Hier moet ook nog heeeel veeel gebeuren...... Kamertje staat sinds gister voor de helft in de verf, nu de rest nog. O ja, vlucht koffer..... Vandaag met vriendin naar baby zaak geweest voor voedings BH en voedings hempje. Dat heb ik iig al binnen! Komt allemaal goed. Groetjes, Mirelle.
Ik ben 37 weken en ben de kleding aan het wassen en strijken...wat een berg zeg wat je allemaal niet verzameld en nodig heb poeh poeh Na nog 1 wasje te gaan en dan de 2e helft strijken... de klossen gaan we zaterdag halen...beetje laat maar vorige week was ik mn gegevens vergeten en kon ik terug naar huis doei doei
HIer (weer) een proefdruk gehaald voor de kaartjes. De vorige was verkeerd. Kamertje steeds meer op orde. Ik ga overigens niet alles wassen... Dat had ik bij mijn dochter wel gedaan, maar vind ik nu wel een beetje overbodig. Worden jullie ook dikker met dit warme weer? De term kamerolifant is nu een compliment... Zeekoe lijkt er meer op!
haha nope hier gelukkig een normal postuurtje afkloppen! wel heb ik het veel warmer maar goed. Ga zo weer ffies op controle...lekker een halfuur op een ongemakkelijke stoel wachten zodat je binnen 3 min weer buiten staat succes iedereen
Ik heb alles al gewassen in de kast liggen. Al twee maanden , dus wassen hoef ik niet meer, gelukkig. En inderdaad begin ik aardig op te zwellen. Zeekoe is nog te complimenteus, denk ik.. ik hou me maar een beetje afzijdig van het buitengebeuren. De dubbele deuren staan open, en binnen is het prima te doen, lekker koel.. dus ik vind het wel goed
Hier moet ook nog vrij veel gebeuren hoor. Ben net begonnen met wassen (en strijken), maar kaartje is pas sinds gisteren concreet en bij een dtp-er. Kamertje moeten ook nog kleine dingen in gebeuren. Vluchttas?! Nog niet eens over nagedacht.. Klossen ook nog niet. Dus aan de ene kant ben ik het zat en mag hij wel komen, aan de andere kant toch nog maar eventjes niet.. Zeekoe: ja, ik hou sinds anderhalve week enorm veel vocht vast. Blijf ook maar binnen - ook omdat ik anders verga van de hooikoorts. Alleen 2 keer per dag waggelend met de hond over straat.
Ik doe ook mee hoor, bijna 37 weken en de eerste week verlof achter de rug...hoop echt dat het niet al te lang meer duurt, anders weet ik niet meer wat ik in huis schoon moet gaan maken, kan nog al moeilijk alles tig keer gaan doen! Alles verder klaar, vluchtkoffer klaar, kleertjes schoon, bed op klossen en maar hopen op een beetje 'leuke' bevalling.....
O ja, klossen halen...... En idd zeekoe hierzo! Heb nooit echt kuiten gehad, je moet me nu eens zien. Maar de beeb heeft het lekker! Groetjes, Mirelle.
Ik ben het ook ZAT. Alles doet mij ook zeer en vooral mijn onderrug. Voel me schuldig dat ik niets kan doen meer althans niet het zware werk meer in huis. Hopelijk beval ik eerder dan de geplande datum. Het rommelt af en toe en heb van die rugweeen maar het kan maar zo nog 2 weken duren grrrrrr.
@missy1978 maar je bent al wel over de 37 wk heen, blijf het toch een magisch moment vinden, voor die tijd heb je zoiets van: het komt toch nog niet, en plotseling vanaf 37wk kan het wel...hoezo maf. voel me ook wel eens schuldig dat ik niks meer kan doen, normaal help ik mn man met alles en nu moet ie alles zelf doen of 1 van de buren erbij vragen
Hier gelukkig geen last van vochtvasthouden, maar die buik begint wel steeds zwaarder te worden. Lijkt wel met de dag in volume toe te nemen... Het warme weer kan ik ook minder goed tegen nu. Terwijl ik normaal altijd uren middenin de zon kan zitten. Heb wel regelmatig last van pijnlijke harde buiken, zo erg dat ik soms niet op kan staan. En bandenpijn als ik loop pffff...soms zit er echt geen tempo in! Verder gaat alles prima hier, alleen heb ik helaas (nog) geen last van nesteldrang hahaha!
Gisteravond even een stukje gewandeld, ging verrassend goed...alleen 1 keer ff stil blijven staan en buik vast gehouden (dan heb ik zo'n plasgevoeld zeg maar). Dat is met een minuutje ook weer weg gelukkig. Verder alleen wat steekjes van onderen, maar ben denk ik een gezegend mens met weinig kwaaltjes....misschien krijg ik dan een heavy bevalling, wie weet....... Buik heb ik weinig last van, ben ook niet superveel aangekomen, dus dat zal ook wel schelen. Nesteldrang heb ik ook geen last van trouwens, doe gewoon de daagse dingen en that's it.