. Dat doen ze niet alleen op het CB zo, maar ook in het ziekenhuis. Hebben we met Yelina in het ziekenhuis ook gemerkt toen ze net was geboren. Van de kinderarts moest ze persé hetgene krijgen wat een kindje van haar leeftijd en gewicht zou moeten hebben. Dat ze het niet aankon en het met een flinke golf weer uitspuugde was niet belangrijk. Gelukkig stond het verplegend personeel achter ons en hoefde ze uiteindelijk niet meer te worden bijgevoed met de sonde.
Hmm. Weer een frustrerend bezoekje aan de cardioloog gehad voor de uitslag van de fietsproef. Zag er allemaal keurig uit, geen aanwijzingen dat er problemen met het hart zijn. Hij zag wel dat ik me erge zorgen maakte, misschien was het een idee om bij de huisarts een verwijziging voor een psycholoog of psychiater te vragen. Wat een HARK. :x Gelukkig heb ik de ME kliniek nog achter de hand waar ook een cardioloog zit en waar ik wel serieus wordt genomen. Ga daar maar weer eens een afspraak maken.
Pff, vervelend zeg! Hark is nog zacht uitgedrukt. Hoop dat je in de ME kliniek wel wat verder komt. Erg naar als artsen zulke dingen zeggen. Ik dacht dat ze tegenwoordig "omgaan met patiënten" als vak kregen aangeboden? Zeker alleen theorie-examen gedaan? Hier gaat het heel goed. Heb het heel erg druk gehad de afgelopen week. Dacht nu in iets rustiger vaarwater te komen, maar toen ik net m'n agenda voor volgende week even bijwerkte, kwam ik erachter dat er toch wel heel veel gebeuren moet. Moet volgende week vijf dagen naar school en ben drie avonden van huis vanwege schoolgerelateerde dingen. Pff, nog erg druk dus. Gelukkig gaan we een rustig weekend tegemoet. Mariëlle schoot er echt even bij in de laatste dagen, moest het veelal met papa doen. Nou kan dat wel, maar ik vond het zelf helemaal niet leuk! Vanochtend dacht ik ineens: wow, wat is ze al groot! Haha, net alsof ze in de drie dagen dat ik voor m'n gevoel alleen maar aan het nakijken was ineens een spurtje had gemaakt, heel gek. Morgen overgangsvergaderingen. Zal wel weer veel wachten worden. Misschien heb ik dan wat tijd om alvast wat dingen op te ruimen, dat scheelt volgende week weer Maar meestal valt het behoorlijk tegen
Haha, misschien leren ze wel dat als ze er zelf niet uitkomen met de patiënten dat ze ze dan beter 'voorzichtig' door kunnen verwijzen naar een psych omdat je misschien wel met iets onverwerkts zit. Ben toen ik nog werkte door de bedrijfsarts naar een psych doorverwezen en daarna ook nog door het UWV, want het zat vast allemaal tussen m'n oren. Ben daar braaf heengegaan, niet alleen omdat het moest, stond er best wel voor open, want tenslotte, baat het niet, dan schaadt het ook niet, maar vond het allemaal zo'n dom gewauwel, moet je een knutselwerkje maken om je gevoelens weer te geven enzo. Sorrie hoor, maar dat is dus echt helemaal niks voor mij. Erover praten prima, maar verder, ho maar. Die laatste dagen voor de vakantie is het inderdaad altijd erg druk op het werk. In het onderwijs zit je inderdaad met allerlei overgangsvergaderingen, alles moet opgeruimd worden en voor dat dat allemaal gedaan is, is er ongemerkt toch weer veel tijd voorbijgegaan. Alleen jammer dat je door deze drukte de verzorging meer aan je man over moet laten. Kan me voorstellen dat je dat niet zo heel erg fijn vindt. Sterkte volgende week.
