Dombo vrees alleen dat het niet zo makkelijk blijft gaan, toen ik zwanger was snoepte ik niet, at matig. Maar nu krijg honger als een paard, snoep me gek als ik de kans krijg. Geef mezelf een week om dit te doen dan is het afgelopen
Herkenbaar, gedurende de zwangerschap heb ik ook niet schrikbarend veel gegeten, was maar 12 kg aangekomen, maar een week of 6 na de bevalling begon ik lekkere trek te krijgen. In eerste instantie kon ik mezelf nog redelijk inhouden, maar na het plaatsen van de Mirena voelde ik me lichamelijk zo ontzettend beroerd, buikkrampen, rugpijn en vooral moe, moe, moe. Ben toen begonnen met mezelf toe te staan wat te snoepen. En met Sinterklaas en Kerst zijn de remmen echt losgegaan. Pepernoten, speculaas, chocoladeletters, eigengemaakt krentenbrood, jammie jammie. Ik kwam toen erg snel aan. Na februari lukte het me redelijk om flink te minderen met snoepen en viel een paar kilo af. In juni voelde ik me ineens weer een stuk energieker en kon toen weer meer gaan bewegen en het lukte me om de suikers weer weg te laten en in juli echt begonnen met lijnen en dat gaat goed. Nu nog 'even' ervoor zorgen dat ik niet meer terugval, want ook al weet ik dat het niet mag en dat ik me er beroerd van ga voelen... blijft het moeilijk om me eraan te houden. De tijd zal het leren of ik nu wel sterk genoeg ben.
Ja wat dat betreft zit je niet in een lekkere tijd met al dat lekkers in de winkel...... Ik vind het echt knap dat je het zo volhoudt !
Wij wisten vanaf een pretecho met 17 weken dat het een meisje zou zijn. Ik wilde het dolgraag weten, om die baby in m'n buik 'tastbaarder' te maken. En ik heb het overal rondgebazuind, niets geheim gehouden Het kamertje is bij ons niet roze, daar had ook een jongetje heerlijk in kunnen slapen. En we hadden voor de zekerheid wel een jongensnaam (nou ja, ik wilde de een en Chris een andere, hahaha). Wat wel roze was bij ons was de maxi cosi en wat kleertjes.
Hmmm. Hier net een mailtje gehad van de diëtiste. Jammer dat er qua fruit een paar produkten op het lijstje af te raden produkten staan waarvan mij eerder verteld was dat ik ze wel mocht hebben. Balen, aangezien ik die dingen erg lekker vind. En wat ik wel mag hebben: vinnikechnielekker. Verder kan ik op zich wel wat met haar advies. Zal even wennen worden, maar dat gaat vast wel lukken.
Wij zijn net terug van de vaccinatie. Viel reuze mee, parkeerplek zat en meteen aan de beurt. Jasmijn huilde eventjes en Emma schonk de prikster alleen een héél boze blik. Maar het stickertje dat Jasmijn na afloop mocht uitzoeken, maakte veel goed...
Eén troost: dat valt nog sneller af... 8) Toen ik zwanger was van Jasmijn, wisten we dat we een meisje kregen. Ik probeerde het geheim te houden, maar al meteen na de bevalling werd me duidelijk dat ik me zonder het te weten een paar keer versproken had. Bij Emma hebben we er dus geen geheim meer van gemaakt. Ik heb de mensen toen wel gevraagd of ze het wílden weten... Door de slapeloze nachten in de laatste twee maanden van de zwangerschap van Emma viel ik toen 3 kilo af, waardoor ik een paar dagen na de bevalling precies zoveel woog als er voor. Inmiddels ben ik de ook een paar kilootjes kwijt die er bij Jasmijn nog aan waren blijven plakken. Er moeten er nog twee af...
Haha Lola, klopt, dan gaat het wel lekker snel. (moet alleen weer niet te hard blijven gaan, anders blijft er niet veel van me over ) Ben de lijst nog eens aan het bestuderen geweest en ik kom inmiddels gelukkig toch nog wel meer dingen tegen waar ik wat mee kan. Gisteren zag ik door de bomen het bos even niet meer, maar het licht begint weer wat te schijnen. Ik kwam wat tegenstrijdigheden tegen, ik moet letten op de koolhydraten en minder brood en aardappels ed nemen en minder vlees/vis, maar ik moet ook het aantal calorieën ophogen. Met hetgeen ik in eerste instantie tegenkwam zag ik alleen maar nog minder calorieën binnenkomen. Maar heb nu wat tussendoortjes gezien ik ik wel mag hebben en ook nog eens lust ook, dus komt het met de calorieën wel goed. Wow. Nu nog even wat dingen navragen aan de diëtiste omdat ik een paar dingen nog niet helemaal snap en dan kan ik er straks met de boodschappen rekening mee gaan houden. Heerlijk dat trouwens je zo snel na de bevalling al weer aardig op het gewicht van voor de zwangerschap was. En inmiddels ook al op het gewicht van voor Jasmijn met nog maar 2 kilootjes te gaan ... super hoor! O en pssssst, m'n schoonmoeder is in onderhandeling met een mogelijke koper van haar huis. SPANNEND!!!!! Zo komt de bouw van ons nieuwbouwhuis toch weer een stukkie dichterbij!
