Op mijn 32 ste werd de eerste geboren, op mijn 35 ste mijn tweede en nu op mijn 36ste ben ik zwanger van ons derde wondertje! Dus te oud? Welnee, het ligt eraan hoe je zelf qua energie in het leven staat! En de zwangerschap voor de tweede was in 2 rondes klaar, de eerst en de derde in 10 rondes, heel verschillend dus. Succes!
Ik vind het zeker niet te oud. Was zelf 35 toen ik beviel van m'n 1e en ben nu 36 en zwanger van onze 2e. Vind het een perfecte leeftijd om moeder te worden.
Hoi meiden net trug van werk leuk deze reakties te lezen ja we gaan er idd voor we zijn al aan het proberen en onze zoon die vind het prima wat het geslacht betreft maakt niet uit als het maar gezond is dat is het belangrijkste toch veel liefs marleen
ik ben 38 en werd heel makkelijk zwanger van de 2e. Helaas deze ZS moeten afbreken doordat de nekplooi verdikt was en risico op ernstige niet levensvatbare afwijkingen enorm. Nu probeer ik het weer en ik vind niet dat ik te oud ben.....
ik ben zelf nog jong, maar mn moeder was 32 toen ze mij kreeg en 36 en 41 bij mijn broertjes. hoe lang ze erover heeft gedaan weet ik niet, al weet ik dat die laatste wel was zo van; als t komt dan komt t en anders is het over voor ons... ze zijn er niet zo open over helaas.\ik vind 40/41 wel een boven grens, maar dat komt ook omdat ik nog jong ben, waardoor ik me het niet zo goed kan voorstellen dat je zo oud nog zal proberen voor een kindje. en ik vind de risico's dan zo groot.
Sahi Risico`s zijn zeker vergroot maar wat bij mij meespeelde is de goede prenatale screening en dat er altijd nog meer gezonde kindertjes geboren worden dan niet gezonde. Toen ik nog jong ws had ik het trouwens niet durven dromen hoor, op mijn 45e nog een ukkie erbij. Maar ik vind het geweldig Genieten met een grote G
Hi Marleen, Ik ben ook 35 jaar en wij zijn sinds 2 maanden gestopt met de pil... Mooie leeftijd, toch.. Groet Isabelle
Gelukkig maar zeg had echt wel me twijfels je kent dat he dat gezeur van zou je nu wel gaan voor een kindje je ben er net vanaf en je ben al wat ouder ook maar ach wij voeden het toch op enzo dus wat maakt het uit we gaan er gewoon voor en we zien wel of het lukt lieve groetjes marleen
Waarom 35 jaar te oud? Ik ben 37 jaar en ik ben ook bezig om zwanger te raken. Of het lukt...................de tijd zal het uit moeten wijzen. Maar te oud..........nee hoor. Persoonlijk vind ik na je 40 te oud.
Neeeeeeeeee echt niet. Ik was 33 toen onze zoon is geboren en we proberen nu (ik bijna 35 jaar voor een tweede). Dus nee hoor ik vind niet dat je te oud bent. Succes met proberen. Anna
35 jaar is piep word over week 41 en zwanger van de 4e en ondanks langdurig pilgebruik etc altijd heel snel zwanger geworden ( vrijwel elke keer ronde 1, behalve bij nr 3, omdat ik toen een MK heb gehad het even laten rusten)
Ha ha, ik ben zelf 35 (bijna 36) en wil heel graag nog een tweede, misschien nog wel een derde zelfs als het ons nog gegeven is (eerst die tweede maar 's zien te bakken). Ik was 34 toen ik mijn eerste kreeg dus ik als er iemand is die zegt "ga ervoor" ben ik dat! Ik ken echt best veel vrouwen die tussen hun 33 en 40ste nog een kind kregen en heb niet het idee dat die er veel langer over deden om zwanger te worden dan iemand van 25, maar de statistieken zeggen wel dat je vruchtbaarheid flink rap achteruit gaat na je 35ste, succes met klussen dus! groetjes!
hey meid kom te oud 80 das pas oud als jij er voor wil gaan ..en je man ook lekker voor gaan. suc6 meid x luna25
Natuurlijk ben je niet te oud! Je was vroeg moeder, maar nu nog jong genoeg om weer moeder te worden. Genoeg vrouwen krijgen na hun 35e hun eerste kind immers. Wat al eerder gezegd is 'je bent zo oud als je je voelt'. Een vriendin van mij krijgt nu op haar 38e haar eerste kind. Zij was binnen 3 maanden zwanger, dus leeftijd zegt niet altijd iets.
Wat is oud? Er zijn mensen op hun 25e al oud en sommige zijn op hun 50e nog piep. Volgens mij gaat het om het gevoel. Ok, de natuur werkt ook mee of tegen dus daar moet je rekening meehouden. Zelf ben ik nu 44 en helaas is het ons na 3 jaar nog niet gelukt. Mocht het nog lukken dan kan het zijn dat ik pas 45 ben als ons kindje er is. Ik voel me zeker nog niet oud, krijg ook regelmatig opmerkingen als ik (en man ook) zeg hoe oud ik ben dat mensen me jonger inschatten. Marleen, gewoon er voor gaan. Het kan alleen wat langer duren!
hallo marleen, ik ben dan wel niet van jouw leeftijd maar 35 jaa vind ik zeker niet te oud voor nog een kindje hoor!! als jij dat heel graag wilt zou ik het gewoon doen. en bang om nog vruchtbaar te zijn.....ja helaas kan je dat niet van buitenaf zien maar het kan nog heel goed wel zo zijn hoor. mijn collega van 42 die heeft binnen 2 jaar 2 kindjes gebaard. dus waarom zou het niet kunnen. heel veel succes met het nemen van een belissing. maar doe vooral waar jij je goed bij voelt en laat je niet beinvloeden door wat anderen te zeggen hebben.