Hoi meiden, De vakantie zit er weer op helaas en ik ben eigenlijk wel weer aan vakantie toe. Want als je mij nu vraagt of we een léuke vakantie hebben gehad... Eigenlijk niet zo, eerlijk gezegd. Het weer was heerlijk, de camping gewéldig (nog nooit een camping gezien met complete badkamers...), maar Jasmijn heeft zó erg gepeuterpuberd dat dit behoorlijk wat roet in het eten strooide . Op het einde van de eerste week had ik zelfs zo iets van Ik wil naar huis! Gelukkig draaide ze de tweede week wat bij en de laatste dagen was ze weer het lieve, vrolijke kind dat ze normaal gesproken altijd is. Nu was het niet altijd kommer en kwel hoor. Jasmijn - en wij dus ook - heeft erg veel plezier gehad in het zwembad en op het strand, maar uitstapjes maken hebben we na twee mislukte pogingen (waaronder een dagje Venetië) maar opgegeven. Emma daarentegen vond het allemaal even geweldig, die heeft twee weken alleen maar gelachen, gegeten (als een dokwerker!) en het kruipen, optrekken en 'mama' zeggen geoefend. Ze heeft nota bene de waterpokken gekregen in de eerste week, maar we zagen de rode plekjes in eerste instantie aan voor muggenbulten. We werden namelijk allemaal een paar gestoken door die rotbeestjes. Het waren ook niet veel plekjes - een stuk of tien maar - en Emma leek er ook geen last van te hebben. Maar het bleken dus waterpokken te zijn... De autoreis is me enorm meegevallen. Zowel op de heen- als de terugweg hebben beide meisjes geen kik gegeven. Alleen heeft Jasmijn op de heenreis erg veel gehoest, maar na drie dagen Italië was de verkoudheid gelukkig zo goed als over. Heen hebben we in twee dagen gedaan (met een overnachting in Lugano) en terug hebben we in één ruk doorgereden. Jasmijn en Emma hebben allebei vanaf 19.00 uur aan één stuk door geslapen, dus dat schoot lekker op . Vandaag dus ook weer aan het werk en dus ook de draad hier op het forum maar weer eens oppakken...
Ik zie dat het ondertussen al weer een tijd terug is dat ik heb gereageerd. Dacht dat ik al weer hier had getikt maar zal wel weer halverwege door me zijn afgebroken omdat ik weer afgeleid werd door Rosanne en het een half verhaal werd. Dus alsnog welkom hier Annna. Sàvonds als Rosanne slaapt ben ik wel vaak aan het lezen maar heb dan niet veel zin om te tikken. Lig ook nog steeds erg vroeg in mijn bed. Rosanne is elke dag nog mooi rond 7 uur wakker en ik kon voor ze er was altijd lekker uitslapen tot een uur of 9 a 10. Dat kan ik nu dus wel mooi schudden en als mijn man er in het weekend vroeg uit gaat dan ben ik er ook toch meestal wel vroeg uit omdat ik Rosanne soms hoor mopperen of omdat we ergens heen willen. Je blijft toch alles plannen om de voedingen van haar heen. Pffff cardiologen Hoop dat ze je in de ME kliniek wel beter kunnen helpen. Of dat die je zorgen beter weg kunnen nemen. Jammer dat je vakantie niet gelopen is zoals je hoopte. Meestal heb je ook wel een weekje vakantie na een vakantie nodig om weer bij te komen. Hopelijk heeft Emma niet al te veel last gehad van de waterpokken. Rosanne heeft met dit warme weer maar eens het idee gehad van als ik nu eens mijn handen verplaats dan kan ik kruipen en die kruipt nu dus alle kanten op. We waren even bij mijn moeder vandaag en die haar huis is dus echt niet ingericht op baby`s en daar heeft ze dus allerlei boekjes uit de kas gehaald en cdtjes richting de grond verplaatst. Mijn moeder was denk ik erg blij dat ik haar in een wipstoeltje ging zetten. Die is ook al in de zeventig en kan dus ook niet echt achter haar aan rennen. Wordt straks wat als ze kan lopen. Ze zet al wel stapjes als je haar ondersteunt of vasthoud achter de babywalker, maar zitten en zichzelf tot staan optrekken heeft ze nog geen zin in. Ben me ondertussen al suf aan het bedenken wat we straks voor Rosanne haar verjaardag moeten kopen. Ze heeft al zo ontzettend veel. We waren zondag op de vlooienmarkt bij de ijhallen en mijn man mopperde al dat ik een leuk treintje van fisher price kocht met blokken omdat we nu al ruimte te kort komen voor haar speelgoed.
