Hoi hoi Ik ben dus 36 en binnen 4 maanden op de natuurlijke weg zwanger van ons wondertje. Het is nog heel pril maar tot zoveer heeft de natuur zijn werk gedaan. Nu hopen dat het een plakbeebje wordt en goed zijn best gaat doen. Ik merk verder eigenlijk nog heel weinig. Moet alleen heel vaak plassen. Afgelopen zondag had ik al positief getest met een sensites maar dat lijntje was vaag. Gisteren de CB gedaan en die gaf echt ZWANGER aan. Alleen 1-2 terwijl ik denk 3-2 (3-4 weken zwanger of 4-5 weken) maar dat zien we straks wel hoe ver het echt is. Vrijdag eerst naar de huisarts om mijn medicijnen te bekijken. Ben voorlopig al even met alles gestopt. Dit een half jaartje geleden met de huisarts al overlegd hoe we dit gaan doen. Ben erg benieuwd naar zijn reactie.
Gefeliciteerd ! Hoop op een mooi plakbeebje! En heel veel succes maar voor ook veel plezier bij je eerste echo!
nee hoor bij gaat het hel snel. enik weet als direct de vijfde dag na de menstruatie ga klussen dan is het raak bij mij deze telmethode heb ik van mijn tante die nu een gepensioneerde vroedvrouw is.
dank jullie allemaal. Net bij de huisarts geweest en mijn medicijnen doorgenomen wat wel kan en niet. Volgende week VK bellen voor een afspraak En nu vooral duimen dat het blijft zitten.
Helaas is het vannacht mis gegaan en ben ik het vruchtje verloren. Het heeft dus deze keer niet zo mogen zijn