Gefeliciteerd! toen ik zwanger was, hoefde ik niet naar de huisarts.. ik heb hem alleen gebeld om het nieuws te vertellen. Ik heb ook de verloskundige gebeld, die vroeg hoelang ik dacht zwanger te zijn, en zo maakt ze dan een afspraak rond 8 weken. Goeie zwangerschap!
Toen ik er achter kwam dat ik zwanger was heb ik de vk gebeld. Zij vroeg me wanneer de eerste dag van mijn laatste menstruatie was en aan de hand daarvan berekenen ze globaal hoever je bent. Vervolgens is er een afspraak gemaakt voor als ik ongeveer 9 weken zwanger was. Ik kreeg toen het intake gesprek en de eerste echo, die overigens inwendig werd gedaan. De huisarts kun je ook bellen om hem/haar op de hoogte te stellen.
Ik heb bij een week of 5 de vk gebeld om een afspraak te maken, die kreeg ik bij 8 weken. Bij 10 weken de eerste echo (termijn bepalen) en bij 12 weken nog een (nekplooimeting). De ha heb ik direct gebeld om ze op de hoogte te stellen, dit omdat ik medicijnen gebruik. Overigens was ik al overgestapt op de medicijnen die ik in de zwangerschap mag gebruiken, omdat je nooit weet wanneer het precies 'raak' is. Gefeliciteerd trouwens!! Wat ik ook meteen heb gedaan, is moeders voor moeders een berichtje sturen via hun website. Je kunt al meedoen vanaf 6 weken zwanger en hoe eerder je meedoet, hoe meer hormoon ze uit je urine kunnen winnen.
Heb de verloskundige gebeld bij 10 weken, mocht toen meteen komen voor de echo. Heb de huisarts nog steeds niet gebeld...zie er niet zoveel nut van in.
ik heb ook gelijk toen ik wist dat ik zwanger ben, heb ik de vk gebeld, en die maakte een afspraak toen ik 8 weken was, en de eerste echo had ik met de 10 weken een termijn echo. ik zou wel de huisarts op de hoogte stellen en ook je apotheek, want dan kunnen ze gelijk in de computer zien dat je zwanger bent, en kunnen ze je beter helpen indien nodig. gefeliciteerd trouwens en wens je goede zwangerschap.
gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik wist trouwens helemaal niet dat de vk ook echo's maakte, dacht dat dat alleen in het ziekenhuis gebeurde?
Niet alle vk praktijken hebben een echoapparaat. Bij mij tenminste niet. Voor de 12 en 20 weken echo mag je kiezen of je naar het zh gaat of naar een echobureau.
Dat verschilt per verloskundige, maar tegenwoordig zijn er erg veel verloskundigen met eigen echo apparatuur.
En ik wist dan weer niet dat er ook vk's zijn die zelf geen echo's maken. Zo leer je nog eens wat hier op zp .
Zodra ik wist dat ik zwanger was heb ik gelijk de verloskundige opgebeld. Mijn eerste afspraak is zo rond de 9,5 weken en krijg dan meteen de eerste echo. Ben bij de huisarts langsgeweest en kreeg daar van de assistente een informatiepakket en heb daarna meteen de verloskundige kunnen bellen.
Ik heb vandaag gebeld en ik mocht morgen al meteen komen..was zelf nog niet eens bijgekomen van de schrik..dus morgen..mn vorige menstruatie was ong 5 weken geleden..ik zei dat ik het erg snel vond maar tw as normaal tegenwoordig zei ze..
Ten eerste gefeliciteerd!! Toen ik erachter kwam dat ik zwanger was, heb ik meteen een afspraak gemaakt bij de VK. Toen ik rond de 8 weken was mocht ik langs komen voor een echo. De huisarts heb ik wel gebeld ivm mijn astma medicatie.
toen ik vorige week de vk belde voor een afspraak zei ze bel maar rond 20 november terug om een afspraak te maken. Snap niet waarom ze niet gewoon meteen een afspraak maken maar goed, voor mij dus nog onbekend wanneer ik een afspraak krijg
Ik heb meteen de HA gebeld en de vk. Mocht bij de vk meteen komen voor een intake gesprek, was toen 6 weken. Heb nu een afspraak voor een echo met 9 weken (niet bij vk), en de vervolgafspraak bij de vk met 10 weken. GEFELICITEERD NOG!!!