Vandaag dus al ontdekt dat ik dus weer nieuw hondenvoer moet halen. Had een pak frolic voor de hondjes meegenomen maar was dus vergeten dat Rosanne nu kan kruipen en dat de hondjes frolic eigenlijk altijd ophalen uit de keuken en het dan voor zich neerleggen en dan langzaam op gaan eten. Gevolg was dus dat ik met mijn moeder aan de telefoon zat en ik dus naar Rosanne kijk en denk van wat heeft die voor vieze troep rond haar mond. Ik dus weg gehaald met een doekje en ik ruik er aan en denk bah dat is frolic. Ze had het ook nog in haar mond dus ik het er uit halen en zij huilen van dat ze dat niet wilde. Heb een leuk jurkje voor Rosanne gekocht, was voor haar verjaardag bedoeld maar is eigenlijk zonde om hem niet nu al te gaan dragen. Jammer alleen dat dat Jottum zo duur is, heb ook maar niet tegen mijn man gezegd wat dit jurkje koste en dan was deze nog geeneens zo heel duur. Die zegt voor dat geld kan je een hele hoop andere kleding kopen en ze is er toch weer heel snel uit. (en ze heeft ook al zo weinig kleertjes )
Lola, weer terug van vakantie. Jammer dat de peuterpubertijd wat roet in het eten heeft gegooid, maar gelukkig tussendoor toch nog wel kunnen genieten. Sterkte met weer gaan werken. Cindy, leuk dat ze is gaan kruipen en ja, dan wordt de omgeving erg interessant, vooral de dingen waar je niet aan mag komen zijn leuk en dan met name in de huizen die niet echt op kleine kinderen berekend zijn. Leuk jurkje en ik moest wel lachen om je Frolic-verhaal. Gelukkig kan het een kwaad als ze hondenvoer eten. Lekker is anders, maar ze worden er niet ziek van. Heeft je moeder ook van die enge meubels met scherpe randen? M'n vader en z'n vrouw hebben dat helaas wel. Alyssa is al bijna eens een gat in haar hoofd gevallen tegen de glazen tafel met metalen rand. Echt een huis waar je graag heengaat met kleine kinderen. Ik probeer ook al iets te bedenken voor Yelina's verjaardag. Ik denk dat het een nieuwe loopauto wordt, aangezien die van Alyssa niet echt meer geschikt is om achter te lopen. Heeft wat gebruikersschade zeg maar. En ik denk dat ik haar helemaal in het nieuw steek voor haar verjaardag. Aan speelgoed komen we ook niet echt tekort, ook wij weten amper waar we het in ons kleine huisje moeten laten. zeker niet nu Alyssa steeds meer bereid is om dat van haar te delen met haar zusje. Oh, ik hoop maar zo dat het huis van schoonmama snel wordt verkocht zodat we volgend jaar ons gezamenlijke droomhuis kunnen bouwen. We snakken naar meer ruimte.
De meubels bij mijn moeder vallen op zich nog wel mee, haar salon tafel en grote tafel heeft aan een kant een ronde kant dus dat is wel mazzel hebben. Moet er niet aan denken dat ze een glazen tafel zou hebben, ik zou mijn moeder direct van die hoekjes geven ter bescherming en eisen dat die er op zouden komen. Gelukkig heb ik wel dus een moeder waar ik alles tegen kan zeggen zonder dat ze er later weer op terugkomt of boos er over blijft. Alleen heeft ze dus echt heel veel boekjes, knutselspullen, beeldjes, cd/dvdtjes overal staan. Haar jongste kleinkind is afgelopen jaar naar de hogere school gegaan dus dan hoef je je huis er natuurlijk niet meer op in te richten. En toen kwam dus toch nog Rosanne er aan Ons eigen huis moet ook nog kindvriendelijker worden gemaakt, we hebben hier ook nog vanalles staan wat opgeruimt moet worden. Maar weet ook zo langzamerhand niet waar alles neergezet moet worden. We wonen in een klein huis met 3 slaapkamers waar 1 dus erg klein van is en die is nu dus in gebruik als opslagruimte. Denk dat ik toch meer eens wat meer spul moet gaan weggooien. Ben wel al wat dingen van Rosanne op marktplaats aan het zetten waarvan ik zeker weet dat mochten we toch eventueel voor een 2e gaan dat toch niet meer zal gebruiken. En van de kleertjes zijn al een hoop naar de dochter van mijn zus gegaan. Die is 12 juli uitgerekend dus is ook spannend aan het worden. Hoop voor haar dat ze niet overtijd gaat lopen met deze warmte. Een loopauto heb ik ook al voor Rosanne. Moet gewoon wat vaker van marktplaats wegblijven Heb er een week terug ook al een hobbelpaard voor haar gekocht.
