ja ook wij moeten er aan geloven we zijn zwanger Ik ben half januari uitgerekent Zijn er nog meer meiden die in januari zijn uitgerekent en gezellig komen mee kletsen? knuff Sorien
Hey meiden, ik had een topic zojuist aangemaakt, die kan weg dus. Als ik me laatse men dag bereken ben ik 13/01/2013 uitgerekend woohooo spannend he, ze had me net gebeld ivm bloeduitslag, had waarde van 144hcg. En jullie???
ik heb geen idee haha ik moet woensdag eerst naar de dokter voordat ik naar het ziekenhuis mag ik ben vermoedelijk 14 januari uitgerekend erg spannend ben zo bang voor een miskraam
@ Sorien, ja ik ook, nu zijn me borsten iets wat zachter geworden en nu denk ik meteen OH NEEE hopen voor elkaar dat het goed blijft gaan!!
Wel spannend zo... is dan wel mijn tweede, maar ik ben nog onzekerder dan bij de eerste. Bloedtest niet gedaan, de 14e ga ik bellen met de VK als het goedgaat... en dan bel ik ook met MvM
proficiat met jullie zwangerschap!! Ik ben waarschijnlijl 6 jan.2013 uitgeteld van ons 2 e kindje! Leuk om hier af en toe mee te kletsen!
leukleukleuk... er komen er steeds meer bij! Wel grappig dat ik het afgelopen jaar bij de Januari 2012 mama's meekletste hahaha
Ff een vraagje, hoe weten jullie al dat jullie in verwachting zijn, hebben jullie je nod al gehad? Ik bedoel ik kon afgelopen dinsdag pas testen .. Ik had 2 april de eerste dag van de laatste menstruatie. Of hadden jullie een onregelmatige cyclus?
Ik had 7 april de eerste dag van mijn laatste ongi, maar door een korte Luteale Fase van 7 dagen was ik al 2 dagen overtijd toen ik op 9 DPO een tuurtest had. Vandaag op 11 DPO een stuk duidelijker
ik heb ovaluatietesten gebruikt en mijn ei sprong opgespoord hier verder alles goed beetje misselijk maar de testen worden echt duidelijk hier..
Hoi mama32, ik had afgelopen 24 april een innesteling gehad dmv bloed verlies, en een steek, en afgelopen vrijdag was mijn nod, ben toen wezen plassen toen bleek ik zwanger ik naar het ziekenhuis bloedtest en ook zwanger. dus vandaar.
maar meiden, sjit ik ben echt bang dat ik die maanden niet doorkom, heb echt veel krampjes in vlagen, en die zijn best pittig. ben echt beetje een poeperd omdat ik het ook zo graag wil, andere kant denk ik dan ook heel laks zo van; tja als het niet is dan is het niet weg gelegd deze keer. andere kant ben ik ook wel heeeeel nieuwschierig wat het gaat worden!! #onzekerheid zal maar zeggen...
meid, die onzekerheid is heel normaal... gek genoeg ben ik nu veel onzekerder dan bij mijn eerste zwangerschap.. Het hoort er allemaal bij!
zo dames, geen twijfeltest meer... die van vandaag op 13 DPO is een stuk duidelijker! http://www.zwangerschapspagina.nl/members/46585-albums9830-picture57562.jpg Hoe is het met de andere net zwangere dames hier?
Jeeeeey ik mag me ook aanmelden hier! Uitgerekend vanaf mijn eisprong 16-1-2013 uitgerekend!!! Gefeliciteerd iedereen!!
hey meiden allemaal gefeliciteerd, Als jullie het leuk vinden, er is al een topic gestart in de bevallinglijst, januari 2013. Daar zijn we al met wat meer en hebben we ook een lijst. Het is nog niet heel druk bezocht maar we zijn ook pas net zwanger allemaal.