Ja, ze komt dan bij ons inwonen. Samen, maar toch apart, met ieder een eigen opgang. Vanochtend is er inmiddels contact met de potentiële koper geweest, hij heeft aangegeven dat hetgeen wij minimaal willen hebben zijn maximum is en dat hij nog even een dag of 10 bedenktijd nodig heeft om te beslissen of hij al dan geen bod wil doen. Hij wil zeker weten dat als hij over een paar jaar 65 wordt dat hij het zich dan ook nog kan verloorloven om in dit huis te wonen. Maar de makelaar gaf aan dat ze ondanks alle getwijfel erg enthousiast zijn over het huis en hij verwacht dat deze mensen het huis daadwerkelijk zullen gaan kopen. Het blijft dus nog even spannend!
@Dombo hoop voor jullie dat het huis nu snel verkocht word. Staat volgens mij al weer een aardige tijd te koop toch? Hopelijk bieden ze wel een fatsoenlijke prijs. Rosanne is vandaag ook voor de prik geweest. Die begon al te gillen zodra ze de prik zag maar na de prik was het al snel weer over. Ga hier even verder met eten koken.
Cindy, wat een stoere meid, jouw dochter! Gelukkig maar dat zij nog niet weet dat ze over 3 weken weer mag. Vanochtend ben ik weer met Alyssa naar peuterzwemmen geweest. Het is zo leuk hoe ze vooruit gaat de laatste weken. Het is een tijdje erg moeizaam gegaan. Eerst had ze watervrees, vond ze alles eng. Dat heeft ze overwonnen, maar de watervrees ging een beetje ongemerkt over in faalangst. Ze wilde de oefeningen niet doen omdat ze ze niet kon. Inmiddels lukt het steeds beter om haar de oefeningen wel te laten doen en ze begint er steeds meer plezier in. Wil nu steeds vaker de oefeningen nog een keer doen en nog een keer. Vandaag verbaasde ze ons weer doordat ze ineens onder water ging om iets van de bodem af te pakken. Dat wilde ze eerst ook niet. Wat kan een mama dan trots zijn zeg! Heb echt wel eens op het punt gestaan om ermee te kappen, maar ben toch erg blij dat we hebben doorgezet. We vinden het toch wel erg belangrijk dat ze leert wat ze moet doen mocht ze onverhoopt in het water vallen. We hebben een paar vijvers in de tuin. Ze zijn welliswaar afgeschermd met een hek en netten, maar je weet maar nooit wat zo'n kind uithaalt in de tuin. Het was met het peuterzwemmen trouwens erg rustig, de meesten lieten hun kind wel enten. Was maar met 1 andere mama die haar kind op een ander tijdstip liet enten.
Thanks. Hoe is het nu met jou? Trek je het allemaal nog een beetje meid? Is Danique al geweest voor de MG prik? Nog even off-topic, bij JFT is het helaas weer mis. Vind het zo oneerlijk en verdrietig voor haar. Hartje is begin vorige week gestopt en ze is in afwachting van MK. Bah, bah, bah.
Ben ik nog even heel snel. Ja verdrietig is het he, voor JFT,Molly. Was verbaasd ook, want het leek zo goed te gaan en ze was al goed op weg. Ik duim ook voor je Inez. Spannend. Wij hebben hier de oplevering morgen, ook spannend. En misschien nog wel spannender, (het nieuwe huis heb ik vorige week van binnen nog gezien) vandaag was hier de taxateur om de prijs vast te stellen van mijn huisje hier. Ik hoor morgen of maandag wat. Natas, heb ook nog aan je gedacht. Hoop dat je weer wat beter in je vel komt te zitten. Yara heeft gisteren ook het prikje gehad. Toen het klaar was vond ze de mevrouw even niet lief meer en kreeg ze mooie tranen. Daar is ze erg goed in pruillipje en grote krokodilletranen, mijn lieverdje.
Anna, spannend, morgen de oplevering van het huis. Dat wordt druk klussen de komende tijd. En net zo spannend, een taxateur die is geweest om je huis te taxeren. Heb je enig idee waar je huis op uit zou kunnen komen? Ah, Yara ook geënt. Daar kunnen die kleintjes heel goed in zijn, in krokodilletranen. Yelina kan zich heel dramatisch op de grond 'gooien' als er iets gebeurt wat haar niet aanstaat. Alleen jammer voor haar, mama is daar niet van onder de indruk.
I can't believe my eyes! Jullie hebben nog wel een beetje wat van elkaar weg, maar .... flabbergasted. En dat allemaal op eigen kracht! Bravooo!!!!
Is echt een heel verschil die 2 foto`s, hopelijk helpt het dieet van de diëtiste je zodat je op dit gewicht blijft en dat je weer extra energie krijgt. Ben eerlijk gezegd blij dat wij de vijver in onze tuin al jaren terug dicht hebben gegooit. Zou veel te bang zijn dat Rosanne er in zou vallen. En die kids klimmen ook nog rustig een hekje over. Las het al in het andere topic van JFT, is echt heel erg treurig voor haar dat het weer mis is Ik begrijp het heel goed dat ze de moed aan het verliezen is. Las ook dat Lotus het ook heel moeilijk heeft op het moment, wens haar dan ook veel sterkte.