Gelukkig maar dat je zo'n goede band hebt met je moeder. Helaas kan ik niet zeggen dat ik een goede band heb met m'n vader en z'n vrouw. (m'n moeder leeft niet meer). Begin mei hebben we elkaar geloof ik voor het laatst gezien. We zijn nu bezig om 'audiëntie' te krijgen. Het liefst gaan we er op een zondag (overdag) heen. Zaterdag is onze boodschappen- en werken in de tuin en andere klusjesdag, omdat dat in onze buurt op zondag niet kan. Mannetje werkt de hele week, ik heb het doordeweeks druk zat met de kinderen en m'n bedrijfje en niet echt de tijd en en met name de energie niet om dan even 'leuk en gezellig' bij ze langs te gaan, al verwachten ze dat wel. Marktplaats is leuk he? Kom daar zelf ook veel.
Oja, wij hebben 2 niet al te grote slaapkamers, daar slapen de kinderen, zelf slapen we op de vliering waar mannetje niet kan staan. Over een badkamer beschikken we niet, wel over een douche waar nog net een wastafel inpast. Dus hier wordt het echt tijd voor meer woonruimte. We noemen ons huisje weleens gekscherend poppenhuis.
Onze badkamer is ook erg klein. Er zit een bad in en daarnaast heb je dan nog een wasbak staan. Dus Rosanne haar badje kon er ook niet op de standaard in staan. Ons plan was om de badkamer te verbouwen en het bad weg te halen en er een douche voor in de plaats te maken om meer ruimte te maken maar nu met Rosanne vind ik een bad toch wel erg makkelijk. Dus eigenlijk wel blij dat we er nog geen tijd voor hadden gehad. Wij willen hier ook niet weg (of we moeten de staatsloterij winnen), we wonen lekker in het centrum in een redelijk rustig volksbuurtje en de overburen zijn werkplaatsjes dus geen buren die de hele dag naar binnen gluren wat je aan het doen bent. Enige nadeel is dus parkeren. De laatste jaren is het echt een ramp om een parkeerplek te vinden en soms moet je de auto een of meer straten verder zetten. Maar er word in het najaar dus vergunningparkeren ingevoerd dus dan wordt dat hopelijk wat beter. Mijn man mag mijn moeder gelukkig ook graag, ik ga doordeweeks in ieder geval 1 dag er heen. Voordat Rosanne er was kwam ik er vaker omdat we dan gezellig met zijn 2e daar even boodschappen gingen doen. Maar het gesleep met Rosanne heb ik niet altijd zin in dus heb ik dat naar 1 keer in de week gebracht. En af en toe komen we er dus in het weekend als mijn man wat klusjes voor haar moet doen. Mijn moeder haar gezondheid is de laatste tijd niet zo denderend want voorheen kwam ze gewoon op de fiets hier heen maar dat wil dus niet meer jammer genoeg. En ze heeft het ook veel en veel te druk. Nadat mijn vader is overleden heeft ze allerlei andere bezigheden gezocht, ze is dus 2 keer in de week aan het koersballen, naar de zangclub, schilderles, handwerkclubje en allerlei andere dingen die ze daar ook voor de wijkbewoners in het bejaardentehuis organiseren. Ik kan dus al geeneens elke dag naar haar toe. Dus geen gemopper van wanneer zie ik Rosanne weer. Kan jouw vader niet richting jou komen als ze zo mopperen er over? Jij moet toch met 2 kinderen slepen en rekening houden met slapen/eten etc en dan is het makkelijker als ze jouw op komen zoeken.
