Kan dat kwaad? Het waren er maar 2/3 ofzo. Zag het op mijn wc papiertje. Ik hoop dat het een voorteken is, maar ja, zeg het maar... Iemand ervaring mee?
Geen ervaring mee, maar was het echt vaginaal bloedverlies? Zou als ik jou was de vlk even bellen. Beter een keer teveel gebeld dan te weinig. Als het begonnen is, veel succes! En geniet van jullie kleintje.
Het kan zijn dat de bevalling is begonnen dat begon bij mij ook altijd met bloed heb je ook krampen (menstruatie krampen) ?
hoi, het kan idd te maken hebben met de naderende bevalling. wij hoefden de vk pas te bellen bij veel bloedverlies, zeker als je al 40 weken bent. het kan ook zijn dat je bv je slijmprop aan het verliezen bent, maar als je twijfelt dan moet je gewoon ff je vk bellen. zij kan je geruststellen. joyce, alvast succes!!