Ik blijf het nog steeds idioot vinden. En ik zou me er ook druk om maken in jouw situatie. Als idd je vliezen breken, is het heel handig om kraamverband en celstofmatjes te hebben. Ook al ga je in het zkh bevallen. Maar het is ook onwaarschijnlijk dat Ditzo a la minute voor jou de procedures gaat veranderen. Dus ik zou zeggen: koop dan iig een pak kraamverband en wat celstofmatjes. Ben je voor een paar euro'tjes klaar. Kun je het hopelijk weer loslaten. En per januari metéén overstappen naar een andere zorgverzekeraar.
Zit zelf bij dsw en heb afgelopen vrijdag mijn zwangerschapsverklaring ingeleverd. Ik verwachtte het nog niet met 21 weken, maar kreeg gelijk een grote doos mee onder m'n arm waarmee ik van het dorp terug naar huis moest lopen met daarbij aan m'n andere hand een peuter die eigenlijk ook t liefst nog even naar de speeltuin wilde haha. Weet trouwens nog dat ik bij hem ook pas met 36 weken een matje uit dat pakket in de auto en in bed had gelegd. Eerder wil je ook niet op zo'n zweet matje liggen hoor
Wat raar.. Ik zit ook bij Ditzo en heb mijn kraampakket al een paar weken geleden gekregen.. Bij mijn 1e zwangerschap net zo.. Ook ruim op tijd..
Dank jullie wel meiden voor de reacties!Ik haal inderdaad wel pak kraamverband en celstofmatjes dit is wel erg fijn idee aangezien wij 45 min van een ziekenhuis vandaan wonen. Oh dan wacht ik rustig af wanneer ik het krijg als de meiden die ook bij ditzo verzekerd zijn het al eerder hebben gekregen?
Tja ik snap je gevoel wel, maar heb wel een beetje het idee dat je moeilijk doet om het moeilijk doen. Het gaat je blijkbaar vooral om de bescherming van je matras en je auto. Nou dan koop je voor een paar euro een matje voor je matras bij ikea of action, en bij het kruidvat van die wegwerpmatjes voor in de auto. Opgelost.
Tralala ik vind je rea tie beetje ongepast met je moeilijk doen om moeilijk te doen? Ik zet hierboven al dat ik kraamverband en celstof matjes haal inderdaad ja we hebben net een nieuw bed en auto dus daar ben ik erg zuinig op!
Hier hetzelfde maar was denk ik iets fout gegaan.. Was overgestapt op een ander soort verzekering maar wel dezelfde zorgverzekeraar. Bij zoontje had ik m ook al voor de 7 maanden binnen, nu ook pas rond de 36e week. Had er nog achteraan gebeld, had m begin januari al aangevraagd dus ze vonden het zelf ook raar. 2 dagen later had ik m binnen.
Jullie raden het al nadat ik gebeld heb kreeg ik vandaag een verrassingspakket van natulis!Het kan dus wel als je belt dat die opeens geleverd word dezelfde week ik heb een stukje rust gevonden gelukkig alles in huis!
Tja, of ze hebben in het protocol staan uiterlijk 36 weken, maar in de praktijk doen ze het wel eens eerder. Weet de telefonist veel... De andere meiden die bij ditzo zitten, zoals ik het hier lees, hebben hem immers ook gewoon rond de 30 weken gekregen. Oftewel, een hoop stress voor Niks! Fijn dat je het in huis hebt