Even tussen de bedrijven door een kijkje nemen, dacht ik. Maar "even" bijlezen was dus geen optie Lola, jammer dat je vakantie niet helemaal "gelukt" is. 't Is toch iets waar je een tijdje naar uitkijkt en dan is het jammer dat net op dat moment je kind besluit te gaan puberen. Kan me voorstellen dat je dacht: had ze daar nou niet even mee kunnen wachten? Cindy, wat een mooi jurkje. En dat het wat gekost heeft, ach, zo te zien is ze er voorlopig nog niet uitgegroeid! Dat kan ze wel een tijdje aan toch? Soms moet je gewoon iets moois kopen En pas aandoen op haar verjaardag is natuurlijk zonde, want dan groeit ze er zo weer uit Wij kwamen er vorige week achter dat we eigenlijk geen kleertjes hadden voor dit warme weer. Daar hadden we mee gewacht, omdat we geen idee hadden in wat voor maat ze zou zitten als het lekker warm was. Daar kwam bij dat Mariëlle uit maat 62 gegroeid is en we eigenlijk niet zoveel hadden in maat 68. Wel weer veel 74 gekregen (o.a. lekker warme gevoerde broekjes , ben benieuwd of ze die ooit gaat dragen), maar daar verzuipt ze nog in. Dus ik zaterdag maar eens de stad in, op zoek naar korte broekjes en shirtjes met korte mouwen. En inderdaad, omdat ze er zo uitgroeit, eerst maar eens bij de Zeeman binnengelopen. Half uurtje later stond ik weer buiten met vijf setjes, samen nog geen tien euro. Haha, kun jij een voorbeeld aan nemen . Maar je kunt ook denken: als je de ene keer een koopje hebt, kun je een andere keer ook iets heel moois voor heel veel geld kopen, toch? Wat ik wel zonde vind, is dat we van een vriendin een prachtig BabyBarb-setje (compleet met maillot) in maat 68 hebben gekregen dat Mariëlle welgeteld een halve dag heeft gedragen, omdat het echt een wintersetje is en het steeds veel te warm was en is om het aan te trekken. Das wel jammer. Als ik jullie verhalen over jullie behuizing lees, voel ik me toch wel gezegend met onze twee-onder-één-kap met drie slaapkamers (wat makkelijk vier hadden kunnen zijn) en een zolder met nog een kamer (èn inloopkast). Onze badkamer is niet buitensporig, maar toch wel vrij ruim opgezet, met een bad, een wastafel, een douchecabine en een toilet. En parkeerproblemen hebben wij ook geen last van, omdat we op een driehoekige kavel zitten, hebben we een enorme oprit waar onze beide auto's naast elkaar op kunnen staan en dan kunnen er nog minstens twee auto's achter. Oh jee, dit klinkt best wel decadent, terwijl ik het eigenlijk een vrij "normaal" huis vind . Nou ja, nadeel van die driehoekige kavel is wel dat onze tuin kleiner is. Het is wel een fijn huis. En wij hebben pas zeven en een half jaar een relatie, zijn in februari 2003 gaan samenwonen en toen verdienden we natuurlijk al aardig èn ik had daarvoor een eigen huis waar een fikse overwaarde op zat. Dus. En de meeste nieuwbouwhuizen hier zijn wel redelijk groot en toch nog redelijk betaalbaar, dat scheelt ook. Ben blij dat ik niet in de Randstad woon (en niet alleen vanwege de huizen ). Nu moet ik echt weer verder. Geniet allemaal van het mooie weer! Ik hoop dat het volgende week niet ineens omslaat . Zul je net zien: ikke vakantie, gaat het regenen? Of is het de goden verzoeken dat ik dat nu hier "zeg"?
Oh, vergeet ik helemaal het belangrijkste nieuws: gisteravond ontdekten we ineens dat Mariëlle twee tandjes heeft! Wel grappig: we wisten wel dat ze eraan zaten te komen en ze had er af en toe ook wel een beetje last van. Maar het echte doorkomen viel blijkbaar mee, waardoor wij dus ook niet gekeken hebben van goh, zit er nu echt iets aan te komen. Ja, vorige week heb ik het nog wel een keer gezegd, maar wanneer ze nou echt doorgekomen zijn, weet ik dus niet. Dus als ze dat later wil weten, zeggen wij gewoon: je had ze ineens! Hopelijk komen de andere ook zo makkelijk, zonder al te veel pijn.
Cindy, met kleine kinderen is een bad ook zeker geen overbodige luxe. (enne, wij ziiten ook op die staatsloterij te wachten, haha). Qua ruimte om het huis mogen we zeker niet klagen. Verhoudingsgewijs hebben we een vrij smalle kavel, maar wel lang. (14x53m) in het buitengebied. We kunnen heerlijk onze auto op eigen terrein parkeren. En als straks schoonmama erbij inkomt, wordt de oprit wat verbreed zodat ook haar auto hier makkelijk kan staan. Hinke, het loont zeker voor onze kleintjes heel erg de moeite om zo nu en dan eens bij Zeeman binnen te lopen. Ze krijgen vaak nieuw spul binnen en inderdaad kun je dan zo met 5 leuke setjes voor een tientje naar buiten lopen. Morgen ga ik ook maar weer eens winkelen. Alyssa heeft nieuwe zomerschoenen nodig, een zwembroekje voor in de tuin kan ook geen kwaad. Het is steeds zo lastig om een heel badpakje uit te moeten trekken als ze even moet plassen. En verder kunnen beide dames wel weer wat truitjes gebruiken en Alyssa wat korte broekjes en/of rokjes. Grappig he? Als je zo ineens en paar tandjes ziet. Wij zitten daar op dit moment ook volop in. In ruim 2 weken tijd zijn er bij Yelina maar liefst 6 doorgekomen. In totaal heeft ze nu 8 tanden. 4 boven en 4 onder. Wat krijgen ze dan ook ineens een heel ander snoetje he? En ook hier relatief weinig last van het doorkomen. Alleen even flinke luieruitslag gehad en 1 keertje heeft ze 's avonds een tijdje gehuild.
Ik loop ook regelmatig Zeeman binnen om te kijken voor kleertje en loop eigelijk altijd wel weer met wat naar buiten. Ik heb alleen gemerkt dat je dingen als leggings gelijk in grote hoeveelheden moet inslaan als ze ze hebben omdat je ze daarna nooit meer ziet. Die dingen waren natuurlijk ook hardstikke goedkoop (1,79 dacht ik) Baal nu dus dat ik er niet meer mee heb genomen. H&M is ook zòn winkel die ik niet binnen moet lopen, kom ik ook altijd wel met iets naar buiten. Die hebben van die schattige babyschoentjes, alleen die moet je dus meestal online kopen omdat ze in de winkel er heel weinig zijn. En ik vind hello kitty echt ontzettend leuk en dat verkopen ze daar heel veel. Gisteren bij mijn vriendin langs geweest omdat ze de oppas had op haar kleinzoon. Hij scheelt iets meer als 5 maanden met Rosanne en ik vond het voor Rosanne wel eens leuk om met een ander kindje te spelen. Ze heeft hem wel al eens eerder gezien maar toen was ze denk ik een maand of 4, mijn vriendin heeft niet zo heel vaak de hele dag de oppas op haar kleinzoon. En jammer genoeg heb ik voor de rest geen contact met ouders met hele kleine kinderen in mijn omgeving. Rosanne vond het dus echt hardstikke leuk. Toen ze binnen kwam was het even aftasten en op een gegeven moment had het jongentje door dat ze nog schoentjes aan had en ja natuurlijk moesten die uit. Dus hij haar schoenen uittrekken, mijn vriendin zei ja hij heeft zelf een hekel aan schoenen dus daarom moeten ze uit. Maar nee hoor, meneer wilde ze gewoon zelf aantrekken vond vast het roze erg leuk. En toen kreeg hij een fles (met zo`n rietje) met drinken en vond dat Rosanne ook maar een slokje moest nemen. Rosanne snapt nog niks van zòn fles, heb het hier ook al geprobeerd maar ze bijt alleen maar op het rietje. Maar ze waren dus schattig samen aan het spelen. Hij kan nog niet lopen en kruipt dus niet maar schuift zittend met zijn billen alle kanten op en snel dat dat gaat. Hij heeft dan ook nog geen interesse in lopen. Rosanne wil graag hier aan je handen stapjes zetten, maar hij trekt gewoon zijn benen op van doe het zelf maar. Op een gegeven moment merkte ik dat ze moe werd en dus op tijd naar huis gegaan zodat ze thuis een flesje kon krijgen en dan lekker slapen alleen dacht Rosanne er dus anders over die viel in de auto al in slaap en werd pas na 2 en half uur wakker. En natuurlijk was het sàvonds weer gillen in bed omdat ze niet wilde slapen, dat heeft ze nu al echt een aantal dagen. Het is warm in haar kamer en al die nieuwe indrukken die ze op doet door het kruipen werken natuurlijk ook niet mee.